|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 9:43:39   
solatja
moja 10m user posted image je v torek padla s postelje (zakonske, ki je nižjauser posted image ) direkt na glavo. zelo se je jokala, ampak se je kasneje (po približno 10 min) umirila, sva se še podojili in je bilo vse ok. buške nobene, nobenih znakov, da je kaj narobe (bruhanje ipd.) - vse normalno. ponoči se je zbudila ob enih in ker sem v zaspanosti mislila, da je že čas za jutranje dojenje, sma se podojili in spala je naprej pri nama. dan je potekal kot navadno (sreda torej), dokler se ni ponoči spet (ob ene 12h) spet zbudila, pa sem jo uspavala (na rokah), pa ob 1h spet, kjer sem po ene 20 min hudega joka popustila, jo podojila inje spala naprej pri nama. včerajšnji dan spet brez posebnosti (normalno hranjenje, spanje, vse), ponoči pa norišnica. se je spet zbudila ob 1h, mi je 4x zaspala na rokah, ko pa sem jo položla v posteljico, se je v hipu zbudila in na noge in jok. hud jok. sem jo pustila, da bi se sama uspavala in je začela tako hlipat, da več kot 20 min ni prišla k sebi. user posted image user posted image sem jo vzela v posteljo (user posted image je že prej pobegnil v dnevno user posted image ), se stiskala k njej itd. in nič ni pomagalo. samo jok, hlipanje, premetavanje,...  grozno. pol sva ji (ja, je prišel nazajuser posted image user posted image ) poskušala da ti še čaj in ni pomagalo. ko sem že misla, da res ne bo druge, kot da jo spet podojim, sem jo stisnila k sebi in jo začela zibat.... no, in je zaspala. in počasi sva prišli do tega, da je zaspala, trdno objeta. pol pa spet pokonci pred šesto in zdej se je zbudila 1,5 do 2h prej kot navadno.

je možno, da je to nočno žuranje travma po padcu?? kaj naj naredim? jo peljm k zdravniku?? kaj bo povedal? jo naj stiskam k sebi? naj spet spi v najini postelji in se ponoči doji??? vsega tega že dolgo ni bilo... pa danes smo spali pri lučki spet... ne zgleda, da bi bil kak nov zobek.... kaj je z njo????  še ene take noči res ne vem... v pon mam izpit in tole ni glih balzam in izdatna pomoč, kot se reče...


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:00:03   
madela
Po moje ni poškodba,ker se znaki resnosti padca pokažejo v prvih 24 urah. Mogoče pa se ji sanja. K zdravniku jaz ne bi hodila,ker je od padca že nekaj dni. Če jo odvajaš nočnega dojenja je pa verjetno tukaj vzrok za budnice.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:04:05   
solatja
je ne odvajam od nočnega dojenja, ker že več kot mesec (al je že dvauser posted image user posted image ) spi brez njega. pa glih zdej, ko je že ene 3 tedne mela tak fajn ritem, da je spala od 21.30-10h pa do ene 6.-8h zjutraj brez zbujanja. pol se je pa podojila in spala naprej do 10h, pol 11h.  itak, da sem se razvadla user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:05:28   
Anonimen
Ja straha ne.Ob padcu se je prestrašila in sedaj to ponoči podoživlja.
Da pa bi bilo kaj narobe fizično zaradi padca pa dvomim,bi se že pokazalo,z bruhanjem in prteirano zaspanostjo.Moji so šli vsi trije čez tako skušnjo,padec iz postelje na bučo.Tamala ima še sedaj znak,namreč ji je ostala bula na čelu od buške se ni sbsorbirala niti v toku let.Sin je pri dveh letih pogrnu po stopnicah,buška je bila skoraj tako velika,kot njegova glavauser posted image Njega smo sevda peljali na slikanje,pa na srečo ni bilo nič.
Glej tamala je le prestrašena.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:10:37   
solatja
sej je že pred kakima dvema meseca padla s postelje (tam je blo 40 cm) pa smo jo tud meli na urgenci, ker je blo čist mal krvi iz noska, pa niso niti slikali. user posted image user posted image sam ne vem, zakaj je tk presneto neprevidna!!!

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:11:48   
solatja
joj, neva, povej, jo naj vzamem k seb in jo spet ponoči dojim... jo naj celo noč trdo objemam??

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:16:21   
solatja
pa so me prestavli user posted image user posted image user posted image

sem dala glih zato tja temo, ker velik več mamic, ki bi mi lahka kej svetovale, berejo čvek. sej padci so aktualnejši pri večjih... user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

joj, neva, povej, jo naj vzamem k seb in jo spet ponoči dojim... jo naj celo noč trdo objemam??


Jaz bi jo,za ljubi mir, tvoj in njen.Moje sem,brez bojazni,kao,da bodo scrklani.
Nič niso,jaz in otroci,smo pa le prespali noč.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:42:54   
CAPA
Ob padcu se je prestrašila in sedaj to ponoči podoživlja.


Se popolnoma strinjam z nevo6.
Kar predstavljaj si da spiš in kar naenkrat udarec. Veš da je to kr šok tud za odraslo osebo.. k najprej sploh ne veš kje si... pa še udarla se je...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 10:49:29   
Balerina
Solatja jaz mislim da jo s tem tud ne boš scrtala. Pri nas Gaja tud včasih ponoč sanja in jo včasih tud ni moč drugače potolažit pa jo kar k nama vzamem. Vsaj spimo pa zdi se mi da ne izsiljuje. Poskusi pa imejte crtavi vikend morda bo bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 11:01:09   
Naty*Taja
Hojla Solatka! Imamo mi iste probleme, sam brez padca! pa ji je moj sleku hlačke od pižamce sred noči in glej ga zlomka, smo čiat lepo spali - torej sklep: bilo ji je vroče! Potem je bilo podobno cel prejšnji teden, ko smo dobili zgoraj 4 zobke. Po moji ji pač nekaj manjka in rabi tvojo tolažbo na zizi! Kar pocartajta se, sej bo kmalu tak velika, da se ne bo več hotela!user posted image
Pa od padca po moje tudi ni.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 11:25:03   
ElaM
Pri nas je bilo prejšnji teden podobno. Se je zbujala žnjx na noč. Potem sva jo vzela k sebi in je lepo spala dalje. Ta teden je pa ok. Mogoče imajo tile naši desetmesečniki tako obdobje.
Od padca pa pomoje, da ni, saj kolikor sem jaz razumela, je padla iz postelje, ko je bila budna, ne ko je spala, a ne?

_____________________________

:)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svetujte, prosim!!!!
11.5.2007 12:52:08   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da ni od padca, ker bi se posledice na drugačen način kazale. Ne vem, sicer kaj bi bilo, vzrokov je lahko nešteto, čisto možno, da je to, kar je Neva rekla, da od strahu zaradi padca. In tudi jaz mislim, da je ne boš razvadila, če jo vzameš k sebi. Zdaj rabi spet malo več občutka varnosti. Pa še spali bosta obe.user posted image

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?