|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 13:53:52   
zita
Ravnokar bo moje dete staro 10 mesecev. Na nogicah lepo stoji, koraka pa noče in noče narediti.
Zanima me, kdaj naj mu grem kupiti "ta prave" čeveljčke ali copatke?Ortopedske.

Do sedaj je bil večinoma bos, ali v nogavičkah.

Kaj mi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 13:57:07   
Minkaa
vsekakor priporočam Ciciban 

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 14:08:23   
cicido
Moja je bila stara 10 mesecev, ko sem ji kupila prve copatke-superfit, sedaj je stara 14 mesecev in se ne hodi samostojno pa sem ji spet kupila copatke superfit. Za cevlje se se nisem odlocila, ker so mi copatki udobnejsi in mehkejsi in narejeni iz bombaza. V ari v sentvidu imajo veliko izbiro.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 14:11:33   
darja72
Nogavice z bremzami. Bo najbolj zdravo za razvoj stopala. lp

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 14:16:02   
saba
jaz sem naši že pri osmih mesecih kupila copatke od cicibana ,ker je non stop stala in hodila okoli kavča in po stajici. tako , da zdaj ji moram pa nove kupit, ker jih je že prerastla.

jaz sem jo obula takoj ko se je postavila na noge ob opori, aja pa še v hojico sem jo že dajala.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 15:18:33   
hubi
Ravno to sem jaz na posvetovalnici vprašala pediatra in je rekel čim kasneje v trdo obutev. Čevlji naj ne bi bili ortopedski, brez trde opetnice, s pregibom podplata pod prsti,  copatki pa nogavičke z bremzami. Da se podplatek fino razvija.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 15:19:55   
Anonimen
Se pridružujem mnenju Hubijinega pediatra.

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 17:53:03   
kofetek2010
naša pa mora obvezno bit obuta v čeveljčke z opetnikom in lokom, ker nogice obrača na notranji gleženj ---> kupili smo Cicibanove za prve korake, ki so mehki v podplatu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 19:21:15   
Nej
Eh drek jaz pa sem ravno danes kupila cicibanovo ortopedske. Pa sem mu obula pa je naekrat postal  tako neroden user posted image - pa ni bilo jasno zakaj. Zdaj vem. Sem bila prepričana, da je to dobro za nogico, da je bolj fiksna. Zdaj pa jih bom vstran dala. Rabi katera?user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
11.8.2006 21:57:59   
Olivija
Nam je tudi rekla v razvojni, da neortopedske, mehke in nizke. Ana je imela ene kenguru teniske in je rekla, da so to primerni čevlji. Pa niso tolk dragi kot cicibanovi user posted image . Naša Julija ima pa trenutno najkice za ven in ABS nogavice za not.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
12.8.2006 10:13:15   
mojčika
Kje pa se dobijo te ABS nogavičke?

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
12.8.2006 10:55:56   
Nej
ABS nogavičke se dobijo skoraj v vsaki trgovini z otroško opremo (baby center, pikapolonica...).

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
12.8.2006 11:15:34   
Anonimen
Ni potrebno ortopedskihuser posted image user posted image Dovolj da bo bil prožen podplat in to je to.Drugače pa svetujem za doma mokasinke!!!user posted image
Za zunaj imamo fisher price

(odgovor članu Nej)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
21.8.2006 13:00:02   
petra.horzi
baje da je daleč najbolš da je kr bos, čevlji so edin za ogret nogice če je mrzlo al pa zato k dobr zgleda
sam naš bo najbrž lih pozimi shodu, tko da ne bo mogu bit bos, razen doma
pravjo pa da "taprave" čevlje rab šele ko začne sam hodit-pa tud ni treba da so ortopedski 

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
22.8.2006 12:32:39   
Anonimen
tapravih tatrdih nikoli! naj bo v štunfih z bremzami ali še bolje v h/m-ju, pikapolonii...se dobijo copatki ki so kot malo debelješi štunfki z usnjenim podplatom! res so zakon!

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
23.8.2006 23:02:34   
pravljica
no evo...jaz pa zadnji v posvetovalnici vprašam, ali moramo nabavljat ortopedske čevlje in pediatrinja "vsekakor je bolje tako in s trdim visokim opetnikom" user posted image  ...drugače je bil odkar se je začel postavljat na noge in do zdaj večinoma bos (razen, kjer se mi je zdelo prenevarno in zdaj, ko ni več tako toplo zunaj)...so me včasih kar čudno gledali user posted image  v stanovanju je vedno bos ali v nogavičkah sterntaller, ki imajo na podplatu debelejšo gumo...te so zakon

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
24.8.2006 11:08:55   
catja2
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

nogavičkah sterntaller, ki imajo na podplatu debelejšo gumo...te so zakon


kje si jih pa kupila????user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
24.8.2006 12:02:17   
pravljica
v trgovini MA-MI v MB (če nisi od tu, ti jih po moje tudi po pošti pošljejo, samo pokliči in vprašaj user posted image  ), drugače sem jih videla tudi v toysovem katalogu (v trgovini pa jih nisem našla user posted image  )...izgledajo tako: http://sterntaler.com/socken.php?m=38 
user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
24.8.2006 13:13:22   
catja2
Ali mi prosim opišeš kje približno je ta trgovina v MB??

