|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 21:45:33   
Seven*
Na stopniscu imamo na eni strani zid (steno), na drugi pa bo kovinska ograja. Problem je v tem, da je vecino teh varnostnih ograjic potrebno sraufati v zid oz. imajo taksen sistem, da je ne mores pritrditi na kovinsko ograjo.

A je katera videla kje taksno, ki jo je dejansko mozno pritrditi na stopniscno ograjo?

Upam, da se razumemo..


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 21:47:45   
lex
Kaj pa če ti nekdo naredi takšno ograjo (tisti ki ti bo delal za stopnice)?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 21:55:49   
Seven*
Sem ze nasla super, a drago zadevo. Izgleda pa zelo estetsko in varno.


Letos bom bankrotirala.. user posted image user posted image user posted image user posted image


http://www.soncek.si/si/lascal-varnostna-ograja-za-stopnice-kiddyguard-i3879.shtml






_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 21:57:03   
TONČI.
Kaj zakaj pritrdit v zid. Te kovinske bele barve, se nikamor na pritrdijo. Mi jo imamo med zidom in leseno ograjo, pa super drži. Nikjer nobenega šravfa. Kupiš pa jo lahko povsod . Jaz sem jo v Pikapolonici, samo v Avstriji je to ful cnej.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 21:58:38   
TONČI.
http://www.soncek.si/si/lascal-varnostna-ograja-za-stopnice-kiddyguard-i3879.shtml


Ta je pa res draga. Ma najdi tisto, ki ima pokončne bele ograjce. ma sploh ne vem kako naj ti napišem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:01:22   
Seven*
Tonci. Na eni strani imam KOVINSKO ograjo. Kam bos potem taksna vratca pritrdila? Sploh ker bodo okrogle kovinske palice.. A razumes? user posted image Samo na ENI strani je stena.. Huh..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:13:18   
Nea
,

mi smo čez vikend nabavili tako:
Geuther

Rabljena je, ampak izgleda kot nova. Poglej tudi na e-bay.

Tudi ikea ima te zadeve, samo ne vem ali se samo pritrdijo, al pa se morajo šraufat. Poglej na ikeino spletno stran.

Nea



< Sporočilo je popravil Nea -- 18.4.2007 22:14:22 >


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:15:07   
rija
Evo, jaz imam ta kiddy guard in je res fenomenalna user posted image user posted image user posted image

ko jo zapreš, je skoraj ni videti....ampak je res ne moreš pritrditi na ograjo....

vredna vsakega tolarjauser posted image  ups...evra....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:19:17   
Seven*
Rija, ampak menda jo lahko pritrdis na ograljo.. Glej link spodaj..

http://www.lascal.se/html/kg_wherecanuse01.aspx

A jo otrok res tezko odpre?? Kaksen je sistem za odpiranje? Kje si nabavila zadevo?


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:33:29   
rija
če proizvajalec to garantira, potem že....sem jo šla ravno pogledat, pa nebi rekla user posted image  edino, če je v škatli še kakšen dodaten nastavek za tako montažouser posted image

ograja je res najbolj varna, kar sem jih jaz videla....ne more rinit glave, rok skozi, odpreš jo pa prve dni še sama zelo težko user posted image user posted image  jaz sem se kar namatrala...ko pa dobiš grif, je pa super lahko....mehka je, ne more se udarit in ne na noben način nanjo splezat ali se z odprto vozit....

meni je bilo pomembno, da takrat, ko je odprta, ne predstavlja nobene ovire v prostoru....

ko najdem fotkič, jo bom poslikala in prilepilauser posted image



< Sporočilo je popravil sibil -- 20.4.2007 17:37:10 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 22:36:44   
Seven*
Hmm. Slisi se cool. Samo problem je v tem,ker bom rabila DVE. Eno za spodaj, eno za zgoraj. Bom poskusila spodaj staknit kaksno cenejso, ker tam pa je stena in ni problem..

Saj bi jo kupla od tebe, samo ne vem, ce nimas onih prijemk za ograjo, pol mi nic ne pomaga.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varnostna ograja, ki ..
18.4.2007 23:09:08   
Blacky30
Sem ze nasla super, a drago zadevo. Izgleda pa zelo estetsko in varno.


Letos bom bankrotirala..


http://www.soncek.si/si/lascal-varnostna-ograja-za-stopnice-kiddyguard-i3879.shtml


Evo, točno to sem ti hotela predlagati, to imamo mi in je super.user posted image  Stala je 20 jurjev, kupili pa smo jo v Baby Centru.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varnostna ograja, ki ..
19.4.2007 10:24:46   
ma19teja
Rija,

jaz se priporočam za ograjo... pa še vedno čakam link za pumpico.... a je možno da ne dobiš mojih sporočil...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Varnostna ograja, ki ..
19.4.2007 10:42:36   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Seven
Sem ze nasla super, a drago zadevo. Izgleda pa zelo estetsko in varno.
Letos bom bankrotirala.. user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.soncek.si/si/lascal-varnostna-ograja-za-stopnice-kiddyguard-i3879.shtml


Se mi zdi, da ima tako moja sestra (v še ne vseljenem stanovanju, tako da sem jo videla samo 1x). Je jamrala, da je draga, sistem pa je podoben, tako da bo verjetno to. Mislim, da jo je kupila v BC. Je pa zagotovo na eni strani pritjena na ograjo, ker je samo na eni strani stena, se pravi, da se da. Ob priliki lahko preverim in ti javim.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Varnostna ograja, ki ..
19.4.2007 11:47:19   
lolipop
Iz prve roke ti lahko povem, da jo je mogoče pritrditi na ograjo. V kompletu so tudi posebne prijemalke. Ograja je res draga, ampak super. Glede na povpraševanje po raznih forumih mislim, da jo boš tudi kasneje z lahkoto prodala. 

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Varnostna ograja, ki ..
19.4.2007 16:32:18   
Baucka
Firma Josef Steiner v Lenartu ima 4 različne. Samo ne vem točno kako se pritrdijo. Pokliči na 02/7200-500 in naj ti pošljejo katalog. Blago pa tudi po pošti pošljejo.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Varnostna ograja, ki ..
25.4.2007 22:16:32   
Blacky30
In kdo si je dovolil brisati moj post, kjer je bila slika pripeta? Kdo?user posted image

Pa kaj se greste?user posted image

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?