|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 11:19:33   
GoYa
Je primerno uporabiti prenosno posteljico tudi za stajico?
Priporočate katero al so si vse tam tam?

< Sporočilo je popravil GoYa -- 25.12.2006 11:20:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 11:23:02   
Kalina
Vse so si tam tam.

user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 13:43:40   
mia-2
Po moje so tud vse podobne.Drugače pa imamo hauckovo ker smo jo dobili za darilo in je v redu.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 16:17:49   
Geja
Tudi jaz sem jo uporabljala namesto stajice. Tudi mi imamo Hauckovo.

lp,
Geja

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 22:07:24   
sato
Jaz tudi uporabljam prenosno posteljo kot stajico. Je pa res, da pride v poštev največ pol ure na teden, če imam tako delo, da res ne morem pod noge gledati, kje plazi. Najraje vidim, da se igra prosto- da ga ne omejim s stajico. Tudi ko je bil še manjši- sem okoli njega dala blazine, če bi padel, predenj pa nekaj igrač.
Tako, da bi nam bil nakup stajice nepotreben strošek- prenosno posteljico pa bomo na dopustu koristili še vsaj dve leti, pa zdaj jo izkoristim tu in tam.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosna postelja kot stajica
25.12.2006 22:50:36   
Katja6
Pri nas jo ima v varstvu pri mami in se super obnese. Ko je zaspan noter spi, dosti se pa notri tud igra. Npr. ko mami kuha, prav zadovoljno noter sedi in se igra pa se pogovarjata "na daleč" k je kuhinja zraven dnevne sobe. Praktično je, da ga ima tud kam odložit. Je pa doma tud v stajci rad.

Posteljice so precej podobne. Mi jo imamo od Babywelt. Edin ene so, ki imajo na stranici polkrožno zadrgo, tako da bi lahko otrok sam prišel iz posteljice. Sam ko je majhen je bolš, da je ni, ker prehitro pogrunta, kako se odpre.

Katja

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosna postelja kot stajica
26.12.2006 1:41:41   
žanek
Tudi mi smo jo uporabljali namesto stajice.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenosna postelja kot stajica
26.12.2006 10:03:02   
vesna.com
Tudi mi smo jo uporabljali nekaj časa,men je edino to da je bla prevelika za našo dnevno.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!