|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna fajn marela?
5.3.2007 19:38:50   
viv_
Pogoji so pa:
- lahka
- gre v ležeč položaj
- zasede minimalno prostora.

Pri Mirni smo imeli Chicco Caddy, super stvar, ampak se ne da poležat.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna fajn marela?
5.3.2007 19:40:38   
Strawberrie Cherrie
Cruela user posted image user posted image , ful maš fajn avatar user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se odločila za Quinny Zappa (drugače za daljše sprehode itd bomo še vseeno imeli 3xl comforta), samo tko za v trgovino itd, ne vem pa ali se da poležat - mislim, da neuser posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna fajn marela?
5.3.2007 20:30:04   
žarnica
mi imamo jane energy- gre v ležeči položaj, ima 5 kg, zraven ima še prevleko za deš in se zloži čisto na malo.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna fajn marela?
5.3.2007 21:48:16   
pinkiponki
Mi imamo tudi zapp-a. Res, da se ne da v ležeči položaj, samo ima pa vse druge prednosti....lahek, ko je zložen zasede zelooo malo placa in je zelo fajn vodljiv. Mi smo ga uporabljali že za Tajo in se je čist dobro obneslo, tudi če ne gre v ležeči položaj. Res malo čudno spi v njem, samo tolk malkrat je spala notr, da ni blo nobenga problema.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna fajn marela?
6.3.2007 8:35:07   
Urška//
Peg Perego Pliko Lite user posted image  zakon

je lahek mislim da 6kg, gre v ležeč položaj in ful fajn na malo gre zložituser posted image user posted image user posted image

Lp

aja pa še tako veliko košaro ima od spodaj, pa strehica je fajn pomična

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna fajn marela?
17.3.2007 1:12:07   
Annny
Naša Teutonia Solanouser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna fajn marela?
17.3.2007 11:31:02   
Anonimen
mi imamo jane energy- gre v ležeči položaj, ima 5 kg, zraven ima še prevleko za dež in se zloži čisto na malo.


mi tudiuser posted image

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?