|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Medvedek PU
10.2.2007 8:31:34   
arielca
Kje (poleg BC) bi lahko dobila stensko dekoracijo, kakšne slike v okvirju, posteljnino in manjšo preprogo z motivom Medvedka Puja?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Medvedek PU
10.2.2007 10:20:12   
noe
Dekoracijo ziher v Baby centru, preproge pa sem vidla v lesnini in hoferju

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Medvedek PU
10.2.2007 14:11:50   
facka
manjše tepihe z Disney motivi sem videla v pohištveni trgovini Mercatorja

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Medvedek PU
10.2.2007 18:51:26   
Miška76
Vidla sem jih v katalogu Quelle, pa v Neckermannu.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Medvedek PU
13.2.2007 19:09:53   
tanjaj
Čav  Arielca!

a imate tut vi sobico z dekoracijo medvedka Puja! Jst sem tut imel namen kupit nalepke v BC potem pa sem se premislila in sem kar sama narisala na steno!Slike sem si iz interneta sprintala na folijo pol sem si pa v službi sposodila grafoskop obrisala in nato pobarvala. Je dosti lepše ti rečem, potem sem pa še dokupila dodatke z tem motivom in sicer posteljnino sem naročila prek Quelle ker so imeli dimenzijo za otroško posteljico drugače pa pri nas v NM imajo v salonu Creatina posteljnino dimenzije za navadno posteljo , in zelo lepe preproge, brisače ter okrasne blazinice!
Jst sem že čist nora na tega Puja sam še take stvari kupujem. Pa v Turbo Limanču ( upam da sem prav napisala) majo tut ful s tem motivom ful lepe medvedke, tut okrasne blazine, jst pa sem tam kupila še vrečo za igrače , tisto ki jo obesiš na strop in ima potem predale upam da veš za kaj gre!

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Medvedek PU
13.2.2007 19:14:02   
tanjaj
sem pozabila še to dodat glede slik  imajo v Pikapolonici, Mullerju  take male sestavljanke z motivom  Puja  zelo lepe in poceni so, pa jih kupi sestavi in daj v okvir lahko čist navaden boš vidla da naredi boljši efekt kot pa sama navadna slika!
tko to je vse !
Imej se lepo in upam da  sem ti kaj pomagala!
LP

(odgovor članu tanjaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Medvedek PU
18.2.2007 19:31:57   
LUNA06
Midva sva uzela postelnino in zavese pr Quelle, je ful luštno.Imajo tudi blazine, lučke, pa se mi zdi, da tudi eno sliko.

(odgovor članu tanjaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Medvedek PU
19.2.2007 12:26:16   
makica
Živjo,

Nalepke od medvedka Pu-ja lahko kupiš tudi v Bušiju
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=18&podskupina=0&artikel=196

Sicer so kar precej drage, jaz sem kupila nalepke s motivom Princesk in mi ni žal. Sobica je res ful lepa.

LP


(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?