|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 16:50:32   
petka
Zanima me kakšne igrače kupujete za svoje 6+ mesečne otročke?

Sedaj ko se bližajo prazniki me namreč vsi sprašujejo kaj naj našemu user posted image  kupijo, pa bi najraje videla, da kakšno dobro in kvalitetno igračo.

Kje, katere znamke user posted image



_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 17:48:29   
tajtaja
Različne igrače znamke Tomy, ki so res malo dražje, so pa kvalitetne.
Naša dvojčka se igrata z nekaterimi, ki jih je imela naša štirinajstletnica, pa še dva otroka vmes.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 19:06:04   
Alisa
Od Tomi-ja so res kvalitetne. Imaš jih pa tud razvrščene od koliko naprej se uporabljajo. oz za katero startost so.

Zdaj so najbolj aktualni;- pametni kuža, razne žogice, ki pojejo,...Mi imamo večinoma od chicco-ta imajo zdaj kar pester program igrač.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 19:15:58   
ElaM
Dobre igrače so tudi Fisher price.

_____________________________

:)

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 20:29:35   
tweed
Fisher price pri nas najbolj zaleže, je pa user posted image  dobila pri 6 mesecih nekakšen klavirček od FP, pa piramida. Nazadnje pa smo kupili pametnega kužka (čeprav na njem piše 3 leta+), verjetno zato, ker je bil mami tako všeč user posted image . Zdaj je pa tamali (8,5 mesecev) tudi.
Večino, kar imajo v Baby centru, imajo tudi v Sparu, Mercatorju in Leclercu, pogosto mnogo ceneje.

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 22:10:56   
Anonimen
Igrače Tomy, Fisher Price, Chicco so med boljšimi.
- Lonček kuhaj bo kmalu aktualen (barvne kocke različnih oblik, ki jih user posted image meče v ustrezno odprtino, pametni lonček pa se ob tem zasmeje in naglas izgovori barvo/obliko/število),
- potem razne glasbene igrače bodo postale še najbolj zanimive - nekaj da user posted image otrok pritisne in potem igrača piska/igra/... ali pa se prižigajo kake lučke. Te igrače so jim zanimive zato, ker spoznajo, da z neko "akcijo" nekaj naredijo. To jih nekaj časa blazno zabava in potem hitro spoznajo, da mamica "zavriska", kadar user posted image tišči prstke v vtičnico. Ni bolj zabavnega!
- naša 10m obožuje plišaste igračke, več jih je bolj se gre "moja moja" z njimi
- knjigice iz blaga, knjigice za v vodo, knjigice kjer lahko user posted image tipajo materiale
- pisane mehke žoge, po možnosti iz različnih materialov in barv, še najbolj super pa so tiste, ki še cingljajo zraven
- razna "večnamenska" grizala
- Za Zvezdico zaspanko od Tomy-a otrok pomojem ni nikoli prestar. Jz enako uživam kot moja user posted image

Pomojem je brezveze, da bi vsi nosili igrače za starost 6+,ker jih bo resnično preveč. Bolje kakšna manj, pa da je zanimiva za user posted image .  Moje mnenje.





(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 22:36:34   
eya
Meni se tudi zdijo najboljše igrače od Fisher Price in Tomy. Je pa veliko igrač označenih, za katero starost so primerne.
Aja, pa pametni kuža je primeren od 6-36 mesecev, ne pa 36+.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 22:37:12   
natalia
ko je bila stara 6.mesecev ji je bil najbolj zanimiv magični lonček in navadna plastična želva, zdaj pa so ji všeč pliškoti. trenutno so ji in tudi igrače Cotoons, ker zbiramo točke, res pa je da so najbolj kvalitetne Tomy in FP.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igračke za 6 mesečnika
27.11.2006 23:43:16   
tweed
user posted image  se opravičujem moja napaka. Silly me user posted image , se nisem prepričal, preden sem napisal...
res je od 6 do 36 (mi je ženka rekla, da je 3+user posted image ).


_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?