|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška kolesa
4.4.2007 17:07:28   
Anonimen
MAlo brskam po netu za otroškimi kolesi, predno se odpravimo v trgovino.
Me zanima, če ima kdo od vas oz. vaših otrok sledeča kolesa in kako ste z njimi zadovoljni:user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Upam, da se bojo slikice prikazale user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 17:26:11   
klepetka
mi imamo ta tretjega na sliki in je super.Tamali se rad vozi z njim.Je zelo lahek za vrtet,ker ena kolesa smo "testirali " pri prijateljih ,pa  so bila za vrtet zelo težka ,če veš kaj mislim.

Lep dan


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 17:28:18   
Anonimen
Mi smo imli nekaj takega

user posted image

in je bilo res sper kolo, gonil ga je 2 leti nonstop.

Zdaj ima istega, samo 16-colskega.

Takega:
user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 4.4.2007 17:30:27 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 18:01:09   
Maxica
user posted image

Kristina, mi imamo takega. Sicer ga je dobil za drugi rojstni dan, ampak mu je bil takrat lih malo velik še. Pol je bila pa zima, no, zdaj smo se pa počasi lotili učenja. Ne vem, meni se zdi v redu kolo, na živce mi gre edino zavora na pedalih, ker naš Max skoz nekaj eksperimentira in potem vsake toliko časa med vožnjo kar malo zabremza nazaj, kdo bi vedel, zakaj.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 18:54:23   
Anonimen
Hm, tele zavore user posted image  Eni pravjo, da je fajn, če sta obe na krmilu, drugi, da je fajn, če je tud na pedalih user posted image   In potem sem spet zmešana, kot ričet user posted image

Splišni in Maxica - kje sta nabivili kolesa?

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 20:36:11   
anitaz
Jaz sem ji kupila tega:

http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id70.html      (Tigricouser posted image

in mislim, da je to tvoj prvi na slikici.

Res da malo več stane, ampak je pa zelo kvalitetno in ga bo imela kar nekaj časa.user posted image  Sploh je fino, ker se da sedež tako nizko, da lahko že sama poganja.

Ima pa tudi bremze na pedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 21:31:42   
rainbow
mene tudi zanima ta temauser posted image

in kako veliko kolo nabavit za 3.5 letno punco, veliko 110 cm; to se kar sproba na kolesih, a ne?? In katera, da ne bo glih neki sh..?

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška kolesa
4.4.2007 21:35:09   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Splišni in Maxica - kje sta nabivili kolesa?


Kristina, Maxu sta ga kupila tast in tašča, v trgovini Čuk v njihovem kraju.
Lahko pogledaš na stran www.cult.si

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 7:31:34   
bebica
Mi imamo prvega - tigerčka od Schwinn. Dobil ga je lani junija za 2. RD, kakšen mesec nazaj pa smo se začeli vozit. Lani mu je bil še malo premajhen. Tudi mene malo motijo (malega sicer čisto nič) zavore na pedala, ker on bi kar naprej bremzal. Drugače pa je to super kolo in mi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 8:53:14   
polona25
Mi smo pa za našega 2,5 letnika ravno včeraj kupli tudi prvega na tvoji slikici, Tiger od Schwinn-a. Včeraj se je tudi prvič probal vozit. Na tistem plastičnem prejšnjem mu nekako ni šlo s pedali, tukaj pa je kar hitro dojel zadevo. Kolo je zelo lepo in  kvalitetno  in mislim, da nam bo kar nekaj časa služilo.

