|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 15:24:03   
lenika
Torej kot je že iz naslova razvidno me zanima kdaj so si vaši otroci sami začeli držat flaško z mlekom ali čajem in kdaj so začeli samostojno jesti z žlico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 15:54:32   
coolbabe
flaško je držala nekje pri štirih mesecih samo ne tolk ziher da bi ji jo kar pustila, no pol smo pa ročajčke dodali in sedaj pri skoraj sedmih mesecih mora samo pogruntat še da če sedi je treba bolj nagnit user posted image
žlico tud že drži user posted image samo usta še ne najde vedno user posted image po vsakem hranjenju je treba pucat nos user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 16:16:27   
Luskan
Pri štirih mesecih, vendar sem tud jaz morala malo pomagat, včasih, predvsem pri čaju, pa mu je odlično uspelo. Tud to je kmalu pogruntal, da mora nagnit, da kaj priteče. Priden, ima mami malo proste rokeuser posted image .

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 17:59:19   
Erdbeere
moj 7-mesečnik je še ne drži, je bil do pred kratkim polno dojen pa sva glede tega še bolj zadaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:25:11   
Erdbeere
No evo, pišem, da ne zna sam držat flaške user posted image user posted image in potem ga dam v stolček pa flaško pred njega in on lepo pije user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:33:39   
Bonnie_RR
Nekje pri 8 mesecih je pokazal zanimanje za to in od takrat naprej si sam drži flaško. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:41:36   
Anonimen
Moja je še pri skoraj enem letu ne zna. No, držat jo že zna, samo nagnit, da bi sama pila - tega pa ne zna.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:44:29   
Marelica
Pri 9 mesecih ji še kar mi držimo. Sicer je pred mesecem imela obdobje, ko je pomagala držat in se je na koncu še nekaj igračkala, da je kar stran pulula, ampak jo je zdaj minilo. Sama itak ni znala držat dovolj nagnjeno. Zdaj se pa vidi, da je postala komot in se pusti razvajat brez truda, se carta. Vode, čaja ali soka pa po flaši tako ne mara in se samo igra in poliva. Tudi magični lonček odpade. Vseeno ji natakam in pričakujem kak čudež počasi.user posted image

Žlico pa sicer drži in daje v usta, ampak jo na poti do ust obrača sem in tja, da ji kake hrane še ne bašem gor. Bo že... 

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:45:32   
Anonimen
moja taprva tok časa ni znala držat in nagnit da sem pošizila in ji kupila flaško s slamco, pol je pa začela dvigat, ko bi mogla dol držat user posted image
tadruga pa od 7 mesca sama drži, zdaj pri 8h ji pa tut rata že dvignt in pit tut če sedi čist pokonc. ponavad jo pa napol poležem in pol čist lepo pocuza. zna pa pit tut že po slamci

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 18:53:47   
mehurčica
Flaško je znal držat, samo nagnil ni, ker se mu po moje ni dalo. Meni pa tud ni bilo težko mu držat, ko je pil. Sam je torej začel pit iz flaške komaj pri 12m. Samostojno pa je začel jesti z žlico pri 14m, ker je v jaslih videl druge in od takrat mu niti slučajno ne sme nihče pomagat.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 21:13:10   
vanč
Iz flaške je sam začel piti pri 8 mesecih. Pri 14 mesecih je zahteval, da bo sam jedel z žlico. Dve žlici je z mojo pomočjo probal pol se je pa že utrudil. Sedaj pri 16 mesecih poje pol obroka sam (od tega gre seveda polovica mimo) pol se mu pa ne da več in ga jaz nahranim do konca.

_____________________________

vanč

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 21:18:42   
natalia
naša je bila glede flaške kar hitra, nekje pri 4.mesecih, z žlico pa še ne gre... je niti ne silim, saj ma čas..

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
10.1.2007 21:38:05   
tanja981
flaško s čajem in ročaji je znal nagnit in kr fajn držat že pri 4 mesecih. Zdaj pijemo iz magičnega lončka in mu tut zelo dobro uspeva. Flaško z mlekom pa zdaj že kr dobro prime pa tut nagne, ampak mlekeca itaq pijeva v pol ležečem položaju in v taki pozi ponavadi kr sam zagrabi flaško če se mu da.

