|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 11:01:06   
Metuljček Cekinček
Včeraj sva bila z user posted image  na potepu in nama je začelo primanjkovati bencina v avtu. In sva šla na Petrol in natankala in potem sem mislila, da se bo spet začela zgodba z odpenjanjem, dvigovanjem iz avtosedeža, nošenjem in plačevanjem z user posted image  v naročju, pa spet nazaj v avto... Potem pa zagledam avtomat, kamor samo kartico vtakneš, vpišeš PIN in že šibaš naprej. Nič ni treba noter iti plačevat in user posted image  iz avta nosit!

Prav res SUPER! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 11:05:17   
Naja31
To je pa res super!!!!

Na katerem Petrolu pa jih imajo?
Dvomim, da na vseh.

Jaz grem ravno zaradi tega ponavadi na pumpo, ko sinko ni z menoj.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 11:08:18   
Metuljček Cekinček
Mislim, da ni na vseh Petrolih. user posted image

Jaz sem se vračala iz gorenjskega konca in sem se ustavila na Petrolu v Mostah pri Komendi.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 11:10:39   
KIRA
HIHI, TO JE VSE LEPO IN PRAV, ČE MAŠ NA KARTICI TUD + STANJE.user posted image user posted image user posted image user posted image

sorry, ker se derem

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 11:17:08   
Ro-La
me ne ganejo, tankam na OMV-jevih tankštelahuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 12:03:57   
eya
Tak avtomat je baje tudi v Trzinu...

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 12:05:34   
Ro-La
bo Jana73 napisala lokacije petromatov...on vse veuser posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 12:07:12   
KIRA
moj user posted image pravi, da je v MS na Tišinski v celoti avtomatiziran petrol, v Matrjancih pa le delno.
tolk info za tuki.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 12:19:39   
NRMM
Tole je pa res super pogrutavščina, a ne jana73 user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 14:20:01   
dskubin
Ja super. Lepo. Tankam pa na OMV-ju, ker na Petrolu vedno smrdim po nafti (ročke so vedno napackane, pa kjerkoli že tankaš), ker se ne skrbi dovolj za čistočo.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 14:24:09   
baguSka
Pa sej to je ze kr precej doug casa... Mogoce samo opazile niste!?user posted image  Res ni se na vseh, je pa kr na vecini Petrolov ze pomoje. Vsaj na teh kjer se jst ustavm jih vedno vidm. Zdej pa res ne vem a je to samo nakljucje, al...

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 14:47:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa sej to je ze kr precej doug casa... Mogoce samo opazile niste!?user posted image  Res ni se na vseh, je pa kr na vecini Petrolov ze pomoje. Vsaj na teh kjer se jst ustavm jih vedno vidm. Zdej pa res ne vem a je to samo nakljucje, al...


Ja, jaz sem tudi to že videla, ampak nisem bila sigurna če je to to, kar mislim.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 14:47:18   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: NR

Tole je pa res super pogrutavščina, a ne jana73 user posted image user posted image .


jana73 je brez računalnika, no ja ne brez računalnika, ampak brez povezave na internet, zato je ni nič na spregled user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 15:22:36   
dulcinea
Odkar tankam na MOLu je poraba mojega avteka za 0.5 litra na 100 KM manjša.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 15:52:30   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: mml

IZVIRNO SPOROČILO: NR

Tole je pa res super pogrutavščina, a ne jana73 user posted image user posted image .


jana73 je brez računalnika, no ja ne brez računalnika, ampak brez povezave na internet, zato je ni nič na spregled user posted image



imamo vsaj malo miruuser posted image user posted image user posted image ...no, vsaj mi, če že ne ti mmluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 18:01:05   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

IZVIRNO SPOROČILO: mml

IZVIRNO SPOROČILO: NR

Tole je pa res super pogrutavščina, a ne jana73 user posted image user posted image .


jana73 je brez računalnika, no ja ne brez računalnika, ampak brez povezave na internet, zato je ni nič na spregled user posted image



imamo vsaj malo miruuser posted image user posted image user posted image ...no, vsaj mi, če že ne ti mmluser posted image user posted image user posted image


ha ha ha...saj jo poznaš...(jano namreč), če ne more na RR, je pa akcija s SMS-ji in telefoni user posted image , pa saj je čist fejst puncauser posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
7.9.2006 21:30:14   
teta beta
Mislim, da so ti avtomati kar povsod. Ampak zakaj je pa potrebno otroka jemat ven? Če ne joče, bo tisto minutko že počakal, avto pa seveda zakleneš.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
8.9.2006 0:24:55   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: mml


ha ha ha...saj jo poznaš...(jano namreč), če ne more na RR, je pa akcija s SMS-ji in telefoni user posted image , pa saj je čist fejst puncauser posted image


seveda, če pa je moja sestrauser posted image user posted image


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
8.9.2006 8:51:58   
Grascakinja
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta
Ampak zakaj je pa potrebno otroka jemat ven? Če ne joče, bo tisto minutko že počakal, avto pa seveda zakleneš.


