|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zapp - je kje akcija??
10.12.2006 13:18:27   
mojca*
no, ker sem se naenkrat noro zaljubila v ta voziček, me zanima ali je trenutno kje v akciji?
je mogoče ceneje v avstriji?
in če ga katera, ki bo to brala, ima, kako je s hrbtnim delom, ki ni trden? je otročkom tako naslonjalo udobno? kaj pa zdravo?user posted image

hvala, lepo adventno nedeljo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 15:47:36   
Pikica76
Če greš danes v Baby center boš dobila 6.000 SIT popusta. Drugače pa je vedno ista cena. Jaz ga gledam že celo leto, in čakam da bodo naslednje leto naredili Zappa z naklonom.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 15:58:00   
L & L
Men je zakoooooooooooooon. Uporabljam ga za ta velkega pikca in tut za ta mauga, v lupinci, je lahek zloži se ful pa mojmu ta velkmu je vseen če se naklon ne da niži, vseen zaspi.
Jest ga ne dam za nobeno ceno.
Slikice z lupinico so v albumu, aja mamo pa črnega, in je zelo hvležna barva.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 16:51:56   
lojzika
V sončku se mi zdi da je skoz takšna cena kot v baby centru takrat ko je akcija

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 19:56:54   
vesna.com
Merkur ali pa Baumax.Hecno sam sem vidla v reklami.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 20:17:32   
mojca*
pikica, zamudila....ne vem če je danes naš bc bil sploh odprt...zakaj pa so imeli danes popust?
L&L tudi jaz bi črnega...nisem pa mislila naklona, ampak to, da ni del, kjer je naslonjen s hrbtom trden, ampak kar blago in tako hrbtenica nima opore, naslona, a veš kaj mislim? si mislim, no, ja, menda že vejo, kaj delajo....user posted image
vesna, kje si videla za baumax ali merkur? ker naši v mb ne prodajajo tega....
hvala vsem.
če še katera izve za kak popust čimprej, prosim naj mi pove....seveda ga zelo nujno rabimouser posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 20:36:29   
L & L
Sej tisti hrptni deu je tok napet da ni panike, men se zdi da notri otročki čist lepo sedijo, če pa vprašaš kake zdravnike pa najbrš ni preveč zdrau.
Sam jest ga nimam ceu dan not, sam za kakšen hiter sprehod ali nakup, če ga ima pa tamau je pa itak v lupinci.
Skratka men ni žou da smo ga kupli, mi je prišeu krvavo prau.
Lp

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 21:30:08   
pravljica
v bistvu danes v BC ni bilo popusta, ampak si dobil za vsakih 10000 sit bon za 2000 sit, ki ga lahko izkoristiš ob drugem nakupu...tudi to je nekaj user posted image
kaj pa v rutarju si pogledala? videla sem jih v katalogu, cene se pa ne spomnim

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zapp - je kje akcija??
10.12.2006 22:16:18   
frutka_
Jaz ga imam zdaj drugo sezono in je še zmeraj vse OK. Uporabljamo ga od nekje 1.l dalje. Hrbtni naslon je res mehak ampak dokaj napet in čvrst tako da otrok ni v naslonajlu udrt. Vsaj tako je bilo pri našem. je pa res, da ga uporabljamo od leta dalje.
Nekih posebej ugodnih akcij ni in jih  po mojem niti ne bo, ker je dokaj nova zadeva. Tudi v AUT ni ceneje še celo malo dražji je, sploh če priračunaš še potne stroške.
Imajo jih tukaj v Sončku:http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1244/ZAPP/-/

pa v BC http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158548



(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zapp - je kje akcija??
11.12.2006 0:19:02   
kofetek2010
BC te je uslišal:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=163559 user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zapp - je kje akcija??
12.12.2006 14:54:50   
vanč
Idealen voziček za "šminkirat". Mi imamo lemon barvo. Super lahek je, sedi zelo komot, otrok ima velik pregled nad dogajanjem. Zložen je tako majhen, da ga lahko postaviš tudi za zadnji sedež v avtu. Za potovanja ne obstaja boljši voziček. Slabost je ta, da nimam kam dati stvari, ko grem po nakupih (če vrečko obesiš na ročaje se ti voziček lahko z otrokom vred prevrne na hrbet) in zanima me kako bom šla na sprehod, ko bo sneg? Že sedaj se na neravni ali prodnati podlagi zatika.
Skratka idealen za po mestu! 

_____________________________

vanč

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?