LP

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 9:21:32   
Errai
Naš ima tudi Schwinnovega Tigra. Dobil ga je za drugi rojstni dan, prvi dan še ni zakapiral pedal in je samo sedel na kolesu oziroma se pustil porivati naokoli, čez nekaj dni pa se je že vozil sam. S Tigrom smo zadovoljni, zaenkrat ni bilo težav. Bremza na pedalih je meni všeč, tista na balanci se mi zdi še malo pretrda in bi težko sam bremzal. Všeč mi je tudi, da se sedež lahko kar precej spusti, tako da je mali pri dveh letih in kakšnih 90 cm brez težav splezal na kolo in poganjal.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 9:23:39   
Mina1
Definitivno SCHWINN.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 9:27:25   
san
mi imamo tudi ta prvega - sicer še od sestrice, se pravi je starejši model. razlikuje se od tega zgornjega v barvi in naš nima zavor na pedalih. je super za vozit. naša ga je dobila pri 2 letih in ga je vozila do 5 leta - je bila bolj med majhnimi. super ga je vozila in s koleščki in brez. potem smo ji kupili večjega, tega pa sedaj veselo šofira njen bratec. super trpežno kolo. edino se mi zdi, da je malo težje od drugih.

lp, s

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška kolesa
5.4.2007 9:30:57   
san
mene tudi zanima ta tema in kako veliko kolo nabavit za 3.5 letno punco, veliko 110 cm; to se kar sproba na kolesih, a ne?? In katera, da ne bo glih neki sh..?


najboljše je sprobat v trgovini zaradi velikosti. naša je npr. imela 12 colskega, tvoja pa bi pomoje že rabila 16 colskega, ali pa 14 - samo jih redki proizvajalci delajo (mislim, da jih ima neka italijanska firma).

lp, s

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 20:54:29   
rainbow
hvala, sanuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 20:59:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Splišni in Maxica - kje sta nabivili kolesa?


Prvega smo v Hervisu, ampak zdaj jih tam več nimajo. Zdaj jih imajo v Trgoavtu. To je bivša Esperia, potem pa mi je všeč še Nakamura, ki jih imajo v Intersportu.

Predvsem je pri otroških kolesih treba biti pozoren na to, da niso pretežka, in pa otroka je treba posaditi na več koles, da vidiš, kako se na kakšnem pelje. Ker je ogrooooomna razlika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 21:02:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

mene tudi zanima ta temauser posted image

in kako veliko kolo nabavit za 3.5 letno punco, veliko 110 cm; to se kar sproba na kolesih, a ne?? In katera, da ne bo glih neki sh..?


14-colsko. Sicer pa otrok ne uniči kolesa, vsaj okirja ne, tako kot trdijo nekateri prodajalci. Nisem še slišala, da bi kakšen otrok okvir počil in da mora zato biti čimbolj glomazen in je posledično blazno težak. Tako da kar se tiče kvalitete pri teh kolesih, se mi zdi, da so kar hitro dovolj kvalitetna. Toliko, da ni plastika na kolesih, pa je. Pa bremze morajo seveda dobro prijeti, mročica mora biti dovolj mehka.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 21:09:38   
Anonimen
Za 3,5 let staro punčko bi jaz kupila tole kolo:

user posted image

To je bivša Esperia, imajo jih v Trgoavtu in je res super kolo. Dovolj lahko, trpežno pa preverjeno neverjetno. Tudi "geštel" ima dovolj velik, v bistvu toliko, kot jih imjo 14-colska, le da so kolesa 12-colska.

Še link:

http://www.trgoavto.si/index.php?page=izdelek&id=1612&item=103&grp=ostali&sklop=4&target=otroska_kolesa-ostali&media=

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 21:33:00   
rainbow
Splišni, ti si res superuser posted image , hvala za opozorila; in za ideje, kje iskat!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroška kolesa
12.4.2007 21:42:39   
Anonimen
Malenkost. Jaz tega, ko sem kupovala prvo kolo z otroka, nisem vedela in sem se fino zafrknila. Pri 3 letih sem mu kupila eno16-colsko kolo, težko tako, da ga še sedaj pri 5 letih, ko praktično skoraj dve leti že goni kolo kot pri norcih, brez koleščk, ne more goniti v noben majhen klanec. Zato smo potem najprej kupili še 12-colsko, sedaj pa še 16-coplsko Esperio in je res kot noč in dan proti tistemu tanku. Sem pač zaupala znanemu kranjskemu prodajalcu koles, ki me je fajn po suhem ...

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?