A veš, da sem jaz takšne nogavice kupila v Toysu pred 3 tedni!!!!!!
Ampak so imeli večinoma samo večje št. in bolj v roza barvi!user posted image

Kupila pa sem 4 pare in so res naj naj... PA imam ABS nogavičke, pa ti ste z usnjenim podplatom, pa neke iz Mass-a; ampak te iz Toysa so Nr. 1user posted image

No v glavnem rada bi jih še kaj več kupila

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
24.8.2006 13:45:38   
vanč
Zakaj imam jaz potem tako hudo ploska stopala, če me je mami obuvala vedno v mehko in modno obutev???
Moj Nejc je dobil cicibanove čeveljčke za prve korake, ko je začel zares korakati (pri 11 mesecih). Čisto na začetku je res bolje da je bos, ker tako dobi najboljši občutek za podlago,ki je osnova za nadaljni razvoj hoje, ko pa mu gre z lahkoto od nog sem pa absolutno za čeveljčke.

_____________________________

vanč

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
24.8.2006 20:41:57   
Seven*
Poglejte tole. Mehki, usnjeni, luskani in cenovno nekje okrog cicibana. Brez opetnika, neortopedski. Ravno vceraj sem otroka od ene znane slovenke videla v njih. Super so!!

http://www.robeez.co.uk/

Sama sem jih narocila pri konkurencni firmi, ki je nekoliko, malo cenejsa. Tile so pa orginalni.. Na posiljko se cakam.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
26.8.2006 0:47:08   
pravljica
vanč, jaz poznam pa kontra primer: kolegica je vedno kupovala izključno ciciban, superfit in prej še naturino čevlje in copate, kaj šele da bi mu kdaj obula kakšne rabljene...mali pa tako plosko nogo, da ne morejo verjet...torej? skoraj nemogoče, da so razlog problemu čevlji user posted image
kolikor mi je znano, ni potrebno ortopedsko in trdo obuvalo, če je z nogico vse ok
seven, ti copatki (oz. čevlji) so videti superca user posted image

MA-MI trgovina pa je v MB, v centru, blizu h&m, v isti ulici kot je pikapolonica...tel. je 031328520, če nisi od tu, ti bodo povedali, katere št. imajo na zalogi, verjetno bi ti tudi poslali na dom

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
26.8.2006 7:59:59   
nana 27
http://www.star-child.co.uk/ sem dala še eno stran z malce cenejšimi copatki kot od robeeza. Če boste pogledale pod "bargain corner 06" so prav luštni copatki za 12 funtov. Poštnina za Slovenijo je 4 funte.Mi malo kombiniramo mehke copatke in copatke od Superfita, ki imajo opetnik, ampak podplat je pa mehkejši kot od Cicibana le da se mi zdi, da se nogica v njih poti user posted image      

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
26.8.2006 12:00:29   
Seven*
Nana. Hvala za tale link. Jaz sem ravno pri njih narocila in cakam na posiljko. So res bolj ugodni od Robeeza

Ortopedi pravijo takole. Noga v ortopedsko oblikovanem cevlju se poleni. Misice ki drzijo lok stopala so naslonjene na lok, zato lene in neaktivne. V primeru ravega podlata zagotovimo, da se misice razvijajo in da se ne polenijo.

Copatek mora cimbolj oponasati boso nogo!! Biti mora mehek, hkrati pa mora zagotavljati, da otroku noga ne drsi. Zadnjic sem videla eno desetmesecnico in je super tacala v njih. V trdih copatkih se mi zdijo kot robotki..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj kupiti prve copatke- ta prave!
26.8.2006 13:15:55   
Anonimen
Naš ima doma nogavičke z  usnjem spodaj (H&M)

zunaj pa cicibanove čeveljčke za 1. korake. Ti imajo malo bolj mehki podplat, da se lahko tudi lažje plazijo. Star je pa 9,5 mesecev.

Jaz mu čeveljčke obujem zato gor, ker ko hodi bos ali v nogavičkah obrača eno nogico navzven (pa je celo poletje hodil bos), v čevljih pa gre lepo ravno.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Nakupovanje
patkapatatka

Kje najpogosteje nakupujete za vaše otroke?

na spletu (7%)

v trgovini (93%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!