|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čeveljčki
24.7.2006 18:30:42   
Maleal
Kake čeveljčke kupujete user posted image ,kake ste ko so bili stari 1.leto in so shodili-ortopedske ali ne?Marcel je imel najprej cicibanove ortopedske,zdaj pa sem mu kupila dvojne v massu,pa niso ortopedski,pa mi reče znanka,da tak mali otrok mora nosit le ortopedske.user posted image  Kako je vaše mnenje?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čeveljčki
24.7.2006 18:50:55   
pinkiponki
Ma ne, lih zadnjič sem pisala o tem....jst sm bla s hčekico okrog enega leta pri fizioterapevtki na kontroli, pa je imela gor ene škornce, ki niso ble ortopedske, ampak kupljene pač kr v eni trgovini, tko da so bli meni všeč pa veliko cenejši kot cicibanovi, pa je rekla, da se čisto vredu, da to sploh ni res, da so Cicibanovi najboljši.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čeveljčki
24.7.2006 22:07:21   
čaki
sem mnenja da kupi take ki si jih lahko privoščiš...

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čeveljčki
24.7.2006 22:15:15   
BLAŽIKA
Gledamo da so ortopedski za znamko pa ni pomembno samo da so udobni.user posted image user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čeveljčki
24.7.2006 22:51:24   
Anonimen
Tudi naša pediatrinja se strinja, da so za v redu raslo nogico boljši navadni, neortopedski čeveljčki.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čeveljčki
25.7.2006 11:59:43   
pravljica
naš je skodil pred 4 tedni, sandalce ima ene x firme, na nogi jih je imel pa vse skupaj mogoče 1 uro...drugače je vedno povsod bos (razen, če hodi kje po mestu, ker se bojim kakšnih razbitin ipd. odpadkov)
prve čeveljce je imel superfitove, ker drugih v št. 17 nisem našla...pozneje bomo šli v yello in mass, pa mogoče v papriko pogledat

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?