|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 15:59:54   
vanč
Pozdravljene!

Zanima me koliko spijo vaši piščančki čez dan in ponoči pri 11 mesecih. Ali imate težave z uspavanjem, se upirajo?

_____________________________

vanč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 16:23:54   
hubi
Zvečer zaspi o 9 do 9.30 z občasnim jamranjem in telovadbo po posteljici. Spi tjado 7,8 zjutraj. Opoldne pa zaspi za ene 2 do 3 ure.  Bolje ne bi moglo biti.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 19:27:59   
poliloni
Zvečer ga damo v posteljico okoli 8.30, na radio uspavanke potem pa grem ven iz sobe in na baby phonu posluišam "večerno telovadbo"user posted image . Nekajkrat moram nazaj, da poberem dudo, ki jo meče iz posteljice potem pa počasi zaspi (včasih mu rata, da zaspi kar takoj ko ga položim v posteljo).
Zjutraj se praviloma zbudi okoli 7h (beri: nekje med 6 in 7.30). Če se zbudi že pred sedmo, potem popije mlekec in nazaj zaspi; če pa se zbudi okoli 7.30 potem pa po flaški ne zaspi več in je treba vstati.
Popoldne pa takoj po kosilu (okoli 14h)  sledi isti postopek kot zvečer, s to razliko, da ne posluša uspavank ampak pesmice in da ga moram po nekaj minutah "posteljne aerobike" previti, ker se vedno pokaka.user posted image
Potem pa dve uri spi in to je to.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 20:39:30   
Anonimen
Zvečer med 19. in 19.30, flašo mleka pa mal držat za rokico, pa zsapi in spi do 7.30.

Dopoldne okoli 10.30, spi eno uro ali uro in pol.
Popoldne okoli 15. ali 16. za slabo uro. Včsih pa nič.

Super imam naštimanega user posted image  je pa res, da do 9 meseca nismo spali skoraj nič. Pol smo pa nehali ponoči jesti in user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 21:06:32   
tamala83
naša Ema zvečer zaspi med 8 in 9 uro zraven flaške, in spi nekje do 8ih zjutraj. potem gre ob 11 spet spat in vleče eno uro, nasleno spanje je pa okoli 3. takrat spi pa različno od pol ure do dveh ur. da čez dan zaspi, se moren vlešt poleg nje in jo uspavat, včasih se že prav kregama, ker komaj gleda, pa še kar se gor dviguje in niče spat, ko zaspi pa jo predvignem v njeno posteljo. le kak jo naj odvadin takega uspavanja?user posted image

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 21:34:58   
dani
Pri nas je pa tako, da zvečer zaspi ob 21-21,30 in to tako, da jo imam v naročju in jo malo podojim. 1x ponoči se zbudi, da še malo popapa in pol spi do 7,30-8,00.
Čez dan pa zaspi ob 11 vedno v naročju (to se moramo počasi odvaditi ker bom kmalu morala v službo user posted image ) in ponovno po istem postopku ob 15-16. uri.
Imam 1 mesec časa da se odvadiva tega crtanja. Kaj pravite, mi bo uspelo????user posted image

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 21:59:56   
vanč
Drage moje!

Berem, da smo večina na istem. Zvečer nimam težav, ker mi ob 20h po flaši dobesedno pade dol a kaj ko spimo samo do 5.40 ali 6.00. Čez dan spimo 2x oziroma potrebuje še vedno 2-kratno spanje. Tukaj pa nastopi problem. Vedno sem ga uspavala tako,da sem se ulegla poleg njega na postlo pol pa preložila v njegovo. Sedaj mi pa beži  in imava prave borbe. Tako je že zaspan da kar ni več stabilen,mane učke, je tečen a zaspati pa ne. Nekaj dni nazaj sem pogruntala novo foro. Uspavam ga ob flaši mlačnega čaja in deluje! Za koliko časa pa je spet vprašanje?

_____________________________

vanč

(odgovor članu dani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 22:12:23   
Seven*
Zenske, bodite srecne za taksno spanje. Sploh se ne zavedate kaj imate..

