|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventov sterilizator
23.3.2007 11:24:17   
la-na
Mene pa zanima, če je treba stekleničke po sterilizaciji vzet ven in jih osušit, ali se jemlje eno po eno in vmes zapre sterilizator? Če se jemlje eno po eno, ali jo je treba do suhega obrisat ali se uporabi mokro? Sem izgubila navodila, pa ne vem, kako naj bi se to naredilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aventov sterilizator
23.3.2007 11:26:31   
Mina1
Če boš brisala s čim, ne bo več sterilna in tako.

Jaz sem po steriliziranju malo počakala, da niso bile več tako vroče, jih na glavo zložila v poseben nastavk, da so se odcedile, ali pa še take tople napolnila za kasneje.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aventov sterilizator
23.3.2007 12:42:41   
ČebelicaMaja
Jaz sem jih kar notri pustila in jih po potrebi jemala ven- itak jo zmočiš, ko naliješ vodo notri...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aventov sterilizator
23.3.2007 16:57:45   
hebeba
nisi napisala kakšen sterilizator imaš - tisti, ki gre v mikrovalno ali električnega.
Jaz imam električnega pa so navodila takšna, da ko je sterilizacija končana moraš počakati še 3min, da se ohladi potem pa jih vzameš ven.
Sicer pa jaz flaške kar po potrebi vzamem ven iz njega, saj so medtem od zunaj že posušene, odznotraj pa tako ne smeš brisati z ničemer ker potem ni več sterilno.

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aventov sterilizator
23.3.2007 17:27:23   
la-na
Imam tisti sterilizator, ki gre v mikrovalovko.

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aventov sterilizator
24.3.2007 17:26:46   
alja01
Mi odtočimo vodo ven  iz posode in pustimo da se posušijo kr v posodi , nič ne brišemo.
Lp

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?