|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 9:14:07   
Jana4
Z takim posteljnim varovalom, seveda tiste ki ga imate. Namreč triletnice selimo v veliko posteljo pa rabim nekaj podobnega. Pa če veste kje je najbolj ugodno.
Hvala za informacije!!!

http://www.pikapolonica.com/shop/

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 9:22:21   
facka
user posted image Če si imela v mislih kaj podobnega, ti priporočam, samo pod jogi vstaviš pa je, je pa super, ker mi smo jo že stran vzeli, pa smo jo dali nazaj, ker potem tudi kovter skoz pada dol, pa mali spi tako, da mu nogo dol visijouser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 9:25:43   
Naja31
Mi ga imamo na veliki postelji, ker vski spimo skupaj. Meni je to enkratna zadeva.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 9:41:37   
*alja*
Jas sem ga kupila v Gracu v Tojs Rojsu ( nevem kako se napiše ) za 21 evrov!
Res super zadevauser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 9:44:40   
Anonimen
Jza sem to kupila v Baby centru. Kja pa vem, se mi zdi malo tesno vse skupaj, ker je ponavadi jogi točno toliko širok, kot mora biti, torej pri krajeh v postelji ni lufta. Tale zadeva pa ni prav tanka in jo je treba spraviti med jogi in stranico postelje. Pir nas gre kar na tesno, jogi se stlači, ampak nekako gre. Mi gre pa na živce, ker ne morem sama postelje preoblečt in dati te ograje potem nazaj, mi mora nekdo pomagat. Drugače je pa v redu.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ste zadovoljne?
26.9.2006 10:38:30   
bskrle
Pri nas je mož naredil podobno zadevo sam in se obnese.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?