Žlico pa tut drži, usta naciljat pa je druga znanost. No, s prazno žlico že, če je pa hrana gor pa ponavadi gre malo mimo user posted image

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
11.1.2007 0:05:56   
borovnička
Nik je star 4 mesece in pol in je prejšnji teden začel sam držat flaško. Mu jo ponudim, stegne rokice in jo zagrabi in si sam nese v usta. Samo na koncu mu jo jaz malo pridržim, da ne vleče v prazno.

Žličko pa komaj spoznavamo. V roki jo sicer drži, tud v usta si jo nese, ampak bolj zato, ker ga dlesni srbijo in je v obdobju, ko itak vse nese v usta.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
11.1.2007 0:07:43   
viv_
Prvič ji je ratalo pri 2. mesecih sami držat in pit iz flaške user posted image . Kdaj je potem to stalno počela se ne spomnim. Samostojno je jedla pri 13. mesecih in od takrat naprej vse obroke komplet poje sama.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
11.1.2007 9:08:11   
Mateja82
Tako čist zares samostojno  zna od 10 meseca. Si sama vzame flaško, nagne in pije. Poskušat pa je začela pri štirih mesecih.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
11.1.2007 9:48:14   
krfjolca
Anže je flašo zagrabil in držal že drugi teden po rojstvu user posted image
Seveda nezavedno, ampak je bilo pa lušno videt ;)
Zdaj bo 2 meseca, pa dostikrat drži flašo (ali pa zagrabi moje prste in ne spusti, dokler ni sit ...)


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
13.1.2007 0:05:00   
danaja12
zanima me kje se kupijo takšne flaše oziroma lončki s slamico,ki jih je ena omenila zgoraj

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
13.1.2007 14:45:59   
dory
poskusat je zacel pri 10m, ornk drzal je pa sele pri enem letu...pa se to ma svoj neobicajen stil in ne tko k vecina otrok 

(odgovor članu danaja12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
13.1.2007 16:27:57   
soncek&luna
prijel jo je pri 4 mesecih... sam drzal, ko je lezal pa pri 5.... v sedecem polozaju je sam pil tam okol 7 meseca

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
13.1.2007 23:47:38   
Anonimen
Naša jo šele zdaj pri enem letu zna nagnit - pa še to ji uspe če je minimalno do polovice napolnjena - ker bolj ne zna nagnit. 

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
14.1.2007 7:35:31   
Tosa
Pri petih mesecih.
Čaj pije iz magičnega lončka, ki si ga vedno sam drži, najraje pa iz kozarca že od petega meseca dalje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
14.1.2007 8:16:20   
mmijau
Pri petih mesecih, ko je ugotovil, da je v tej zadevi HRANA, si jo je vzel. user posted image

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Tosa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
14.1.2007 11:38:53   
nana 27
Samostojno piti je začel pri pol leta.Za žlico so ga nadušili v jaslih. Tam pol obroka poje sam (star 14. mes) - še dobro, da imajo velike slinčke, ker nese v usta, ampak pri tem veliko polije. Tudi doma mu dam žlico in je sam, jaz ga le dohranjujem z žlico po njegovih dveh poskusih. Mu pa zelo dobro samostojno uspeva jesti pire krompir, bolj gost čokolino..Tudi, ko sem gledala starejše otroke v vrtcu, ki bodo letos stari tri leta, so še precej nerodni in hecno držijo žlice, ampak pojejo pa vse brez pomoči.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj so si začeli sami držat flaško?
14.1.2007 19:10:43   
domci
Naš je začel sam pit iz magičnega lončka ko je bil star 5mesecev ampak mora bit saj do polovice poln. Žlico pa tudi nese v usta samo tisto kar je gor najprej dol strese, da slučajno nebi kaj napačnega pojedel user posted image user posted image user posted image user posted image

So hecni tile škratki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




katero ime vam je od navedenih najbolj všeč?
paloma33

Izberite samo eno ime od spodaj navedenih

IZA (47%)

VITA (41%)

OTA (10%)

PERINA (2%)


Število vseh glasov: 307

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!