|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneto oko-ponoči
9.3.2007 0:02:41   
miši
Pozdravljene
Imamo 7.mesečno punčko. Zadnji teden ima vnete očke, enkrat eden bolj, drugič drug. Čudno pa je to, da ima zjutraj čisto zapacani očesi (čez noč). ji očistim in potem čez dan je OK, skoraj nič gnoja se ji ne nabere čez dan. Ko greva ven, ji zdaj še bolj naredim zavetje pred vetrom, včasih ima solzne očke, kar se mi zdi normalno.
Ponoči spi v spalnici, imamo sicer malo hladneje, ni pa mraz. Spi pa v pižamici i vreči, na rahlo je pokrita s kovterčkom.
je morda to zaradi hladnejšega zraka?
Ima katera kaj izkušenj?
Tudi čez dan ji večkrat umijem oba očka s fiziološko.

Koliko časa naj bi trajalo vnetje?
hvala za odgovore in mnenja.
Taja

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 0:11:20   
andrejaz
Ker to traja že 1 teden ima najbrž bakterijsko vnetje in bo morala dobiti antibiotik - antibiotične kapljice. Pokazati pojdi k pediatru
To vnetje je zelo pogosto pri otrocih ki hodijo v vrtec in se zelo hitro to prenaša(operi vso posteljino, vse plišaste igrače,...).
Mark je imel to že kake 3x, prenesel pa je že tudi na Saro.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 8:57:21   
bskrle
Če je gnojno, dobiš mazilo pri pediatru. JE PA PRENOSLJIVO. 

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 9:05:36   
cmokec
Jaz sem učke spirala s poparkom od Smetlike. To je zdravilna rastlina, ki se prav uporablja za iumivanje vnetih učk, Dobra je tudi Kamilica, ampak je Smetlika boljša. Kupila sem pa v lekarni.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 9:07:20   
cmokec
Aja, pa fiziološko so mi v lekarni dali od Nivea v takih kapsulah. Sem jih kar debelo pogledala. Razlaga je bila, da je ta fiziološka za oči boljša, ker je sterilna, druge, ki jih prodajajo pa niso sterilne fiziološke. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 9:27:19   
Naja31
Če gnoj ven teče, morate k zdravniku.
Mi smo dobili antibotične kapljice in je bilo v dveh dneh ok.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 10:52:42   
miši
ok, hvala, gremo v ponedeljek.
čudno se mi zdi, da se gnoj nabere le ponoči. čez dan skoraj nič.

je pa res bla v stiku z dvema majhnima otročkoma, ki hodita v vrtec....

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vneto oko-ponoči
9.3.2007 11:43:52   
blak
Brž k zdravniku! Moj mali je imel vneto učko, ko smo bili v bolnici (zaradi drugih težav).  Najprej smo izpirali s fiziološko, a ni dosti pomagalo in res je bilo najhujše ponoči. Vzeli so mu bris iz grla in ugotovili, da ima neko bakterijo. Seveda takoj na antibiotik. Drug dan sem zadevo fasala še jaz (meni so tudi vzeli bris iz oči in se je izkazalo, da imam isto bakterijo kot ta mali) in čez par dni še mož. Komplet vsi smo dobili Kapljice Tobrex. Veš kaj, najbolj je zoprno, ker se to lahko prenaša še na ORL predel, tako da po moje je boljše, da čimprej rešiš to nevšečnost.

Pa zdravi bodite!

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?