|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gume za Quinnyja
21.1.2007 13:53:08   
Pikica76
Ok najprej me je skoraj kap ko sem šla v BC po gume (samo plašči) in stane ena guma 4 jurje. In še to, da so sedaj pač boljše une z zarezami in mi rabimo potem zamenjat vse 4 gume in to stane 16.000!!!

Pa voziček imamo 18 mesecev. Grrrrr. Še na avtu se ne znucajo tako hitro. A katera ve če se jih da kje ceneje dobiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 16:48:57   
Anonimen
O ti groza user posted image
Jaz sem ravno včeraj gledala, pa so dobesedno PREPARELE user posted image
Pa jih ne mislim menjat.

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 17:16:20   
L & L
Lp. Mi imamo tudi Quinnyja 18 meseceu pa moram rečt da ga ogromno uporabljamo, na vseh terenih pa so gume videti OK. Sem pa zasledila na sončku tole http://www.soncek.si/si/page/detail/gitm/7489/Zracnica_10_11_12/-/ sam mislim da je to samo zračnica.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 17:47:31   
Pikica76
Ja nam so tudi ta sprednji dve prepereli. In zadnjič moj dragi poskuša eno napumpat in se je fajn zračnica napela skozi tiste nitke. Zdej imamo pa zaleplene s trakom - zgledamo kot Strojanovi.user posted image user posted image user posted image

Po moje da se zihr dajo dobit v kakšni trgovini s kolesi. Vidim, da je na sončku proizvajalec Semperit, ki proizvaja vse vrste gum.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 19:52:17   
viv_
user posted image Mi imamo Quinnyja starega dobre 3 leta, pa ima kar nekaj km-jev za sabo, pa so gume čisto OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 23:22:43   
andrejaz
Mi imamo Quinnyja v vsakodnevni uporabi že 2,5 leti in z zelo veliko prevoženimi kilometri in so gume čisto OK.
Nam je pa včeraj prvič počila guma - zračnica in jo bomo samo zaflikali

Če se prav spomnim od včeraj ko smo pumpali kolesa, piše na gumi, da so 12 colske. Kaj pa če bi poskusila zamenjati gume s tistimi gumami, ki se uporabljajo za otroška kolesa, ki imajo 12 col. Mogoče bi pa šlo in najbrž tudi veliko ceneje.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gume za Quinnyja
21.1.2007 23:50:28   
polona2
Našemu Quinniyu sta se po dveletni konstantni uporabi obrabili dve zračnici in to do konca. Smo vozili dosti po makadamu, pa poleti nonstop, če je to mogoče krivo.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?