|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero dieto izbrati
10.4.2007 10:15:43   
Felicity
Lep pozdrav!

Že nekaj dni vas berem in vaši rezultati so mi dali poguma, da bi tudi sama začela hujšati.

Zanima me katero dieto izbrati? Kako naj vem katera mi najbolj odgovarja?
Katero priporočate?

Moja težava so široki boki in stegna in tam okoli imam največ sala.
Rada bi izgubila od 3 do 4 kg. user posted image
Moja telovadba pa je sestavljena iz vaj za čvrstitev hrbtenice, in par 100 trebušnjakov. Pa sprehodi (do 3x na teden) in lovljenje tamale po igrišču.user posted image

Hvala in lp.
Pa uspešno hujšanje še najprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero dieto izbrati
10.4.2007 10:18:05   
Anonimen
Manjši vnos kalorij kot je poraba. OH dopoldne in morda za kosilo, za večerjo B. Ne preveč sadja in to naj bo dopoldne, veliko vode, od dva litra naprej.

Za boke in stegna tek, od začetka zmerno, potem čedalje več. Bolje čisto počasi menjaje s hojo, v trajanju 40 minut ali več, kot prehitro in predivje in prekratko. Mora biti več kopt 40 minut. Vsaj 3x na teden.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero dieto izbrati
10.4.2007 10:19:18   
Anonimen
Boki ostanejo šoroki,ne glede na dieto.user posted image
Drugače imam jaz zdaj eno z jajciuser posted image ,kjer hitro izgubiš nekaj kilogramov.Tri ali štiri sploh ni problem izgubiti,kaj bi bilo,če bi jih morala 20?user posted image

http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero dieto izbrati
10.4.2007 10:34:37   
Anonimen
Dalija, a pa tale dieta deluje? Ali je huda? Koliko si pa kaj shujšala v koliko dneh?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero dieto izbrati
10.4.2007 14:20:54   
Anonimen
Splišni deluje,ampak je ubitačno težka.Res si lačenuser posted image Jaz sem zdaj v drugem krogu,pet dni diete,dva dni normalno ješ.Prvih pet dni je šlo dol 3 kg.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?