|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 9:40:46   
Anonimen
A katera gre kdaj tja? A se splača nesti tja cunje za starost 3 leta prodat? A to folk kupuje ali kako?
Meni se je kar nekaj nabralo, pa bi enkrat za spremembo poskusila kaj od tega dobiti, če že vse novo kupim. Bogve, če bi to šlo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 9:46:09   
Anonimen
Jaz večkrat nesem tja stvari v prodajo, zato ker se mi ne da ukvarjat z oglasi. Najboj se prodajo stvari od H&M-a in podobno. Ceno postaviš sama, če je previsoka, jo čez nekaj časa znižaš, pa je. Lastnica je zelo prijazna, medtem ko je njena mama preveč, hm, oderuška in bi najraje videla, da zastonj pustiš stvari tam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 9:47:51   
Anonimen
Aha, torej se kar izplača, bom poskusila. Hvala za nasvet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.8.2006 10:38:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 10:41:56   
Anonimen
V Radovljici.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.8.2006 10:43:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 10:45:17   
Anonimen
Aja, vidiš, tega pa ne vem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
22.8.2006 11:25:18   
hubi
Zraven OŠ, v namesto da zaviješ k šoli, greš cca 10m za križiščem desno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
23.8.2006 17:01:10   
Anonimen
ja men je kr v redu tm sm kupla pojstlco, ležalnik, in odejico vse res lepo ohranjeno..mislm da sm glih narajamla k je blo vse od ene gospe....pol mi je pa še dala zraven par oblačilc....jz sm zadovoljna...

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Komisijska trgovina v Radovljici
28.8.2006 7:47:59   
KBM
Ko sem bila še noseča sem bila enkrat v tej trgovini in sem na hitro malo preletela stvari,ki so bile v trgovini - res so lepo ohranjeneuser posted image
Takrat sem iskala previjalno in voziček samo pogledat sva šla s fantom - no potem smo vse novo kupila,ker v tistem času ko sem jaz že rodila niso imeli nobene previjalne na zalogiuser posted image Full jim gre kot je bilo videti!!

Če katera želi kakšno informacijo je tu kontaktna oseba in sicer Alenka :041 989 393

Delovni čas te trgovine pa je:
pon-pet : 10h - 18h
sobota  :  8h   -12h

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?