|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nenačrtovana nosečnost - koko povedati partne...
25.8.2006 14:00:25   
Anonimen
Nisem še sicer prepričana, ampak velika verjetnost je, da sem noseča. Nosečnost ni načrtovana, nezaželjena pa tudi ne. Zanimam me, kako ste tiste, ki vas je nosečnost presenetila povedale to svojim možekom. Ne vem namreč, al bi kr prišla z besedo na dan, al naj mu kupim copatke in ga presenetim z njimi? Malo me je strah, da ga ne bo kr kap, čeprav pričakujem, da bo vesel.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:03:52   
total
Preseneti ga,še bolj bo vesel če je to prvi otrok .Jaz sm ga presenetila tako,da mi je kr on naredil test,oz.sva ga skupi,sam on je gledu jaz pa mižala od starha,pol je bilo veselje neizmernouser posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:05:45   
baguSka
No no.. kr s predlogi na dan!! Mene tud to zanima.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:19:29   
darjatimci
Ne vem,no kaj boste rekle,ampak pri našem tretjem je bila pač taka situacija,res čisto posebna.Dolga zgodba saj sem že pisala o tem,po dvomesečnih zdravstvenih težavah se jaz odločim,da grem na urgenco še na odvzem krvi,če sem slučajno noseča.Test je bil pozitiven in ker je bila taka situacija,da sem mogla atiju tisti trenutek sporočit,da bo še on malo v šokuuser posted image .Sem mu kar poslala sporočilo,on je pa imel ravno eno stranko in je bil čisto paf,seveda ni mogel,da ne bi komentiral in stranka mu je čestitala.Napisala pa sem mu oči čestitam noseča sva.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:22:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No no.. kr s predlogi na dan!! Mene tud to zanima.


Aja????????user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:23:41   
Lara28
Kupi mu revijo Očka! Misim da je posebna izdaja revije Mama (al pa moj malček). Revija je ful vredu. Se splača. Pa jo malo zavij in mu jo daj ob priliki. Bo najbrž hitro skapiral!
Srečno!

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:38:38   
Zasanjana
Lahko kupiš copatke, pa zraven priložiš test, al pa kej tazga.
Jaz sem svojmu kar med kosilom povedala, da se mu je juha zaletela.user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:45:56   
tulip
Jaz sem počakala, da je prišel iz službe in me prišel poljubit na kavč, stisnila sem ga k sebi in mu rekla, da mu moram nekaj povedat. Izpod blazine sem potegnila test in mu ga pokazala ter rekla, da izgleda da bo očka...
In solze sreče so tekle...user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 14:47:42   
*metuljčica*
Jaz se svojemu povedala za prvo, med registracijo avta, za drugo pa je bil na sedežni pred TV jaz pa WC in sem mu test tam pustila, da ko je šel na WC, ga je videl in rekel, pa ne spet zakaj tako hitro, sm mislil, da bomo šli še smučat brez težav, "pa sam pogledam te pa si že noseča"

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 15:27:22   
nuala
No tvojem mestu bi se najprej prepričala.
Nepričakovana nosečnost je lahko partnerju ki te ljubi ( in tak naj bi seveda bil moški, s katerim si ) najlepše darilo sploh.
Jaz bi nekako takole; A veš, kako sva načrtovala potovanje v Gvinejo Bisao ( ali kaj podobnega ) maja 2007? No, bojim se, da bova morala to potovanje za cca 18 let prestavit...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 15:29:11   
KIRA
naju je druga punčka delno presenetila. delno zato, ker namenova nisva uporabljala zaščite, pa tudi zato, ker je tak ohitro ratalo - 5m po 1 CR.
ker sem sumila na nosečnost, sem moža prosla naj mi kupi test - romed. in sem ga delala na WC. pa sploh nisem mogla nič rečt, sam test sem mu pokazala. je dvakrat pogledu. pol sva se pa oba začela cmerit od veselja.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 15:57:10   
valči
Prvič sem mu čez balkon kričala,naj hitro pride gor in začnem,da je uspelo...
Drugič pa tudi na nek neromantičen način,kar nekje zunaj...
Jaz pač ne znam zdržat niti sekunde,takoj bi od sreče celemu svetu povedala...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 16:34:40   
krfjolca
Če si prvi test že stran vrgla, naredi še enega, pa ga zavij v kako lepo škatlico - od zapestne ure naprimer, pa mu jo daj kot darilce. Meni je to ful luštkana ideja. Ko sva midva začela delat dojenčka, sva bila že prvi mesec čisto na trnih, in sem kupila ene 3 teste. Na dan, ko naj bi dobila M, sem naredila test, pa se mi je ful smejal, kaj sem tako neučakana, naj vsaj počakam, da bo kak teden zaostajala, pa da itak ne bo že kar v prvo. No, pol je bil pa čisto šokiran, ker je bil res + user posted image  

