|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rodila bom
6.9.2006 11:55:16   
matahari
Sem v 39 tednu nosečnosti - vsako uro imam močne bolečinev križu, v trebuhu in nek sluzast izcedek kar naenkrat..ker sem tretje rodka vem, da se približuje moj odhod v porodnišnico...Odločila sem se za Postojno zaradi EA ...ne vem pa točno kdaj naj grem..sestrična je rodila pred 14 dnevi in je zamudila EA - tudi tretji otrok..kaj mi svetujete? Naj se grem pokazat? 

< Sporočilo je popravil wahoo -- 8.1.2007 17:56:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:01:59   
*alja*
Pojdi se pokazat, čeprav je tretji otrok - nikoli ne veš mogoče te prehiti!

Pa veliko sreče pri porodu in z malo user posted image !!!

Ena user posted image  za pogum!!!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:02:36   
total
Tako,kr pejt se pokazat,pa srečnouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:05:05   
tulip
Pokazat, pokazat!
V tretje pravijo da gre bolj hitro... Iz kje pa si, koliko imaš do PO?
Pogumno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:06:43   
NinaŠ
Če želiš EA, se kar pojdi pokazat. Jaz sem pri drugem otroku, po celem dnevu popadkov, ki so šele zvečer postali pogostejši (na 7-8 min), prišla prepozno, da bi EA prijela.
Pri tretjem grem raje 1 dan pred začetkom popadkov v porodnišnico, samo da mi EA zrihtajo user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:08:06   
KODA
Najboljše je se it pokzat.Pa vso srečo.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:12:21   
Anonimen
Kaj je to EA????????????????????????????

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:21:59   
srki
Ti kar pojdi v porodnišnico, nimaš kaj izgubit, razen EAuser posted image .

Pa da bi se vse srečno izteklouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:23:56   
TONČI.
Želim ti čim lažji porod. Pojdi se pokazat, saj pravijo da je vsak porod hitrejši. Srečno!

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:46:45   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj je to EA????????????????????????????


EA je epiduralna anestezija!Kar pomeni injekcijo v hrbtenico,da omrtviš od pasu navzdol!Groza!Sem jo že enkrat imela zaradi ene op.
Ni mi pa jasno zakaj se vas tolko odloča za porod z njo?Toliko pa spet niso bolečine premočne,kolko je EA neprijetna-še posebaj potem ko popušča!
Sem tretjič user posted image  in mi niti na misel ne pride,da bi tako rodila,pa je bil sploh prvi porod izjemno boleč ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 12:52:35   
majas
Vso srečo in čim lažji porod, ja pa čimprej se pojdi pokazatuser posted image

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 13:11:25   
Maja&Živa
Jaz sicer nisem bila dogovorjena za EA, ampak sem šla ful prehitro... sicer sem bila jaz prvič in imaš ti že več izkušenj. No, tam sem mogla pol brezveze prespati in iz sosednjih sob sem slišala, kako so druge rojevale in kričale, da me je bilo potem še bolj strah. Bi mi bilo bolje, če bi prespala doma in šla zjutraj s konkretnimi popadki.

Čeprav po drugi strani, ziher je ziher in je bolje, da greš prej. Jutri, 7.9. je ful lepi datum (moj rojstni dan user posted image ).

Držim pesti, da bo vse ok!

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RODILA BOM
6.9.2006 16:17:29   
matahari
Sem še kar doma - očitno gre za lažne popadke ali pa se tako počasi stopnjujejo...se pa veselim, da bom kmalu v naročju držala tretjega naj Bog pomaga.Poslušam cd, počivam, malo kaj postorim po stanovanju  - mogoče bo hoja pomagala..se vam javim user posted image (pa malo me je tudi strah user posted image )

(odgovor članu Maja&Živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RODILA BOM
7.9.2006 12:58:10   
Ivek
jA, LUBI  BOG Tatam, kak lahko to rečeš?????user posted image

Sej smo si vse tako različne, da ti res ne moreš sodit, koliko katero boli, ali ne. Ti si imela srečo, če te ni bolelo. Očitno ne poznaš dovolj zgodb mater, ki so rojevale, nisi nič o tem brala in sodiš le po sebi....to je žalostno. Zaradi takšnega razmišljanja zdravstvenega osebja, kot je tvoje (upam da nisi kakšna babica, ali porodničarka!!!!)-ženske tretirajo, kot da bi bolečine morale biti normalne, kot da so vse DOLŽE trpet VSE in da tako pač je.
A vsi vemo da smo različno občutljivi in da pri vsaki traja različno, boli različno....
EA ni nič nenaravnega in nil takšnega. Pač ne trpiš ko svinja!!!!!!
Tiste, ki pa ne želijo EA ker so pač prepričane da, če ne trpijo niso ženske
(kot da MORANO prave ženske DATI SKOZI neki sadomazohistični obred inicijacije v ženskost)-hvalabogu!! Naj trpijo.
Veš, če sodimo po sebi, zamudimo velikansko priložnost za učenje....

Želim ti veliko dobrega.

Ivek v  user posted image  

_____________________________

Sve prave su ljubavi tužne...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Sejem rabljene otroške opreme
ksenija12

Bi prišle na vseslovenski sejem rabljene otroške opreme v ljubljani

da (65%)

ne (21%)

ne, predaleč (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!