|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gospodinjski mož
12.1.2007 8:59:45   
daysi
Včeraj sem doživela eno najbolj smešnih stvari zadnji čas.
Moj mož se gre zvečer umit in že iz kopalnice vpije, kako čudovito diši šampon,ki  naj bi kupila.Čudno se mi je zdelo, saj zadnje čase pač nisem kupovala nič novega. Ko je prišel ven je dišal po vaniliji , zraven pa se je še hvalil, da danes pa res diši. Grem v kopalco pogledat, kajuser posted image je on dal nase. Moj dragi mož je na sebe dal Pril z vonjem vanilije.user posted image user posted image
Tako sem se smejala cel večer, on pa se ni nič zmenil za to le malo grdo je pogledal na vsake toliko časa. Seveda nisem mogla mimo tega, da sedaj se pa vidi, kolikokrat on pomije posodo. Tako je moj mož dobil dobro lekcijo iz gospodinjstva.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:01:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če je dober za roke, je dober tudi za laseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:08:14   
Primoza
user posted image . Novica dneva.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:10:36   
soncece24
Eh revež user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo dišal je pa lepo user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:11:14   
Naja31
Ha, ha, ta je pa res dobra.


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:13:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še dobro da se ni z wc račkouser posted image

Sam zakaj mate pa pril v kopalniciuser posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:16:47   
Kuba
Ta Pril pa je res 'vsestranski' user posted image  .... user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 9:33:14   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 10:20:18   
srki
Važno, da je dišal, drugače pa je pri nas oče "ekspert" za razne kreme in gele za tuširat. Enkrat si je na zobno ščetko stiskal neko kremo, ki je bila v tubi. Še dobro, da sem prišla v kopalnicouser posted image .

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 10:46:05   
Angellina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...bi ga morala slikat med tuširanjem in fotko poslat na henkel.slovenija@si.henkel.com , pa bi kmalu videli tvojega moža na TV kako se drgne z njim v kadi...nežen za telo, trdovraten v boju z maščobo in opojna aromaterapija vanilije user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 10:54:26   
MojcaG
user posted image  user posted image  user posted image

tole me je pa skoraj iz stola vrglo! od smeha seveda!

faca, tale tvoj mož!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 11:03:21   
saša halb
Moj mož je lani prišel iz koalnice in mi reče kako dober šampon sem kupila z mentolom in da ga prav prijetno hladi in osveži. bilo je poleti, jaz pa študiramuser posted image in mu rečem da nisem nič takega kupila za telo in da ne vem o čem govori, pa gre v koplanico in prinese od GARNIERA  gel za umivanje obraza proti aknam. tko da so res hecni naši možički, nič ne gledajo kaj vzamejo v roke. user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 11:10:52   
domci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem se do solz nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saša halb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 11:49:25   
Meggi
ej mene je full nasmeju, klub trenutni močni jezi

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 13:46:38   
Ninica
user posted image user posted image user posted image user posted image  ne moreš verjetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 14:03:34   
anabanana
user posted image user posted image user posted image Do solz sem se narežala !!! user posted image

Oprostite, sam tega so samo moški zmožniuser posted image

Očim od moje kolegice si je pred leti opral glavo s šamponom od psa!!!! Pa pes je bil na sliki no!!!


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 15:06:24   
mika
user posted image user posted image user posted image u sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image

moja babica se je odpravljala na pogreb. urejala si je  frizuro in lase šprica z 'lakom'. naenkrat začne kričat joj joj joj joj fuj fuj joj joj fuj in jo vprašam kaj je. pa pravi:jojojoj, s strupom za muhe sem si lase našpricalauser posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 12.1.2007 15:07:50 >

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 15:18:17   
ronja
Moj ljubi se je pa enkrat pritoževal, kaj za en tušgel imava to, da se noče in noče dol sprat... Si je dobro utrl v kožo subrino za laseuser posted image
Ampak to še ni nič proti prijatelju, ki je zamenjal tubice v kopalnici... in si umil zobe z - DEPILACIJSKO KREMO!!!user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
12.1.2007 15:33:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.1.2007 15:39:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 16:40:26   
Mariposa
Za crknit,..tale tema me je pa res spravila v smeh,...

se pa spomnim strica, ene 13 let nazaj, ko sva se s sestrično spravili hujšat,...in prideva iz trgovine, nakar zagleda čokolado v vrečki in se odloči, da nama bo naredil uslugo ter pojedel čokolado,...ni pa dobro pogledal in je naredil uslugo njihovi psičkiuser posted image user posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 16:54:41   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hudoooo!!!!!

Moj dragi si je tud nedolgo nazaj svojo betico pral... Sicer nima las, pa vseeno je pripomnil, da se sampon nic ne peni, ampak da je fin. Malo cudno ga pogledam, ker je glih pred tem zmanjkalo sampona... In potem grem gledat in vidim, da si je pral glavo z intimnim gelom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 19:04:50   
Angellina
Dobra tema za trebušne mišice res user posted image

Sem se spomnila, da sem pred leti na morju delala solato in ker sem zraven klepetala kot zmešana, sem prijela napačno plastenko in namesto vinskega kisa vlila vanjo malinovec. Pa še opazila sprva nisem, šele pol ko se je nekaj gostega vleklo...user posted image . Sem jo tok hitela prat, da ja ne bi ugotovili kaj sem kura naredila. Najbrž ni solate na tem planetu, ki bi doživela tako drgnjenje in mučkanje...Itak da pol ni bla za nikamor user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gospodinjski mož
12.1.2007 19:58:33   
nejcko
Moj je enkrat prišel s skvoša in mi reče, da kolk časa že nisem brisače, ki jo je vzel s seboj, oprala, ker ful smrdi.
Le kako ne bi, če je bila pa to brisača od psauser posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!