|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 18:14:30   
Strawberrie Cherrie
No, mi smo danes dobili prav posebno darilo - Karitejevo maslo.
Mami si ga je zaželela, da bo lahko fajn masirala Ožbejauser posted image , mogoče bomo pa z masažo le ugnali te presnete krčke.
Sicer tole dotično maslo ni proti krčkom, da ne bo katera narobe razumela, ampak ima v afriški tradiciji karitejevo maslo poseben pomen v povezavi med materjo in otrokom. Otroku izkažejo dobrdošlico ob rojstvu s tem da ga namažejo s karitejevim maslom, nakar jih spremlja ta tradicija skozi celotno otroštvo, saj jih Afričanke vedno mažejo z njim - tako je njihova koža primerno vlažna in zaščitena pred vročim soncem in žgočim vetrom.

No, ker smo si o masaži dojenčkov kar nekaj prebrali, gre sedaj naše dete se skopat, potem pa prvih 5minutk masaže s karitejevim maslom. Bomo uživaliuser posted image

A drugače ima katera izkušnje z njim? Z maslom namrečuser posted image

< Sporočilo je popravil london_paris -- 7.2.2007 18:15:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 19:11:59   
mia-2
Mi ga uporabljamo že kar nekaj časa.V vseh možnih oblikah ker imamo vsi zelo suho kožo in nam res pomagauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 19:28:11   
mtina
Naš je dobil po njem izpuščaje, medtem ko sem ga sama ves čas uporabljala proti strijam pa je bilo vse OK.

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 20:30:44   
danu
mtina! Kakšne izpuščaje je dobil? Ker smo se mi tudi namazali z njim, pa je naslednji dan dobil drobne rdeče pikice po rokah, trebuščku in hrbtu. Pa me zanima če je to to.Hrane nisva nobene druge poizkusila.Hvala

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 21:11:38   
alfa
Mega zadeva, med nosečnostjo uporabljala proti strijam in ga po RR hvalila. Meni je pomagalo, je pa res, da sem se zelo malo zredila in imela majhen trebuh, mazala sem se pa kot nora. Drugo, nam bolj znano, ime za karitejevo maslo je shea butter.
LP!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
7.2.2007 22:15:20   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: danu

mtina! Kakšne izpuščaje je dobil? Ker smo se mi tudi namazali z njim, pa je naslednji dan dobil drobne rdeče pikice po rokah, trebuščku in hrbtu. Pa me zanima če je to to.Hrane nisva nobene druge poizkusila.Hvala


Tudi pri nas je bilo isto...patronažna je rekla, da je premastno za njeno kožo, da ji zamaši lojnice- očitno ji res ni ustrezal, tako, da sem ga kar jaz porabila- ampak moram priznat, da nisem bila kaj dosti navdušenauser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu danu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
8.2.2007 10:52:27   
Baucka
Jaz sem v nosečnosti proti strijam uporabljala baby olje in nimam po trebuhu in riti niti ene, ker mi je krema (kupljena v lavi) smrdela. Tako, da je odvisno kakšno kožo imaš, s čim pa se mažeš pa je bolj malo pomembno. Strije sem po porodu dobila po prsih, ker sem imela tak naval mleka, da bi se lahko s joškicami prem mano Pamela skrilauser posted image .

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
8.2.2007 12:48:26   
fuzzy
Meni se je po karitejevem maslu začela luščiti koža, sestrična je pa pikice dobila. Pri nas raje uporabljamo mandljevo olje.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
8.2.2007 12:51:47   
rija
meni je farmacevtka za masažo malčka priporočala hladno stiskano lekarniško olivno olje....je rekla, da zna biti tudi mandljevo alergeno....za karitejevo pa ne vem.....ga sicer občasno uporabljam, samo za dojenčka pa ga nebi.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu fuzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Karitejevo maslo: poplna sestavina za masažo
9.2.2007 11:05:30   
vampirka
Mi smo tudi za darilo dobili karitejevo maslo od Loccitana in je Laura tudi pikice dobila po njem, meni se je pa ravno tako kot predhodnici začela luščiti koža! Loccitan namreč samo propagira naravno kozmetiko (kar zakonsko lahko počneš, če ne testiraš na živalih in se da embalaža reciklirat...sestavine so pa lahko vse umetne)! Jaz sem osebno zadovoljna edino z natur izdelki iz body shopa (na vseh večjih letališčih)...in tisto karitejevo maslo (res natur) tudi pod razno ni podobno temu iz Loccitana (pa ne delam antireklame za njih, saj mi je kar nekaj njihovih izdelkov fajn).

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?