|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice za novorojenčka
19.4.2007 10:00:48   
superfly
Pozdravljene,

o plenicah je bilo sicer res napisanega že oh in ah, ampak žal ob prebiranju out of date postov nisem našla kar sem iskala, zato upam, da mi boste lahko svetovale.
Namreč, za našega ta velikega korenjaka, ki je sicer v fazi privajanja na kahlico, že več kot leto dni uporabljam izključno Mylove plenice iz Hoferja. So enkaratne, nikoli nismo imeli kakšnih težav z njimi user posted image  Ker pa v kratkem pričakujemo dojenčka in obstajajo Mylove plenice le v velikosti mislim da 7 kg naprej, smo seveda pred dilemo katere plenice nabaviti za dojenčka, da so kakovostne in prijazne do malih ritk? Pampers odpadejo so mi ostale v zelo slabem spominu. Vem, da so bile včasih Babylove tudi fajne, ampak vmes je bilo tukaj na forumu govora o nekih slabih pošiljkah, tako da sedaj sploh več ne vem katere nabaviti. Predvsem bi rada da so bolj naravne in ne polne tiste želatine in kemikalij. Torej, kaj svetujete?

Hvala za vaše nasvete,

lp, superfly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 10:32:18   
Anonimen
Jaz imam tudi Mylove iz Hoferja (sicer smo jih komaj začeli uporabljati, ker manjših nimajo), ampak za čez noč imam pa še vseeno Pampers, ker mi Hoferjeve včasih spustijo. Ful hvalijo Liberro, Huggies...Ne vem, boš najbrž morala sprobati, katere bodo najboljše. Sicer pa Pampers Newborn niso slabe. Men so ble ful všeč.

LP

(odgovor članu superfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 10:47:08   
nina166
Mi smo imeli od začetka pampers, potem pa so se mu začeli spuščati plenični izpuščaji. Od takrat imamo Huggies in smo super zadovoljni.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 10:47:28   
Maleal
Jaz bom nabavla Fixies,se kupijo v BC,so narejene prav za novorojenčka,za popek,potem pa bom imela pamperske newborn,tako je bilo prvič in se je obneslo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 11:10:55   
borovnička
Mi smo imeli že od vsega začetka Huggies. Saj kdaj pa kdaj vmes tudi Pampers, ampak čez Huggies jih ni. Imajo pa tudi za novorojenčka. Jemljem tiste potiskane z motivom medvedka Puja, ker so novejši model in lepše oprimejo nogice in imajo raztegljiv pasek. Jaz sem bla ful zadovoljna. Pa še tistega gela nimajo, kot jih imajo naprimer Pampers.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 11:25:31   
majas
Jaz sem na začetku uporabljala samo pampers. Pa plenice iz Mullerja pa sem bila res zadovoljna. Potem pa poskusi Mullerjeve. So res fajn.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 19:41:49   
trill
Mi smo pa šli v Tosamo po te njihove plenice, ki jih uporabljajo tudi v p in smo full zadovoljni. Pa še poceni so - 2 paketa (2 x 78 plenic) stane 15€

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 21:19:08   
frufru
Bombažne plenice, če si pristaš enkratnih pa eko plenice (Alana od DM, al pa Moltex od Mullerja)

(odgovor članu trill)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenice za novorojenčka
19.4.2007 21:23:23   
Strawberrie Cherrie
Nam so se obnesle Pampers newborn 2-5kg Night&Day, kupljene v bippi v Au; tavelika pakunga 12,99€, not pa 90plenic. So pa svetlo zelene in made in UK, edine Pamperske, s katerimi sem bila 200% zadovoljna.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenice za novorojenčka
20.4.2007 8:24:43   
superfly
Hvala za nasvete.
Bom verjetno poskusila z eko planicami kot je rekla frufru. Škoda le, da v Celju ni Muellerja, bo treba v nabavo v MB. A ve katera kako je s plenicami babylove iz dm? A so spet ok?

Lep dan vsem,

superfly

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenice za novorojenčka
20.4.2007 9:13:08   
Ejpril
Kje se nahaja bippi?

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenice za novorojenčka
20.4.2007 16:30:20   
solatja
uporabljam babylove in so ble prav faj, že od vsega začetka (torej tudi newborn). vse ostale plenice so me pustile na cedilu: alana niso tako fajn (nekak mal čudne so, ne vem več zakaj user posted image ), pampers (active fit) so ožje in je bila pokakana tudi po hrbtu, libero ima čudno elastiko, ki se rada zareže v kožo. to so moje izkušnje. je pa res, da je bila tudi pri babylove newborn večkrat pokakana po hrbtu, ampak mislim, da bolj po moji zaslugi kot po zaslugi plenic user posted image user posted image user posted image . so pa zdej nek novejši model babylove dali na trg, ki bi naj bil še bolj vpojen, pa jih bomo sprobali... naslednji teden enkrat user posted image user posted image

(odgovor članu Ejpril)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenice za novorojenčka
21.4.2007 10:26:14   
tinaaja
babylove newborn  so dobre - ne morem parimerjat, ker uporabljam le te od zacetka..

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenice za novorojenčka
21.4.2007 10:28:11   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Jaz bom nabavla Fixies,se kupijo v BC,so narejene prav za novorojenčka,za popek,potem pa bom imela pamperske newborn,tako je bilo prvič in se je obneslo.


Jaz sem tudi imela te fixies z luknjo za popek 4 leta nazaj. Pa sem jih zadnjič v BC iskala, pa se mi zdi da jih ni večuser posted image Ste jih že nabavili, da jih je mogoče ravno zmanjkalo?

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenice za novorojenčka
21.4.2007 11:22:18   
pikicaa
Jaz tudi že od vsega začetka uporabljam babylove od DM-a. Smo vmes pskusili tudi druge mpak mi niso bile všeč.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenice za novorojenčka
21.4.2007 21:04:29   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Putka
Jaz sem tudi imela te fixies z luknjo za popek 4 leta nazaj. Pa sem jih zadnjič v BC iskala, pa se mi zdi da jih ni večuser posted image Ste jih že nabavili, da jih je mogoče ravno zmanjkalo?


Tudi jaz sem imela te z izrezom - še lani! zdaj pa jih očitno ni več. Sem jih kupila zadnjič par paketov, samo so brez izreza, drugače pa enake kot so bile. Po mojem jih ni več možno dobit.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?