|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajtrki
20.3.2007 19:18:36   
Anonimen
Bom tuki vprašala - če ne me pa prestavte.

Sklenila sem, da se bom mal bolj normalno prehranjevala, ker to kokr sem se do zdaj ni nobeni stvari več podobno.

Tko nekako je plan - zajtrk, malca, kosilo, malca, večerja...pa ne dietiziranje v kakršnikoli obliki.

Probleme mam z zajtrkom. Vstajam ob 5:00 al pa mal prej in tko zgodi res ne morem jest, ker mi naredi slabo - ornk slabo. Pa sem poskusla z majhnim obrokom, samo koščkom kruha (mleka itak ne pijem ker mi po njem dela slabo) jogurt jem lahko samo s sadjem ampak če se tako zjutri nahranim, mi pa spet dela slabo, sadni sokovi odpadejo, ker se mi po njih dobesedno dviga želodec.

Tko da počasi obupujem nad zajtrki. Edinikrat, ko sem jih jedla je blo v srednji, ko sem vstajala bistveno kasneje in je blo čist normalno pojest zajtrk ob 7,8 uri zjutraj.

Kak predlog?

(noseča nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image )
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zajtrki
20.3.2007 20:55:28   
muki1
Banana

Rezina Milky way, meni so noro dobre

Kakšen prepečenec

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zajtrki
20.3.2007 21:24:14   
dulcinea
Vidiš pikec, meni je bilo tudi tako. Na faksu pa  me je spreobrnila cimra. Obe nisva jedli zajtrka, potem pa nama je profesorica angleščine dala za "domačo nalogo" jesti zajtrk. In sva vstali pol ure prej in sva poskusili. Skuhali kavico (ta je bila itak že prej tud), potem pa kruh na toaster in namazat z Argeto (pardon reklama). Uno kokošjo. Meni je bila zakon,.če sem jo jedla kadarkoli popoldne  ali zvečer. Pa sem poskusila še zjutraj. Prič se mi je še mlelo med zobmi in obračalo, potem pa smo se navadile. In še zdaj jem vsako jutro zajtrk. In nič več se en melje med zobmi. In zjutraj komaj čakam na zajtrk. Sadje, potem pa polnozrnat kruh in marmelada brez sladkorja (sladka ku user posted image ).

Držim pesti za tvoje pravilno prehranjevanje. Pa ne pozabi na veliko tekočine. In predvsem, male obroke, če boš jedla 5x na dan.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zajtrki
20.3.2007 21:31:56   
lojzika
Jaz sem v srednji šoli vstajala ob petih oziroma ob pol petih. Skuhala sem si čaj, nato pa od toplih sendvičev do hrenovk ampak je res da če ne bi ne bi zdržala do pol 10 ko je bila malica. So me vsi udno gledali ko sem povedala kaj vse zjutraj jem. Navadit se je potrebno. Sedaj lahka do 12 zdržim brez zajtrka.

No sedaj jem one kosmiče z mlekom, to ti verjetno ne pomaga glede na to da je z mlekom. Lahka pa poskusiš z banano in ostalim sadjem, ali pa sport misli z jogurtom.

Ali pa da, ko vstanes se najprej zrihtaš, se oblečeš, pa vse ostalo in predno greš od doma ješ, da ne npr takoj ko se zbudiš bum v kuhinjo jest. Nekaterm je tudi zaradi tega slabo. No predno greš si samo še zobe opereš, pa je. Ampak moraš pazit da se ne popackaš user posted image . Ali pa da med potjo poješ kakšno žemljico dost komu ne paše hrana, takoj ko se zbudiš

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 21:51:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zajtrki
20.3.2007 22:27:27   
muki1
Uh, Aurora, mene je pri 3MD vedno zvijalo od lakote do kosila....dobro, da sem zanosila in sem lahko prenehala user posted image .
Ampak zdaj, ko nisem v službi, pa tudi velikokrat tako delam, da pred kosilom jem samo sadje. Ampak takrat sem ob 12.00 že tečna kot driska user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zajtrki
21.3.2007 10:49:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

sem ob 12.00 že tečna kot driska user posted image .



Kot da nisi VEDNO user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zajtrki
1.4.2007 21:30:52   
puncica
Jaz jem:
jabolko +
- gris
- čokolino
- mleko s corn feksom
- polenta z mlekom
- hrenovke
- kruh z maslom in medom
- kruh s topljenim sirčkom
- kruh z mesnim narezkom
- kruh s tuno
- topli sendvič (kruh, salamca, sir)
- jajčka na oko
- jajčka na oko s sirom
- jajčka zmešana s čebulo, pradižnikom, papriko (če jo imam)
- mehko/trdo kuhana jajčka

Ja pa vedno spijem pred zajtrkom 1-2 kozarca zelenega čaja

NO to je nekaj mojih zajtrkov mogoče ti bo kaj pomagalo.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zajtrki
5.4.2007 7:11:02   
aisha3
No, pri meni je enaki problem.
Brez veze je pisati kaj lahko ješ, dokler ne boš v glavi kaj spremenila.
Tudi meni se je obračalo, kakšeno jabolko, kakšen jogurt, lepo prosim.
Pa sem se navadila. Spijem en jogurt na tešče (sadja ne smem), ali kozarec mleka in to je to. Pa predno sem se navadila je trajalo, mi je blo slabo, krulilo itd...ampak sem se navadila in tako zdržim do malice brez problema.

Ko že nisem mogla jesti pri zajtrku, bi se za večerjo nabasala za cel teden nazaj. Pa smo sei tudi tu rekli, stop in pojem ali kak jogurt, ali košček sira in to je to. Seveda je bilo oboje težko doseči, ampak smo dosegli.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?