|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
7.9.2024 8:17:57   
ŠeenaSanja
Zenske si znamo res zakomplicirat zivljenje. Jaz sem tut naredila ze eno goro testov tak da mojem sem se zdela ze cist nora 😂Anonimna v kolkem tednu pa bos od pregledu, ce smem prasat? 😁 Medtem ko govorimo o tem kako se zenske znamo napsihirat pa naj povem se da sem se narocila na smaoplacniski pregled zadnic vceraj, tako da ga imam v ponedeljek zvecer. Takrat bom 7w1d, ce je bla O takrat ko mislim da je bla 😁 tako da drzim pesti da slisim srcek ❤️ 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Čakanje na plusek😊
7.9.2024 10:36:59   
Happytime
Punce hvala za vsee spodbudne besede. Jst bom počakala do jutri pa vidim kaj bo...skos me špika levo/desno po sredini...joj ko bi vsaj bila nosečka🥰Jaz sem tudi že nrdila goroo  testov noroo res. Se mi že kr meša... sem se odločila da tokratvpa res(to vsak mesec rečem🙈)ce nai zdj + da bom mal nehala na vsee to gledat ker se mi bo zmešalo...Sanja le sporoči kako bo....sicer pa vrjamem in držim pesti...❤️

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Čakanje na plusek😊
7.9.2024 10:43:53   
beba92
Imas vse znake, tako da samo pozitivno, nosecka si ☺️☺️ a imas kak izcedek? Jaz sem ga pri prvi N imela kot beli tok, pac ogromno ga je bilo, pri drugi pa skor nic 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Čakanje na plusek😊
7.9.2024 20:18:16   
beba92
Aja pa krci so se mi zaceli, kot vedno dva, tri dni pred M 🥴😬😡😕

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Čakanje na plusek😊
7.9.2024 20:38:05   
Anonimna294
ŠeenaSanja takrat bom v 10. tednu. Ampak mislim da bom zdržala, pri prejšnji nosečnosti sem bila zaradi korone doma in je čas počasneje tekel, zdaj ko sem v službi bo to malo hitreje😅. Ampak to še ni za sigurno, bogve kaj me še vmes pikne😅.  

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 155
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Idealna razlika med sorojenci.
пеперутка16

Kdaj imeti drugega otroka?