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 18:12:49   
Grascakinja
Moj je dobil lično zapakirano in zamašnicano dudiko pod kovtrom. Šok je bil taprav, ampak se je toliko zbral, da me je stisnil, čeprav je ostal brez besed.
Tudi pri naju je bilo neplanirano a zaželeno.
Sva se še celo noč potrm pogovarjala in smejala in jokala skup. Sem pa komaj preživela tisti dan do večera, najraje bi ene petkrat bleknila, pa sem se vendarle zadržala.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 19:03:40   
noely
Moj je dobil lično zapakirano in zamašnicano dudiko pod kovtrom
IZVIRNO SPOROČILO: pupa25

Tudi moj je dobil dudico tako lepo
zavito, da je že razmišljal ali je pozabil na kakšno
obletnico user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 19:54:39   
lokvanj
Tudi moja nosečnost je bila nenačrtovana a zaželjena. Pa sem naredila na nedeljsko jutro test, potem pa sem ga šla zbudit, z lupčkom in s testom user posted image . Ja in potem sva se oba še kar nekaj časa stiskala pod odejo in si brisala solzice....user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
25.8.2006 21:09:02   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No no.. kr s predlogi na dan!! Mene tud to zanima.


baguska, bo spet kaj novih anonimk na Čvekanje v pričakovanju user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
26.8.2006 23:49:30   
KODA
Tadrugič,ni bilo planirano tako hitro.Sumil me je,ker sem bila tako zelo zaspana že nekaj dni pred zaostankom.Pa mi predlaga test.Pa mu povem,kar po telefonu,ker ga je preveč firbec matral.Seveda v pozitivnem smislu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
27.8.2006 7:06:59   
lu155
jst sm bla doma,pol...sm ga pa v službo klicala je mev lih strankouser posted image
pa sem mu povedala po telefonu pa je biv čst šokiran,stranka se mu je pa smejala(še sreč da je bla njegova prijateljica-tista stranka)
pol...je pa pršu domu mi je pa prnesu eno veliko košaro sadja(prov tko v košari aranžirano)user posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
27.8.2006 21:29:42   
Anonimen
No, bomo mel polno idej kaj in kakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lu155)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
28.8.2006 19:01:57   
Strawberrie Cherrie
Jah, jst sem mu povedala 5minutk predenj sem šla v službo...pol je pa menda celo uro zdržal predenj je prišu do mene in me vprašal, če je resuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
29.8.2006 0:00:31   
Anonimen
Ce gre za prvo nosecnost - kupi mu knjigico Dojencek, navodila za uporabo.

LP

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
29.8.2006 15:08:57   
lencica
Tisti ponedeljek je moj user posted image  prišel domov iz zagovora diplomske naloge. Čestitala sem mu za upešen zagovor, mu dala majhno darilce in rekla: Čez devet mesecev ti dam pa pravo darilo!!! Solze od veselja so kar tekle.

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
29.8.2006 16:29:28   
Bonnie_RR
Jaz sem tud nenačrtovano zanosila in sem mojemu user posted image že kar isti dan (itak bi takoj opazil, da sem čudna) povedala, da sem noseča. Pokazala sem mu test in to je bilo to. Itak je bil ful šokiran, ampak je šok kmalu prerasel v veselje. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nenačrtovana nosečnost - koko povedati pa...
29.8.2006 19:12:31   
katja pv
Jaz sem pa mojemu dragemu napisala pisemce, ki sem ga začela z vsakdanjimi neumnostmi, na koncu pa napisala da sem noseča. Pustila sem mu ga na mizi, tako da ga je videl takoj ko je prišel domo, vendar ga je šele čez čas prebral, potem pa me je klical v službo če je res to kar piše. Je bil izredno vesel.

Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!