|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera dieta-nujno
15.4.2007 22:07:41   
malanja
a mi lahko katera pomaga,katero dieto naj izberem.zdaj že en teden pazim kaj jem in nisem zgubila nič.niti pol kilogramauser posted image Do konec maja bi rada shujšala  vsaj 15 kg,ker jih imam veliko preveč in se že slabo počuti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera dieta-nujno
15.4.2007 22:15:26   
total
90 dnevna-ločevalna je super.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera dieta-nujno
15.4.2007 22:16:49   
malanja
sem že to probala ampak mi ne uspe.Ne moram zdržati


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera dieta-nujno
15.4.2007 22:20:35   
MummyToBe
Mogoče lahko tukaj pomagajo: http://www.supermami.si/index.php/aktualno/akcija_izgube_odvecnih_centimetrov_in_celulita

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera dieta-nujno
16.4.2007 7:59:11   
*pepelka*
http://www.smsdieta.si/

Poskusi si tukaj najti kaj zase. Upam, da ti uspe

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera dieta-nujno
16.4.2007 8:00:28   
Anonimen
Ne moreš pet let pridobivat teh 15 kil in misliti, da jih boš v enem mesecu dala dol user posted image  Zadeva gre na dolgi rok, če želiš, da postane uspešna in predvsem zdrava.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera dieta-nujno
16.4.2007 8:06:08   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ne moreš pet let pridobivat teh 15 kil in misliti, da jih boš v enem mesecu dala dol user posted image  Zadeva gre na dolgi rok, če želiš, da postane uspešna in predvsem zdrava.


Pod tole se podpišem. Lastna izkušnja: hitro izgubljeno, hitro nazaj dobljeno. Četudi se odločiš za eno od hitrih diet moraš vedeti, da ko boš spet začela normalno jesti, boš dobila vse nazaj.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera dieta-nujno
16.4.2007 13:31:58   
puncica
Tud jaz se podpišem pod tjago in al bino. Najbolj primerna je telovadba (aerobika, tek, kolesarjenje, kar koli....) sam da se miga, pa ni treba zdej takoj na ful, pač pa počasi. Pa seveda 5 malih zdravih obrokov, litre vode/nesladkan čaj in to je to. Jaz sicer nimam velik za shujšat, mah eni pravijo da ničuser posted image , sem pa zdej v vikendu videla da je TO TO in sicer smo imel v soboto piknik pa itak se je na veliko jedlo in rezulatat v nedeljo ni bilo niti grama več kot je bilo v soboto zjutraj.

Tako da hujša se v maščobo in ne v izgubo vode, kar je popoln nesmisel in itak potem vse nazaj dobimo. Vem ko sem stradala (beri ful mal jedla) pa če sem potem kak dan več jedla se ja ful hitr tud na vagi poznal. Glede diet pa tud men ne dišijo zato sem pa ubrala takšno pot in mi počasi uspeva.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera dieta-nujno
7.5.2007 19:00:55   
blre
Priporočen čas zdravega hujšanja si lahko izračunate z namenskimi programi.

< Sporočilo je popravil blre -- 7.5.2007 19:02:33 >


_____________________________

www.aktivnadieta.si

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera dieta-nujno
7.5.2007 21:54:17   
SaaS
Se strinjam z Al bino. Tole s 15kg do konca maja se mi zdi nesmisel. Sem prepričana, da tudi če uspe, gre v takem primeru hitro nazaj..

Vzemi si čas. Z redno, zdravo prehrano in gibanjem se veliko naredi. Predvsem se je treba pa v glavi prepričat...

Ne govorim v tri dni! V treh letih sem počasi zgubila 15-16 kg in jih uspela tudi držat. Zdaj 11 mesecev po drugem porodu sem spet nazaj na željeni teži.. (no ja, itak se nam puncam vedno zdi, da še kakšen kg dol, ne bo nič narobe user posted image ).

Jaz ne verjamem preveč v razne diete.

(odgovor članu blre)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera dieta-nujno
7.5.2007 21:58:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Vzemi si čas. Z redno, zdravo prehrano in gibanjem se veliko naredi. Predvsem se je treba pa v glavi prepričat...


Na dolgi rok je to edina uspešna dieta.....vse ostalo je fast food.

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?