|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
24.3.2007 15:32:08   
pinkiponki
Mene pa zanima samo tole....a je res tale http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166955 toliko boljši od tega http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=157044, ker je tale skoraj pol cenejši oz. kaj je tako bistvena razlika? A katera ima katerega in kakšne so izkušnje???
Hvala

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
24.3.2007 16:30:50   
asso
Pri Tobiju je naslon za glavo, "stoječi" pasovi, oboje se regulira s prednje strani. Mislim, da drugih bistvenih razlik ni.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
24.3.2007 21:41:20   
beba76
Tobi ima indikator zapenjanja (se ti obarva zeleno, tak da veš, da so pasovi dovolj zategnjeni in je otrok pripet, kot je treba), pa pripenjanje na sedež z avtopasom je drugačno - zgornji pas gre čez zgornji del avtosedeža (za otrokovo glavico), spodnji pa "objame" sedež odspodaj in tako je, vsaj po moje, sedež dosti močneje pritrjen v avto. Eh, sem tak čudno razložila, da še se skoraj sama ne razumem user posted image . V glavnem - poglej sedež in čist zgoraj na levi in desni vidiš take ovalne plastike in čez njih neko rdečo črto - tu skozi napelješ avto pas.

Upam, da razumeš user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
24.3.2007 22:23:47   
eya
Preveri še crash teste, Tobi se je super odrezal na vseh testih, za tega drugega pa ne vem.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?