|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suha koža na obrazu
13.4.2007 10:44:37   
super nova
Obračam se na vas, ker imate običajno za vsako kakšen pameten nasvet, moja deklica je stara 8.mesecev user posted image  in odkar je zunaj bolj toplo in sončno ima na obrazu , predvsem lička, zelo suho kožo, tako da občutiš že na otip. Prej sem jo mazala z mlekom za telo zvečer po kopanju, sedaj pa jo namažem s kremo za obraz (vlažilna krema od Bubchena) vsakokrat preden greva ven in tudi zjutraj, ko imava jutranje oblačenje. Pazim tudi, da je ne izpostavljam soncu, ne vem kaj bi naredila, da bi se ji koža izboljšala. Katero kremo naj kupim, res ne bi rada kupovala vsega povprek, saj niso ravo poceni kreme. Hvala!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 11:15:16   
Anonimen
Naš škrat je star 6 mesecev in imava isti problem. Pa ga tudi mažem z vlažilno od Bubchna, ampak se mi zdi, da je boljše. Poskusi še z oljem. Sicer pa našemu tudi zobje rastejo in ima suho kožo tudi zato, ker si slino razmaže po celem obrazu. Mogoče bi pediatra vprašala. Jaz ga bom.

LP

(odgovor članu super nova)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 11:56:37   
tascha
Naš je star 2 leti, pa ima tudi tako kožo na obrazu. Pa mu sedaj mažem malo z Bepanthenom in malo z neko kremo v kroglasti posodici od Fleur de Sante, ki mislim, da vsebuje sheba olje (al neki takega). user posted image  Pa morem rečt, da se mu je od včeraj popoldan do danes zjutraj ful izboljšalo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 13:01:47   
skokica01
jaz jo mažem s hladilnim mazilom, ki je tudi za suho kožo, pa gre na bolje.

(odgovor članu super nova)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 15:39:55   
Anonimen
Jaz imam od Bübchena z ognjičem. Ima pa tudi suho kožo.

Mislim, da problem niso kremice (ker je vsaka dovolj vlažna in mastna) temveč je problem bolj koža, ki se prilagaja novim tempeaturnim spremembam. Mogoče jo je malo sonček opekel in se takoj pozna.

Osebno sem mnenja, da ni potrebno nič skrbeti, ker se bo tudi koža navadila na te temperature in to, da smo več zunaj, pa bo postala spet žametna.

Mogoče bi kožo le zaščitila preden greste ven  na sončka s kremo za sončenje, da je sonček še bolj ne poškoduje. user posted image

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 20:03:09   
moci
če hočeš kvalitetno kremo - v lekarni je mustella zelo dobra za suho kožo. ali pa aderma. samo so malo dražje. meni je kermatolog rekel, naj bubchen vržem v smetiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 20:33:07   
Strawberrie Cherrie
linola fett.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 20:53:41   
bobek05
tule poglej - mi imamo isti problem, ampak samo pozimi; sem pa dobila kar nekaj koristnih nasvetov:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1247058  



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 21:00:20   
zungi
mi smo imeli pa pozimi tudi problem zaradi zelo izsušene kože na obrazu.
Mi je moral pediater predpisati kremo, ki so jo v lekarni zmešali. Je pomagala in od takrat nima več težav.
Mu pa sedaj vsako jutro, ali predno greva ven in zvečer pred spanjem namažem z Bepanthenom.
In ima lepa gladka lička.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 21:03:29   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: moci

če hočeš kvalitetno kremo - v lekarni je mustella zelo dobra za suho kožo. ali pa aderma. samo so malo dražje. meni je kermatolog rekel, naj bubchen vržem v smetiuser posted image


Od Mustele krema je odlična . Edina, ki nam je do sedaj pomagala.user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 21:06:01   
cmokec
linola fett je super, še boljša je, če se jo zmeša z malo olivnim oljem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: suha koža na obrazu
13.4.2007 21:17:28   
frufru
Če ma suho-premalo maščobe pol je najboljš Linola fett, če pa suhi koži manjka vlage pol pa Mustella hydra creme

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
14.4.2007 8:31:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: suha koža na obrazu
16.4.2007 21:21:25   
skokica01
IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

jaz jo mažem s hladilnim mazilom, ki je tudi za suho kožo, pa gre na bolje.


Se je izkazalo, da tudi Hladilno mazilo ni idealno za obraz, ker vsebuje vazelin. Smo potem poskusili z Mustello, pa se tudi ni izboljsalo, koncno pa je pomagal Bepanthen. user posted image user posted image

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: suha koža na obrazu
18.4.2007 0:15:33   
zima07
Če ma suho-premalo maščobe pol je najboljš Linola fett, če pa suhi koži manjka vlage pol pa Mustella hydra creme


Kako pa to vem?!user posted image

Hvala za odgovor....

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: suha koža na obrazu
18.4.2007 21:03:27   
frufru
Jaz sem probala oboje. Najprej linola fett, pa je dobil samo mozoljčke. Pol sem pa kupila še mustelo. Od takrat je OK. Mam tudi sama suho kožo, pa sem pol linolo kar na sebi ponucala. Pa baje je pri pomanjkanju maščobe več temenc. Naš jih nima

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: suha koža na obrazu
19.4.2007 11:37:18   
majas
Tudi midve imava enake probleme. Zdaj sem ji kupila od Bübchena pa bomo videli. Nisem še probala, naslednjič pa bom tudi jaz pediatrinji rekal da mi kaj predpiše

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: suha koža na obrazu
19.4.2007 13:17:35   
Ejpril
Moja pikica ima okrog ust mozolje.Mažem bepanthen mazilom in nikakor da ih spravim dol.A je res dobra mustela.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: suha koža na obrazu
19.4.2007 14:03:33   
majda12
LP!Ravno danes sva bila na pregledu ,zaradi suhe kože na obrazu sva dobila recept za lekarniško zmešano kremo,tudi jaz sem mislila,da je samo sprememba zraka,pa je odsvetovala vse nekvalitetne kreme,šampone,priporočila je od Mustele in Avene,za kopanje pa samo olivno olje.Tako je povedala nam,drugače pa spremembe zraka ni niti omenila.Pa lep dan.user posted image

(odgovor članu Ejpril)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: suha koža na obrazu
20.4.2007 14:10:42   
Marjacek
Ciao!

Mi mažemo s kremo Excipial Lypolotion, če pa je res suho pa s katero od bolj mastnih Excipial krem. Od kar jih uporabljamo smo se rešili mnogih težav s suho kožo in pa tudi alergenimi odzivi na druge kreme. Za poletje smo nabavili tudi Daylong apres, s katerim se namažemo zvečer, sedaj ko je tako lepo sončno.

LP, Marjan

(odgovor članu super nova)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?