|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled kolkov
12.12.2006 21:08:08   
janca
Prosim, če mi katera napiše kaj pomeni, če ti na izvidu, pri pregledu kolkov /naš sonček je star 4.mesece/ piše, da manjka pri desnem kolku jedro glavice. Naj povem še to, da sva ponovno naročena na ultrazvok kolkov čez dva meseca in sicer ko bo user posted image  star 6 mesecev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregled kolkov
12.12.2006 21:23:20   
til
Midva sva imela isto ampak ni blo nič takšnega imela sva čez 1mesec in pol ponovno kontrolo in to je blo to!Povijat pa se nama ni blo treba več. To po moje ni nič strašnega saj pri nama niso nič komplicirali in ker je bi Tilen nedonošen so se mu jedra mal kasnej razvila.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregled kolkov
13.12.2006 18:21:27   
Alisa
Tud Anže je imel tako kot si napisala. Še en mesec sem ga morala povijat in potem sva imela kontrolo UZ kolkov in je bilo uredu.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?