|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BC mini
20.9.2006 22:00:50   
mala zirafa
Kakšne izkušnje imate ve s tem testom?A je kateri od vas pokazal pozitivno več kot tri dni pred neprič.M?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BC mini
21.9.2006 8:27:18   
iwa
Jaz sm ta test delala 33 dam cikla pa mi je pokazal šibki user posted image danes pa močni user posted image , tko da meni kar dobro kaže. Itak sta dva not pa lohk probaš že prej čeprov ti svetujem še mal potrpljenja, vem da je težko čakat ampak se splača.user posted image Želim ti da čimprej zagledaš user posted image !user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BC mini
21.9.2006 11:27:55   
mala zirafa
Hvala ti iwa in moje čestitke!V preteklosti sem vedno delala CB in mi je pokazal+ ampak res šele ko mi je M zaostajala 1 dan.Pa me zanima če obstaja kak test ki ti pokaže par dni prej.BC je poceni in zato me tolko bolj mika.
Uživaj v user posted image !

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BC mini
21.9.2006 13:07:28   
pika78
Jaz sicer ne vem čisto točno, kdaj sem imela ovulacijo (včasih sem imela M tudi na 35 dni), mi je pa ta test pokazal zelo zelo zelo rahlo črtico že par dni pred pričakovano M - in to po skoraj 10. minutah (v navodilih piše, da pokaže v 5. minutah in da po več kot 10. ne smeš več gledat) .
Svetujem ti, da vseeno še malo počakaš (vem, da je težko!), ker tudi če ti bo pokazal rahlo črtico, ne boš sigurna...in boš itak mogla delat še kakšen test.
Jaz sem test potem naredila še čez 5 dni in je bila črtica bolj vidna, pa še čez en teden s CB, kjer je bila zelo močna črtica.
Skušaj misliti na druge stvari, pa bo teden hitro okoli - in test bolj zanesljiv, ko ga boš delala. 
Srečno in javi, kako je, če si user posted image !
LP

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BC mini
21.9.2006 13:21:35   
Anonimen
Meni je pokazal šibek + dva dni pred zaostalo M. Potem je bil vsak dan močnejši.

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?