|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje najcenejši nov avtosedež?
21.8.2006 20:57:52   
Mimi*
Prijateljica me je prosila,naj ji poiščem čimcenejši avtosedež od 15-36 kg pa sem našla najcenejšega okrog 23.000 sit.
A katera ve,kje bi se dalo dobiti še cenejšega,to ji je predragouser posted image
Pa nov naj bi bil.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
21.8.2006 21:08:43   
Anonimen
Novega za manj denarja kot je to ne vem če bo kje dobila

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
21.8.2006 21:43:17   
noe
Mi smo kupli od Babe comforta od 15 do 36 kg,ko je bil v Baby centru znižan iz 40000 na 30000 . Pa je vreden svojga denarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
21.8.2006 22:28:49   
lol
V leclerku jih imajo za 15.000,takrat ko je akcija,če ga takoj še ne rabi,naj še malo počaka.ponavadi imajo v septembru otroške stvari v akciji.

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
22.8.2006 7:56:28   
KIRA
jaz pa mislim, da si / sta narobe napisale naslov. namesto najcenejši bi morala napisat najvarnejši!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
22.8.2006 7:57:22   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: noe

Mi smo kupli od Babe comforta od 15 do 36 kg,ko je bil v Baby centru znižan iz 40000 na 30000 . Pa je vreden svojga denarja.



to pa še ne moreš povedat. boš videle šele v prometni a ne?

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
22.8.2006 8:00:16   
rija
Jaz se strinjam s Kiro: prijateljica naj raje poišče najvarnejšega, pa na kaki coti ali kozmetiki zase prihrani tisto razliko.....

Svašta.

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
22.8.2006 13:23:03   
iva01
user posted image No da ne odpiram nove teme: a mi lahko svetujete kakšen avtosedež naj kupim za našega razgrajača starega 19 mesecev težek pa je približno 14 kg, problem je v tem da se mi user posted image  med vožnjo kr sam odveže(odpre sponko).
Sedaj imamo enega od Chicota ki se sponka na sredini združi in nato vtakne v spodni del pasauser posted image sem mal zakomplicirala ampak večina stolčkov se tako zapira), eden pa se zapira na tak način kot pas na sedežu za kolo user posted image ,

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
23.8.2006 13:01:12   
Anonimen
Mimi,na bolha.com pojdi pogledati.nekdo prodaja nov avtosedež od 14-36 kg za 19.000 sit


(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
3.9.2006 14:55:01   
noe
to pa še ne moreš povedat. boš videle šele v prometni a ne?


_____________________________


UPAM, DA NIKOLI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje najcenejši nov avtosedež?
7.9.2006 8:30:40   
vesna.com
Jaz sem kupila jahača z naslonom v BC za 9.990,00 in glede na to da jo privežem z varnostnim pasom ki je v avtu + trikotnik spredaj,ne vem kaj je lahko drugače od sedeža za 40jurjev, razen da res prevleka ni tko trpežna(verjetno, bomo videli)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?