Otroka nikoli, NIKOLI ne pustim samega v avtu, ker nikoli ne veš, kaj se mu lahko zgodi. So otroke že puščali v avtu v hudi vročini "par minutk" in jih ob povratku našli mrtve. Ko je otrok dovolj velik, zna že odpeti pas in iti iz avta. Lahko ti ga kdo vzame, če pozabiš avto zakleniti... mogoče sem paranoik, ampak si vsaj ne bom očitala, če gre kaj po zlu.
In ja, bravo za petromate, tudi jaz jih zelo cenim. Za mamo z 2 ali 3 otroki so pa sploh super!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
8.9.2006 11:43:39   
TVN
Pupa 25, maj dej no, to je pa malce pretiravanja. Če gre za malega otročka, ki še ne zna odpeti pasu, ni nobene panike za tisto minutko ali dve. Avto pa seveda ne pozabiš zakleniti, saj je notri tvoj največji zaklad, a ne?
Če mi otrok spi in moram na pumpo (če se le da na AGIP, ker je kvalitetnejši bencin!), potem jo pustim v avtosedežu, avto zaklenem in grem plačat. Zaradi tega mi otrok ne bo umrl. Trapasto, da daješ primere neodgovornih ljudi, ki svoje otročke zaklepajo v avtomobile v največji vročini in gredo po nakupih ali podobno.

Ko bo večja in bo obvladala odpiranje pasu in vžiganje avta, pa ji bom dala kartico in bo šla sama plačat gorivo, jaz pa bom počakala v avtu. Upam, da ne bom umrla.user posted image user posted image

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
8.9.2006 11:45:22   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: pupa25

Otroka nikoli, NIKOLI ne pustim samega v avtu, ker nikoli ne veš, kaj se mu lahko zgodi. So otroke že puščali v avtu v hudi vročini "par minutk" in jih ob povratku našli mrtve. Ko je otrok dovolj velik, zna že odpeti pas in iti iz avta. Lahko ti ga kdo vzame, če pozabiš avto zakleniti... mogoče sem paranoik, ampak si vsaj ne bom očitala, če gre kaj po zlu.



se popolnoma strinjam. sem raj paraniočna, kot pa da bi se pol tolkla po glavi.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
8.9.2006 16:33:01   
AKŠ
tole zadevco imajo tudi na petrolu v Hrastniku....koristim jo že kar nekaj časa in mi je super zadeva


edini problem je, da je samo na enem stebričku - torej dve možnosti, ostale pa so za plačilo na stari način in so ponavadi vse zasedene - pol morm pa mal čakat....ampak male Lee mi pa le ni treba same puščat v avtu al jo pa s seboj vlečt....user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
11.9.2006 12:02:49   
Naja31
Še na misel mi ne pade, da bi ga pustila v avtu ko grem plačat bencin.
Niti prej ko je bil dojenček, zdaj pa sploh ne.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
18.9.2006 23:08:54   
Vesnika
Moj user posted image tudi nikoli ne ostane sam v avtu... 

_____________________________

Andražek je pa smeheca pojedel... :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hura za avtomate na Petrolu!!!
19.9.2006 10:06:18   
Pobalami
Na bencinski pumpi je veliko strupenih bencinskih hlapov, ki so veliko nevarnejši od cigaretnega dima. Tako, da je vprašanje kaj je varnejše za malega dojenčka, da ga pustiš za dve minuti v avtu (umrl zaradi tega sigurno ne bo), ali da ga izpostaviš hlapom. seveda je realna nevarnost, da ga ukradejo. Samo prej morajo avto odklenit in še dojenčka ven vzet ( se mi zdi, da vzameš dojenčka ven iz avta rabiš že prav grif da ga hitro odpneš).

Vsekakor so avtomati super stvar. Odpadejo vse dileme vzeti ali ne.

(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!