|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:07:36   
April
Za našega fanta, star je 7 let, kupujem nov avtosedež.

Pa nimam pojma kakšnega naj vzamem. Nekaj sem že gledala na sončkovi strani, in sedaj se odločam med romerjem in cybexom.
Prvi pogoj je seveda varnost, potem udobje, uporabnost... cena pa naj bo tam do 150 evrov.

Prosim za kakšne koristne nasvete, kaj priporočate, pa na kaj naj bom pozorna....user posted image  

< Sporočilo je popravil April -- 8.12.2006 20:13:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:17:03   
StBarbara
user posted image  
Kaj pa tale? 137 eur user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:22:56   
April
zgleda že dobr, sam ne vem kok je kaj uporaBen pa varen. Saj ne bi tok komplicirala, ampak ker že kupujem, bom takega, da bo tud čez čas za tamalga primeren. user posted image  Vsaj za v babičin avto.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:26:05   
viv_
Jaz sem kupila tegale:
user posted image
160 Eur na ebayu + 9 eur poštnina. Ma pa isofix.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:28:10   
StBarbara
MAXI COSI RODI XP:
ko varnost ni le beseda!
Stranski zaščitni sistem
Zahvaljujoč posebni opori glave z daleč naprej segajočimi bočnimi oporami, nudi Rodi XP največjo možno zaščito in udobje tako manjšim kot tudi večjim otrokom. Sedež skupine 2/3 je primeren za otroke od 15 do 36 kg
(3,5 – 12 let). Sedež odlikuje sistem dodatne stranske zaščite SPS, udobna upora glave, edinstvena možnost nagibanja sedeža za udobno sedenje, višina in širina hrbtišča sta nastavljivi, varnostne kljukice zagotavljajo odlično pritrditev varnostnih pasov.



Tole sem nahitrco najdla...ne vem no, saj imaš za malega tudi maxi-cosi user posted image  a nisi zadovoljna al kaj?
 


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:38:15   
April
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara


Tole sem nahitrco najdla...ne vem no, saj imaš za malega tudi maxi-cosi user posted image  a nisi zadovoljna al kaj?
 



tist je mal premalhen za 7 letnikauser posted image . Pejt ti rajš lupince gledat, boš prej rabla tist kot tele velike.user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 20:43:35   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: April

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara


Tole sem nahitrco najdla...ne vem no, saj imaš za malega tudi maxi-cosi user posted image  a nisi zadovoljna al kaj?
 



tist je mal premalhen za 7 letnikauser posted image . Pejt ti rajš lupince gledat, boš prej rabla tist kot tele velike.user posted image



PA NE user posted image  jest sem misnla firmo maxi cosi, in ne modela....Men so solidni njihovi avtosedeži, smo imeli maxi cosi lupinico, potem priori XP .... in kmalu bomo še rodija kupili...

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
8.12.2006 23:18:02   
Anonimen
Cybex. Najboljse je ocenjen po ADAC testih, na RR je najcenejsi (24k se mi zdi).

Ales ga ima (no, mali v njegovem avtu) in je zaenkrat cisto zadovoljen.

LP, Ribica

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
9.12.2006 15:27:57   
miška piška
Mi imamo Romer Kid Plus in Maxi Cosi Rodi Xp, pa se mi zdi Romer boljši, bolj oblazinjen, ima pa tudi naklon, kar je pri nas še vedno uporabno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
11.12.2006 22:25:46   
maja mojca
cybex - ampak ga vzemi v busi trgovini, ker so oni uvozniki. po testih najboljsi, mislim pa tudi, da najcenejsi...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 7:43:26   
Mina1
kupite Rodija od Maxi Cosija, mi smo več kot zadovoljni, imamo in imeli smo vse sedežke od te firme. Po varnosti kotirajo kar najvišje. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 7:46:31   
Anonimen
??? a ne sedijo 7 letniki samo na jahaču? tak zic ima moja dvoletnica inmočo dvomim da bo pri 7 letih še not pasala??? ja mamo pa concorda lift evo

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 7:54:01   
April
no, na koncu smo se odločili za romerja kid plus. Po primerjavi z rodijem se mi je ta zdel malo boljši, pa tudi cena ni ne vem kaj višja od rodija. Cybex je bil tudi v igri, sam ga nikjer nisem videla v živo, zato je romer zmagal.

Lara, tele sedeži so v bistvu jahači, sam imajo  še stransko oporo, zaščito za glavo, ramena... v bistvubi sedemletnik lahko bil samo v jahaču, sam ni pa najbolj varno. Glede na to, da se še jaz spravim v romerja (pa me ni ravno malo skupuser posted image , sam glava mi čez štrli), bo kar primeren vsaj tja do petega razreda. Bomo vidli, kako hitro bo rasel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 7:54:37   
Mina1
Šele sedaj sem videla, da sprašuješ za 7 letnika, bo dovolj jahač, če mene vprašaš. Sicer komot kupiš Rodija, je pa veliko dražji, kot če kupiš samo jahača, sama presodi.

Naš še ne 5-letnik ima že nekaj časa Rodija, še ne 2-letnik je še vedno v Prioriju.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 7:57:53   
April
a potem sam jaz tko kompliciram? No bo pa za mlajšega, ki ga bo že čez kakšen let rabil. Itak bi morali potem še enega kupiti, tako bomo pa sam jahača.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 8:03:38   
Anonimen
ja ja sej vem kašni so ti zici. ti se spraviš noter? :) a lahko prašam kok si velika :) hehe!
kok je pa vaš 7 letnik velik in kolk kil ma?

no mi imamo tagale sam v drugi barvi

user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
12.12.2006 8:19:57   
April
ja saj takega mislim. Jaz ima 171 cm, pa saj pravim, da mi cela glava vn štrli, pa tud pr bokih se mal zatakne.user posted image    

Saj sem se sam mal za foro not usedla, da vidim kok je sploh velik sedež. Da ne bo kdo mislil, da se v tem vozim.user posted image

Tamal pa ne vem kok je velik, ga še nisem vidla. Ampak je običajno velik in težak sedemletnik.

< Sporočilo je popravil April -- 12.12.2006 8:24:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avtosedež skupine 15-36 kg
13.12.2006 22:07:39   
Anonimen
Mina1, Cybex je NAJBOLJSE ocenjen po varnostnih testih user posted image

V ringarajini spletni trgovini je zagotovo najcenejsi (vsaj bil je), v zivo pa ga lahko vidis v Busiju.

LP, Ribica

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?