|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspat ka...
15.9.2006 22:30:06   
XXYY
Dober večer!

Mene bo pobral.

Zdaj jo probam dajat spat, da sama zaspi. Ampak user posted image  mali, se dere, kot da ji bog ve kaj delam.
Ker ponavadi sem bila jaz zraven nje oz. tako, da me je  videla iz pojstelice (nisem je dvigovala in zibala). In sam, da sem se premaknila stran, je takoj začela se dret (in to bolj od jeze). Zdaj sem pa rekla temu dovolj.

Kako ste ve to speljale do konca, da vam sami zaspijo, samo da jih date v pojstlco?

Upam, da nam bo kaj kmalu ratalo, da sama zaspi. Bomo videli. Sam se mi zdi, da je potem še bolj jezna in trmasta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
15.9.2006 22:38:08   
Teni_
Obe takoj od rojstva. Red mora bit, pa makar slabiuser posted image .

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
15.9.2006 22:41:46   
mika
Ovčke, pol pa veliko srečeuser posted image . upam, da boš dobila uporaben nasvet. Naša je stara 21 mesecev, pa ni šanse da bi jo dala v posteljico in bi ona kar zaspala. Jaz jo dam v voziček in jo 10 min, včasih še manj  guncam sem pa tja in zaspi. jo položim v posteljo in spi dalje,brez problemauser posted image . men je pomembno to, da spi in ne način kako zaspiuser posted image . res, srečna sem, da spi celo noč, ker slišim, kakšne težave imajo nekatereuser posted image

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
15.9.2006 22:47:46   
kofetek2010
naša na kauču spije flašo, dobi dudo in čez 3 minute je več ni, nato jo odnesem v kinderbet user posted image  saj v bistvu zaspi sama user posted image  

se mi ne ljubi poslušat ipičnega dretja, ki bi bilo, če bi morala budna sama v posteljo user posted image  

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 10:03:05   
mojca75
Naša samo prve 14 dni ni sama zaspala, zdej pa imamo obred. Kopanje oz umivanje, dojenje, duda in v njeno posteljo, pa eno melodijo od vrtiljaka ji prižgem, na bok in to je to. Včasih ji še parkrat dudo popravim in prižgem melodijo še enkrat in to je to.
Ponoči zaspi nazaj brez dude (po dojenju), čez dan pa nimamo te sreče. Dopoldan še gre - popoldan pa najbolj zašge voziček, ampak v teh deževnih dnevih pa user posted image  jo uspavam al na postelji al na rokah pa jo položim: problem je ker je tolk zmatrana in hkrati noče nič zamudit tko da "je v konfliktu sama s seboj"user posted image  - kolk sem to dobr pogruntalauser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 10:26:04   
srki
Aljaž je šel sam spat malo pred 2. letom starosti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 11:02:19   
GATA
Čisto na začetku je vedno zaspala na meni ko je podirala kupčka. Kasneje sem jo morala imeti v naročju (glava na prsih) in stati in se guncati. Nato je prišel morje, kjer niti pod razno ni zaspala kot v vozičku, tako da smo se vozičkali user posted image  (pri 7.5 mesecih). Doma sem jo še nekaj časa nosila, ko se je punca na enkrat odločila (pri 9.5 mogoče malo prej) da se crkljala več ne bo user posted image  in sedaj jo dam samo v posteljico. Nekaj še malega brunda nato pa zaspi user posted image . Tako je čez dan (2x), zvečer pa podonga flašo, se obrne in že spi - jo potem samo prenesem. Upam, da bo tako tudi ostalo.


No mogoče imamo na tem področju srečo, je pa zato pri GH cel problem. Razen sladkih (sadja) in mlečnih stvari ne je nič user posted image !

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 11:05:11   
mml
Pri nas je že od 10. dneva dalje...kopanje, masiranje, oblačenje, dojenje, postelja in spanje...včasih zaspi že med dojenjem,  včasih gre povsem budna v posteljo in potem še malo pokomentira in podebatira z medvedkom, ampak v 15 minutah sigurno spi. Malo me skrbi, kako bo, ko se ne bova več dojili...ampak mislim, da bo nekako že šlo...
Čez dan je pa tako, če sva zunaj, zaspi brez problemov sama v vozičku ali avtu in jo potem lahko prenesem v posteljo, ko prideva domov in spi dalje. Če pa sva doma, jo vzamem v naročje, pogledava knjigico in potem mi na rmi zaspi v 2 - 3 minutah, potem pa v posteljo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:02:27   
lenika
Od rojstva dalje.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:37:30   
viv_
Od rojstva naprej ...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:43:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Od rojstva naprej ...

Isto.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:45:11   
eva1
Naš je spat celo noč in zaspal ko sem ga položila v postlo pri 8 mesecih-sedaj pa pri 1.5 leta kr neki-začelo se je pri 16 mesecih, najprej ni hotel zaspat , pa sem ga lepo uspavala, sedaj pa se ponoči zbudi in tok časa vpije mami al pa se dere, da ga prestavim v najino postlo in spimo skupaj-zaspi tisti trenutek ko ga položim v najino postlo, tut če sva midva še v dnevni pred TV-jem!! kako naj to ukinem nimam pojma, ker če ne pridem pravočasno k njemu pa začne plezati iz postle, enkrat je že padel iz nje-tako da ne vem, kako bi ga spet odvadla tegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:47:48   
bini
ta velika še vedno ne, pa je stara 2 leti in 3m user posted image  - se tolažim, da morda ji uspe enkrat do šole user posted image

ta malmu gre pa mal boljš... načeloma zvečer spije flašo in potem budnega pustim na postelji - ponavadi ga čez nekaj minut že ni več med budnimi... ampak nikol ne veš kdaj se to lahko skvari..zadnje čase tko občudujoče opazuje sestrico, da me je strah, da se bo preveč slabih stvari naučil user posted image user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:48:28   
dory
jah pr nas je bolj klinc kar se tega tice...dobro pri opoldanskem spanju ni tezav....takrat gre spat sam....a zvecer ne zaspi,dokler se kdo ne uleze zraven...sicer ze 5min ze smrci pa vseeno....enega mora met zravenuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj so se vaši sončki navadli sami zaspa...
16.9.2006 12:54:01   
klepetka
ta prva se še zdaj NI naučila sama zaspat
tamali pa hodi že od rojstva sam.Pa ga ne smem zdajle hvalit,ker se bo pokvariluser posted image user posted image in bom mogla iti že danes kje z njim spat.Star je 4 leta


_____________________________



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?