|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 11:24:47   
Katja_48
Pozdravljene vse na forumu.

Ali ste mogoče vedele, da vsebuje cedevita 670 mg folne kisline na 100 g?
Mislite, da je ta napitek lahko nadomestljiv nad samo tabletko FK? Nevem na pamet kolikšna je vrednost vsebnosti tabletke pri FK.

Jaz namreč popijem kar nekaj kozarcev cedevite na dan ker jo imam orng rada.Odrasla oseba jo lahko spije na dan 6 kozarcev, tako da je to kar lepa količina vsebnosti folne kisline, kaj pravite?

LP Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 12:31:30   
Anonimen
Moja prijateljica je po nasvetu ginekologinje za vnos folne kisline v organizem jedla navaden kvas. Kako je s cedevito, ne vem.

(odgovor članu Katja_48)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 12:37:31   
lucika
jaz sem gledla pri b kompleksu. pa je pri tifolu 400, pri b kompleksi pa 75. ne miligramov, ampak ona manjša mera, ki se je zdaj ne morem spomnit, niti napisat:)
saj niti niso tak drage, če služijo namenu...tifol tabletke namreč. vidi se nič ne, če pomagajo, sam tvegat se pa ne splača...:)
jaz pametna, ko niti še noseča nisem:)

(odgovor članu Katja_48)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 12:40:06   
lucika
multivitaminske šumeče tablete imajo 200, spet ono, ki ni miligram, ampak...?
tak da cedevita tud ne more met miligramov; ok, mogoč na 100 gramov cedevite, na kozarec pa ne.

(odgovor članu Katja_48)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 12:42:44   
lucika
aja, saj si rekla na 100 gramov. kolk ma pa cela cedevita gramov? če so to one mere, ko še kar ne vem kere so, je 100 gramov cedevite za 1,5 tablete. pa ce ma cedevita 300 gramov; jo spijes v 4 dneh in je isto:) ok
mater, mene bi mogli za farmacevta zaposlit. na pamet govorim, pa sem tak pametna.:bravo::bravo::bravo:

pa mal se hecam vemes, mi je dolgcas...

(odgovor članu Katja_48)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 13:08:55   
Katja_48
lb pa veš, da nevem na pamet.V večih količinah prodajajo.Mislim pa, da je kar pametno piti to cedevito, kaj.

Še doktorat bomo postavile iz te FK :)-:)-

Katja

(odgovor članu Katja_48)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cedevita in folna kislina
6.1.2005 15:44:16   
hruškica
Zadnjič je mi je prijateljičina mami (dela v Leku) povedala, da naj bi Cedevita povzročala raka. Ne vem točno kje je to izvedela, slišala, ampak od takrat sem malo omejila njeno količino. Pred tem sem spila po par kozarcev Cedevite na dan, ker sem mislila, da je ful zdarava zaradi vseh vitaminov, sedaj pa raje pijem vodo- sem si kupila posodo s filtrom za vodo in mislim, da je to še najbolje.

(odgovor članu Katja_48)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?