|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obroki pri 90 dnevni dieti
17.8.2006 23:11:31   
Anonimen




Pozdravljene!

Najprej čestitam vsem, ki pridno hujšate in tistim, ki še boste. Tudi jaz vedno znova razmišljam o hujšanju, občasno tudi bolj ali manj uspešno hujšam. 90 dnevne diete še nisem preizkusila, pa se mi zdi zanimiva. Vendar me v zvezi z njo zanima naslednje:
Dopoldan se je sadje, ni problema, ga prinesem v službo in pojem. Na tešč verjetno lahko popijem tudi Ness brez sladkorja in mleka?  Problem se pojavi pri kosilu, ki bi ga lahko imela šele ob 17-ih. V službi bi le stežka lahko prišla do dovoljene hrane, najlažje morda do solate. Če jem kosilo ob 17-ih, bom do takrat težko zdržala le s sadjem, pa še večerja se mi zdi preblizu. Ima katera morda kakšno idejo, kako razporediti obroke????

Že vnaprej hvala za kakršnokoli idejo!!!


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obroki pri 90 dnevni dieti
18.8.2006 6:59:36   
dory
Jst zvecim sadje, al pa popijem jogurt...vem,da ne spada v tole dieto, ampak mene je matral zelodec...pa imam kosila ob stirih...pa sem se vedno lepo zgubljala na tezi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obroki pri 90 dnevni dieti
18.8.2006 7:31:41   
katis
Zjutraj vstajam ob 6ih, 'zajtrkujem ' v službi ob 11:00, kosilo imam običajno ob 16:00-16:30. večerjo imam nato ob 20:00, včasih tudi malo kasneje, a se ne sekiram kaj dosti.

Če se ti zdi predolgo čakati do 17:00, bi bilo morda pametno, da si neseš seboj kak hladen obrok, ki bi bil primeren za določen dan. Npr:

Beljakovinski dan:
- šobska solata
- koščki sira, pa kake kumarice
- jogurti pa še kaka solata
- si prejšnji dan spečeš kakšen zrezek na žaru in ga naslednji dan poješ z malo zelenjave (si neseš sabo npr pradižnik, kumare, paprike, ajvar, kisle kumarice, olive, vložene parike, vložene gobice...vse lepo očistiš in zrežeš, da potem lahko v službi posodico le odpreš in popikaš z vilico)
- podobno lahko skuhaš hrenovko in potem ješ z zelenjavo
- si narediš solato s tuno in neseš sabo...
- začinjena skuta in zelenjava....
- trdo kuhana jajca in zelenjava...

Škrobni dan:
- si prineseš seboj kuhan riž in zelenjavo
- si narediš zelenjavno rižoto in jo poješ hladno v službi
- si narediš obilno solato s koruzo in fižolom
- si neseš sabo krompirjevo solato in kako zelenjavo
- jaz jem lahko celo hladen pomfrit iz pečice (kvazi čips z manj maščobe)
- hladna fižolova juha brez testenin
- hladna lečina juha
- soja z zelenjavo
....

Ogljikovi hidrati:
- hladna zelenjavna pica brez sira ali koruze
- testeninska solata
- hladen kuskus z zelenjavo
- kakšna čabata (na ta dan Rinina knjižica dovoljuje tudi čabate ali pogače)
- morda kak zelenjavni sendvič
- zelenjavna lazanja brez polivke in sira (meni je najboljša hladna in naslednji dan po pripravi)
- ...

Vitaminski dan:
- sadje
- oreški
- zelenjava
- tu je skoraj vseeno, ali si v službi ali ne, ker ješ skoraj isto. Če imaš možnost, pa je dobro piripraviti si vsaj en topel obrok (sadni ali zelenjavni) dnevno, sploh v hladnješem vremenu....

Upam, da sem ti kaj pomagala.
Veliko uspeha, če se odločiš hujšati!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obroki pri 90 dnevni dieti
18.8.2006 7:41:11   
Suzi*
Katis ti je dala super ideje za obroke.

Ima pa tudi jaz problem z usklajevanjem teh obrokov. Vstanem ob 5ih in sem v službi ob 7ih, popijem kavo in kakšen čaj, potem okoli 9 zajtrkujem sadje, ob 12 imamo v službi malico, tako da takrat jem kosilo. Imam pa srečo, da lahko v bližini službe kupim veliko stvari, kar je pač ta dan na jedilniku. Ker pridem domov šele po 17. ali celo 18 uri, kuhanje kosila doma pač ni mogoče. Zato okoli 15ih pojem še kakšno sadje, da lažje zdržim do večerje, ki je večinoma ob 8ih ali 9ih zvečer, ko gre naše dete spat.

Sem pa v prvi rudni hujšanja ravno zaradi tega, ker sem po 2 mesecih šla nazaj v službo in nikakor nisem mogla ujet novega ritma prehranjevanja, po 2 mesecih prekinila tole dieto. Hja, če si doma, je res lažje se držat tele diete, vsaj meni. Ampak tudi v službi se da, samo malo več organizacije in planiranja je treba.

Srečno, če se boš lotila diete.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?