|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modna št 46 in 48
19.4.2007 22:20:01   
petranika
Kje se lahko najdejo oblačila za nas , ki nismo narejeni po jusu in, ki imamo velikkke številke in nismo zadovoljni z fertuni in ogromnimi dolgimi mjcami in z grdimi starinskimi vzorci na majcah in krilih. Radi bi se oblekli modno in da bi to tudi nekako zgledalo na naših popolnjenih telesih . user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modna št 46 in 48
19.4.2007 23:03:33   
metkan1
Mene tudi zanima....user posted image

Mislim, da bo prava le šivilija....user posted image

(odgovor članu petranika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modna št 46 in 48
19.4.2007 23:19:53   
petranika
user posted image ni vredu da v Lj. imajo izbiro v drugih mestih je pa ni . pa ne morem se za vsako peljat v LJ.user posted image

(odgovor članu metkan1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 7:33:34   
Anonimen
Jaz včasih kaj dobim v H&M-u, Evans(Emporium), včasih kaj v Mani(bivši metro) najdem...
Imam pa št. 46

(odgovor članu petranika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 9:15:30   
Anonimen
Aja pa v Neckermanu si dostkrat kej naročim in sem zelo zadovoljna.

https://www.neckermann.si/ordercatalog.aspx

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 9:28:32   
dulcinea
Mi imamo tudi v Ribnici trgovino za močnejše osebe. Pri meni je problem, ker sem sicer močna, vendar za mojo višino. To pomeni, da potrebujem širša oblačila, ampak ne spet tolikšna, kot osebe, ki so visoke 170 in več.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 10:23:14   
CUKRČEK
težko boš kaj pametnega dobila. Še najbolje je, da si najdeš kako dobro šiviljo, ki ti bo zašila kar si ti želiš.

Poznam problem...sem bila doooolga leta na tem. Potem sem pa tudi iz tega razloga shujšala, ker sem zmeraj popizdila, ker nisem imela kaj lepega za oblečt. Samo hlače po meri in majice za stare mamke.

Sicer obstaja nekaj trgovin prav za močnejše...samo to ni to. Tam spet prodajajo samo staromodne kostime in podobno...za stare mamke.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu petranika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 11:55:45   
monika30
Jaz tudi dosti pri Neckermannu naročujem. Pa v Mani je kr ok. Glede H&M pa jaz v Lj ne najdem nič pametnega zase, sem pa veliko našla v Grazu.
Imam pa številko 44-46.

Se pa strinjam, da ni fer.

Lp.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modna št 46 in 48
20.4.2007 12:04:04   
Anonimen
Take bolj fensi in moderne obleke za močnejše ima po mojem mnenju samo Evans. Ima res lepe stvari.

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 17:34:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modna št 46 in 48
23.4.2007 11:47:40   
Taula
V Ljubljani je nekaj luštnih trgovin. Drugače pa Nekermann. Pa tudi H&M ima nekaj. Moja kolegicica ima št. 46 pa tam dobi cunje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modna št 46 in 48
23.4.2007 11:51:09   
Anonimen
Jaz imam tudi 46 pa dobim v H&M-u v lj.
Sploh hlače imajo-bolj elegantne.
Nekatere stvari imajo do 46, nekatera pa samo do 42 oz. 44. Je treba mal pogledat, jaz si dostikrat kaj najdem.

Sem si pa ravno v soboto kupila res dobro majico in hlače(bolj športne) v Mani(bivši metro), št. 48(da so mi bolj komot) za samo 28€

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modna št 46 in 48
13.5.2007 8:30:15   
tjana5
Šla sem v Avstrijo v trgovino KIK  po cunjice za moji dve punci in na moje veliko presenečenje dobila cunje ZASE (imam številko 46-48) , Dobila sem kavbojke  , športne hlače , kapri hlače , pa nekaj mikic . Kupovala sem firmo X-MAIL , tko , da vem za drugič , sigurn grem še gor .LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?