|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nošenje trimesečnika
4.8.2006 18:44:09   
lenika
Doma imamo skoraj trimesečnika, ki se hoče že dva dneva amo nosit naokoli. Nikoli ni bil veliko po rokah in nikoli se ni veliko nosil. Sedaj pa že dva dni, ni dovolj, da ga držiš potrebno ga je nosit. A je še kateri dojenček imel pri 3 mesecih takšno fazo in kdaj to mine?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 19:03:11   
Mateja82
je imela tud takšno fazo nekje pri dveh mesecih, samo nosit se je želela. trajalo je pa kakšen mesec potem pa se je kar naenkrat nehalo.  Zdaj pri štirih mesecih se spet rada nosi vendar ni tako ekstremno kot je bilo.
Uglavnem minilo bo, če ne prej ko začne sam raziskovat okolico.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 19:10:19   
bobek05
joj, lenika... ta faza NIKOLI ne mine user posted image  ti nosiš 3 m, jaz pa 13,5 m in me v križu že pošteno zvija, ker si naš mulo zmišljuje, da ne bo hodil, ampak se nosil... user posted image

verjetno si želi več pozornosti, bližine, cartanja, pa zato zahteva, da ga nosiš.. našemu je npr. super ker več vidi "od zgoraj" user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 19:12:09   
Tosa
Tudi mi smo dali to skozi, zdaj pri 5 mesecih se stvar umirja. Edino takrat, ko je zelo zaspan, se hoče še malo pocartati med sprehodom:))
LP

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 19:14:51   
Anonimen
Je bilo podobno, nekje med enim in tremi meseci.
Potem je pa kar minilo user posted image .

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 19:19:28   
Anonimen
Nik je se ful rad nosil kot mini dojenček, zdaj pa ga komaj v roke dobim.user posted image

Nosi ga dokler ga lahkouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 21:06:00   
BLAŽIKA
Mi se nikoli nismo radi nosili kot dojenček, sedaj pri 18 mesecih pa bi se mala rada nosila še posebaj ko me vidi da kuham.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nošenje trimesečnika
4.8.2006 21:08:45   
natalia
ta faza se tudi pri nas še ni končala...

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nošenje trimesečnika
5.8.2006 13:37:04   
rainbow
Moji obe sta se skozi radi nosili; po moje je to normalno, dete se vedno bolj zaveda okolice, sveta, ter ima močno potrebo po varnosti, bližini. Čisto normalno.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nošenje trimesečnika
5.8.2006 14:44:57   
PiaM
Verjetno je začel bolj opazovati okolico. Daj ga v voziček in malo vozi po stanovanje ali v ležalnik in ga obračaj na vse strani. Malo pa se bo verjetno še tudi rad nosil.user posted image  

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nošenje trimesečnika
28.8.2006 21:02:54   
lenika
Ja tako kot ste rekle, stanje se bo počasi izboljševalo. Še vedno se kar veliko rad nosi, je pa pred 14 dnevi vzljubil voziček (prej ga ni maral) in tako smo kar veliko zunaj in upamo na eno dolgo in toplo jesen. user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?