|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater na Vrhniki
27.3.2007 20:25:30   
pp001
Živjo!

Zanima me, če katera pozna pediatre v ZD Vrhnika in ali so vredu. Sem bolj nova na tem koncu in v kratkem pričakujem otročka, pa ne poznam nikogar, da bi mi svetoval katerega naj izberem. Mislim, da sta na izbiro 2, pa bi rada prej kaj izvedela o izkušnjah z njimi.

Hvala za pomoč!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater na Vrhniki
28.3.2007 9:44:54   
Nixxon
Ena pediatrinja je že dokaj stara, kolikor vem, mislim da je kar OK, z drugim pediatrom ima pa moja žena izkušnje iz njegovega prejšnjega delovnega mesta, pa nima kaj veliko dobrega za povedat čez njega (jaz ga ne poznam). Midva imava pediatra v Logatcu, nama ga je nekako uspelo dobiti.

(odgovor članu pp001)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater na Vrhniki
30.3.2007 16:21:31   
šuša
Jaz sem imela otroke pri Casermanu,vendar ga s 1.4 ne bo več.Katerega bomo dobili ne vem.Je pravi kaos.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater na Vrhniki
2.4.2007 8:55:38   
Luns
Poskusi dobit dr. Rožmanc- Drašler, ona je super ostalih se pa nihče ne pohvali najbolj. Jaz hodim k njej že celo življenje in tudi sina imam pri njej se zelo potrudi za svoje paciente.user posted image

(odgovor članu šuša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater na Vrhniki
2.4.2007 11:37:19   
bini
A da Caserman spet menja službo???
prej je bil pri nas v Iv. Gorici in mislim, da je v nekaj letih šel, prišel nazaj in pred dobrim letom spet šel?? ljudje pravijo da zaradi pritožb... jaz sem bila z njim zadovoljna dokler se niso začele težave, ker se je izkazal za malo premalo natančnega oz. je imel določene odločitve bolj slabe.... mi imamo že 1,5 leta samo 1 pediatra (ta je vredna zlata= - norišnica!!!)... me pa zanima kam dr. C odhaja zdaj?? user posted image  morda se vrača k nam nazaj?

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater na Vrhniki
2.4.2007 23:03:06   
borovnička
Na Vrhniki je Caserman edini pediater, pa še ta bo ostal samo še par tednov.

Bini... Caserman odhaja v Kamnik, tako, da si lahko oddahneš.

Luns, ti si pa ena redkih, ki je z Rožmančevo zadovoljna. Ona je bla prej super zdravnica, zdaj se ji pa pozna, da je pred penzijo. Verjetno ji delovni elan pada. No, ampak glavno, da si zadovoljna.

pp001, najboljše, da še malo počakaš, da pride nov pediater ali pa pediatrinja, to bo zgleda kmalu.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Skupni dopust
polma

Stari starši hočejo z vami na dopust. Vi si mislite:

jupi, zastonj varstvo! (13%)

prav, fajn se razumemo, zakaj ne? (30%)

nisem za, ampak jih nočem prizadet , torej ja (11%)

oh, trpljenje, ne pa dopust (6%)

ni šans, to je naš dopust (40%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!