|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se ga znebit...
5.5.2007 21:48:13   
BELINEA
...celulita!! Jaz predlagam, poleg seveda zdrave prehrane, pitja vode in gibanja , ( večerje tudi odpadejouser posted image user posted image ) še kremo oz. kapsule od collistarja .V kritične dele jih vtiraš 28 dni in rezultat je res viden. Preverjeno!!user posted image user posted image . Najcenejše so v Mullerju okrog 40 eur. Ima katera še boljši predlog? Nujno, poletje se bliža!LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se ga znebit...
5.5.2007 21:53:06   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: BELINEA

...celulita!! Jaz predlagam, poleg seveda zdrave prehrane, pitja vode in gibanja , ( večerje tudi odpadejouser posted image user posted image )



Zakaj pa naj bi večerje odpadle?No,odvisno kako pozno ste jih navajene jest..ampak nekako do 18-ih je čisto o.k.Predvsem veliko gibanja,sploh na svežem zraku, pa vode, zdrave hrane.Sladkor in bela moka sta fuj, če se želimo znebiti celulita.Jaz sem preizkusila od Avona peeling za telo od grenivke in res deluje-ob zdravi hrani, gibanju in veliko vode.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se ga znebit...
5.5.2007 23:51:59   
Spark
Jaz tudi mislim, da je pomembna prehrana in veliko vode. Pa da ne pozabim, telovadba. 

< Sporočilo je popravil Spark -- 5.5.2007 23:54:22 >

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se ga znebit...
6.5.2007 0:31:52   
lelaval
Pravilna prehrana (ne mastna, pač pa veliko sadja in zelenjave), veliko vode (ampak res navadne vode), redna telovadba in masaža, hladno - topel tuš. Kreme pa ne pomagajo - preverjeno - le stran vržeš denar. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se ga znebit...
6.5.2007 9:49:43   
BELINEA
Meni so kapsule pomagale, verjetno še vse ostalo zraven in ko se pogovarjam s prijateljicami so one enakega mnenja.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se ga znebit...
6.5.2007 11:04:22   
total
IZVIRNO SPOROČILO: BELINEA

Meni so kapsule pomagale, verjetno še vse ostalo zraven in ko se pogovarjam s prijateljicami so one enakega mnenja.


Kakšne so to kapsule,povej mi mal več o tem?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se ga znebit...
6.5.2007 17:46:17   
BELINEA
Mislim, da če se prav spomnim so takšne v obliki solzice, je malo notri vendar imaš za obe nogi dovolj.Se ful razmaže, jaz imam pač noge bolj kritične.Letos bom jih kupla na začetku junija,ker jih je 28 potem pa na morje.Moreš pa res vsak dan mazat. Imajo pa še kremo, vendar priporočajo, če je res grozauser posted image user posted image  najprej kapsule. Meni so res pomagale!!LP.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se ga znebit...
14.5.2007 15:17:04   
Felicity
Kapsule:
user posted image

Mene pa mika tisti serum od Colistarja:
user posted image
Ga je katera že preizkušala?

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se ga znebit...
17.5.2007 13:52:09   
Kozmet1
Jaz ga nimam ... celulita namreč. Moja prijateljica ga je imela precej in je uporabila linijo Body Form od Ryor-ja in sedaj ga ima mnogo manj in se skorajda ne vidi. Sicer pa brez zdrave prehrane in gibanja najbrž odprava ni mogoča. Verjamem pa, da se ga s kremami da precej skriti.

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?