|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
29.8.2006 12:57:49   
KBM
Namen imam kupiti stolček za hranjenje in me zanima kakšne imate ve in kako ste z njimi zadovoljne?

Jaz imam namen vzeti tega
user posted image
 
Ali ga ima katera?


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
29.8.2006 15:01:18   
barba
Mi tud še iščemo stolček za hranjenje. Ta zgleda vredu. Zanima me pa, če se da odstranit mizica in jo zamenjat z lokom. Rada bi vidla, da naša Meta je za mizo z nama.

LP,barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje
29.8.2006 19:16:03   
soncek&luna
jaz imam originalen trip trap stolcek od Stokke... no podoben je temu na sliki... in moram rect, da je super

barba, mizica gre pa sigurno dol, saj v bistvu mora, ker stolcek nekak "raste" z malckom

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
29.8.2006 21:44:02   
Ezi
Tudi mi imamo trip-trapa, imeli pa smo nekaj težavic, ko je bil user posted image  še majhen in mu je rita lezla dol, tako da smo tisti trak, ki je med nogami morali skrajšati, in kasneje je bilo blazno zabavno, ko se je znal zelo hitro zmuzniti ven in stati na sedalu. Zdaj loka seveda nima več in lepo spleza najn in z njega. Super je, tudi lepo se ga da čistiti.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
30.8.2006 18:40:50   
tinatona
Jaz imam pa takšnega:

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&selcat=bgboost&pid=27475

Pa ga ne dam za nič na svetu.

LP Tina



(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje
30.8.2006 19:20:31   
Mojca20
Trip trap mi ni všeč, ker sem slišala, da se otroci radi odrinejo od mize in se stolček, ki ni na kolesih prekucne nazaj in otroček lahko pade na glavicouser posted image

Ravno zato smo mi kupili Prima Pappa, ki je na kolesih.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje
30.8.2006 22:32:17   
iva01
mi imamo od Peg Perega (Prima papa) pa sem ful zadovoljna že od malega je ful lepo sedel in ni nikamor lezel

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje
30.8.2006 22:34:39   
klepetka
tud mi imamo od PP prima papa in je super.zelo zadovoljni z njim.

_____________________________



(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 14:04:15   
babylove
tud mi imamo od PP prima papa


Zelo stabilen in nemogoč za čiščenje.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 17:28:26   
SašaR
Trip trap ki ima obliko Z se ne more prevaliti nazaj. Če se otrok od mize odrine se ta odmakne  in ni mogoče da bi šlo težišče nazaj. Tisti ki pa so oblike A pa gre težišče na zadnje noge in otrok se lahko prekucne.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 18:19:15   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

tud mi imamo od PP prima papa


Zelo stabilen in nemogoč za čiščenje.


men se ne zdi nemogoč za čiščenje. sam dosti je treba narazen vzet, če kaj leti "pod peno". user posted image user posted image user posted image drgač pa je zelo stabilen, po višini nastavljiv, paske ima za pripet, pa gornja mizica se dol vzame in se da komot oprat. user posted image

moja sestra je kupila BBY, pa pravi, da je tud zadovoljna.
jaz sem njenga sprobala, pa se mi ne zdi tako pripraven kot prima pappa.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 31.8.2006 18:33:25 >

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 18:28:55   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Jaz imam pa takšnega:

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&selcat=bgboost&pid=27475

Pa ga ne dam za nič na svetu.




Tudi jaz imam tega in je res fin, trip trap je tudi super. Sposojen sem imela tudi PP in je res smotan za čistit.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 19:11:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

mi imamo od Peg Perega (Prima papa) pa sem ful zadovoljna že od malega je ful lepo sedel in ni nikamor lezel


Ga ne zamenjam.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 19:12:45   
Anonimen
Pa tudi čisti se enostavno - no, mogoče se je potrebno malo bolj potruditi kot pri trip trapu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 20:54:06   
babylove
men se ne zdi nemogoč za čiščenje


če ti otrok sistematično bruha, verjemi da ni vsak dan zabavno vsega dol jemat, knofov odpirat, pasov skozi vlačit itd. Neštetokrat sem preklela samo sebe, da nisem kupila navadnega lesenega stola.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 21:22:34   
KIRA
sistematično bruha???? jest bi rekla, da je to "izven redne uporabe". zakaj pa pol ne menjaš???

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stolček za hranjenje
31.8.2006 22:59:15   
babylove
Ker sem mazohist in se kaznujem, zakaj sem pa hotela tako drag kup plastike user posted image !

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?