Meni Ema spi od 20.30 do 6h, pa se mi zdi, da so se mi prikazala nebesa!!! :) :) :) Cez dan pa mi zadnji cas noce spat in spi dvakrat po pol ure.

Jakob se vedno ne spi celo noc in je star dve leti. Na vasem mestu bi molila, da tako ostane.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
2.8.2006 23:25:10   
minki76
Bi bila srečna, če bi zaspal ob 20.30, danes je npr. dokaj hitro že ob 21.30(ponavadi šele ob 22.00) po eno urni borbi,(se dojiva vendar že dolgo , dolgo več ne zaspi med dojenjem)-tako kot vsak večer-znoriš in spi do cca.5.45, če se 1x na kratko zbudi, če pa se 2x in to po možnosti za kake pol ure, pa spi do cca.7h.Dnevno spanje in uspavanje pa je druga grozlivka, 2x za pol ure z najmanj polurnim uspavanjem, brca, se zvija, joka, če pa ima dober dan pa še 1x seveda niti sek.več kot pol ure.Upam, da bo to čimprej mimo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
3.8.2006 0:06:27   
TVN
Nam sicer še dober teden manjka do 11. meseca, pa vendar odgovarjam.
Nočno spanje je pri nas problem. Spat gre okoli 21.30, vendar je živa borba s stekleničko (navajena je, da popije mleko kar leže v posteljici), se obrača, dviga, seda, se zvija, joka, mane oči... Ko končno uspeva pojesti (različno, od 100 - 250 ml), potem praviloma lepo zaspi in dokaj mirno pančka tja do 2h, 3h zjutraj. Potem pa se začnejo težave. Jok v spanju, obračanje, premetavanje. Je ne dvigam, ampak božam, ponudim čaj (vendar ga običajno ne mara), če jok ne poneha, pomeni, da je lačna in ji dam stekleničko. Spije od 100 - 200 ml in spet malce zaspi, ampak je nemirna, spanček prekinja jok. Ne vem, kaj bi to bilo, malce sumim zobke, ker nam na plano kuka šele 1. zobek, sledili mu bodo najbrž še ostali.

Kakor koli, takrat, ko uspeva prespati kritično uro okoli 3. zjutraj (brez vztrajnega joka in hranjenja), potem spi tja do 5.30 ali 6.00, ko popije mleko. In zaspi naprej do 7.30, 8.00. Potem se običajno sama zabava še kake pol urice v posteljici, potem vstanemo.

Čez dan relativno lepo zaspi, praviloma dvakrat in to izključno v vozičku. Običajno enkrat dopoldne pred kosilom (okoli 11. ure, spi pa kako urico ali dve, včasih tudi tri, a je to izjemoma) ter popoldan okoli 17. ure, znova za urico ali dve, včasih pa tudi samo pol ure.



_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
3.8.2006 10:23:44   
Badeja
Pri nas je tako: čez dan spi 2x po pol ure, če spi kdo z njim lahko tudi 1- 1,5 ure. Ampak ponavadi tiste pol ure porabim, da si uredim najnujnejše oz. če si dovolj hiter ko se zbudi ga lahko uspavam nazaj za prbl. 15 min. Zvečer gremo spat okoli 21 ure in spi zjutraj do 6- 7- ih. No da ne izpustim, nočnega vstajanja od 5x naprej. Ker v spanju plazi po posteljici, se vstaja, obrača...  Pa ne vem zakaj spi tako nemirno. Smo zamenjali sobo, ker sva mislila, da mu v spalnici nekaj ne paše pa je enako. Aja na dopustu pa si ga dal zvečer spat ob 8- ih pa je spal do 6- ih neprekinjeno. Joj, kako bi šla nazaj. Voda in sonce ga full izdelata.

LP         

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje vaših 11 mesečnikov
3.8.2006 10:48:48   
cmokec
Pia je stara 9 mesecev, p ima spanje podobno, kot vaši sončki. Edino zadnjih 10 dni je skorj vedno spala samo 1x na dan in ne dvakrat.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




IME ZA PUNČKO
amalia

KATERO VAM JE LJUBŠE?

MAJA (14%)

NEŽA (21%)

ANA (13%)

ANJA (16%)

LEA (16%)

JULIJA (21%)


Število vseh glasov: 595

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!