|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah pred nekaterimi zvoki
16.12.2006 17:05:14   
Lara28
Naš Anej bo star skoraj 7 mesecev in zadnje dneve opažam, da se boji nekaterih zvokov - npr. fena, sesalca, mikserja. Do sedaj ni bilo nobenih težav, lahko sem sesala okrog njega in nič, ritko smo mu s fenom sušili, ko je imel vneto, ko sem mu pripravljala hrano z mikserjem je bil vedno zraven in me opazoval. Nankrat pa se je neko jutro začel jokat in kar trest, ko sem si v spalnici sušila lase, on pa se je igral na postelji. In potem sem opazila da ga je strah tudi drugih zvokov. Nasprotno pa recimo na sprehodu, včasih pelje mimo kak tovornjak in res močno zaropota, pa se ne ustraši. Tudi glasnejše glasbe ali pa gužve ljudi se ne prestraši. Samo ti aparati mu grejo na živce.
Je to obdobje ki mine? Kako mu lahko pomagam?  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
16.12.2006 19:22:10   
TONČI.
Mojga je bilo to strah tam nekje do 7m. Sedaj pa mora vedno biti zraven, kjer kaj ropota. Bo minilo. Mogoče se boji sedaj kar naenkrat zato, ker se je enkrat ustrašil. Npr. je spal, pa ga je kakšen tak zvok zbudil. Pa brez skrbi, bo minilo

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
16.12.2006 19:41:52   
krfjolca
Zanimivo, očitno imajo obdobja user posted image . Mi zaenkrat sesalec, napo in fen uspešno uporabljamo za uspavanje user posted image ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
16.12.2006 20:21:46   
eya
Pri nas pa ga nikoli ni bilo strah teh zvokov, edino na začetku malo multipraktika, pa sem se jaz zraven malo pačila in smejala in zdaj se ga ne boji več. Sigurno pa se bo enkrat nehal bati tega ropotanja.
Aja, pa jaz sesalec, fen in multipraktik vedno prižgem postopoma, tako da se jakost postopno zveča.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
17.12.2006 20:46:15   
Mateja82
Moja user posted image  ne mara zvoka od sesalca, mikserja in podobnih glasnih reči. Najhuje je takrat če je  že malo utrujena.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
17.12.2006 21:21:31   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Zanimivo, očitno imajo obdobja user posted image . Mi zaenkrat sesalec, napo in fen uspešno uporabljamo za uspavanje user posted image ...


Pri nas je podobno- če je siten, grem sesat, mali leži na igralni podlogi, sesam okoli njega, pa je čisto srečen in gleda kaj dogaja. Prav nervozen je in se zbuja, če čez dan ne ropota kaj okol njega user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strah pred nekaterimi zvoki
17.12.2006 23:17:29   
maliva
Pomagaš mu lahko (poleg tega, da aparatov ne uporabljaš, ko je on zraven) verjetno le tako, da ga objameš in potolažiš, pa mogoče daš za poskusit, da se dotakne sesalca itd. Da sam vidi, da ni noben bav-bav.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?