|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakanje na plusek😊
20.6.2024 7:58:03   
miši21
Pozdravljene punce se katera čaka na plusek ta mesec? Imamo že dve punci sedaj pa si želimo 3 člana ali članico😊🥰Prejšnji mesec se ni prijelo verjetno sva bla prepozna heheTa mesec pa sva imela spolne odnose na 2 dni kar takoj po M in tako dalje....M ne pričakujem okoli 29 upam da je nebo😊

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čakanje na plusek😊
20.6.2024 10:13:43   
beba92
Se pridruzujem, ravno po razocaranju in vcerajsnem prihodu M, cakam plusek v juliju, doma imam tudi dva otroka, zelja po tretjem je velika😁

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čakanje na plusek😊
20.6.2024 11:37:28   
miši21
Hej pozdravljena,držim pesti da naslednji mesec zagledaš plusek😊ja tudi moja želja po 3 je zelo velika...vedno sem govorila da hočem imeti 3🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čakanje na plusek😊
20.6.2024 13:12:04   
beba92
Pa si imela kaksne tezave pri zanositvi prvih dveh? Nama v drugo kar ni in ni uspelo, sele po skoraj dveh letih 

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čakanje na plusek😊
20.6.2024 15:21:23   
miši21
Ne obakrat ratalo po 2 mesecih....sm pa mela 2 splava ko se je že druga rodila...obakrat takoj na zacetku...se sdo pregleda nisem prsla...tako da me je malo strah...

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čakanje na plusek😊
20.6.2024 21:28:23   
miši21
M je predvidena 29.6...me pa danes nekaj spika spodaj...ponavadi imam takšne znake ene dva dni pred M....pa glavobol imam danes me vedno pred M boli glava...nevem res upam da ne pride...a je možno da so to znaki da se nekaj dogaja a je še prekmalu?? Tolk razmišljam da sem že čist zmedena....preveč....

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čakanje na plusek😊
24.6.2024 8:04:59   
miši21
Heeej,danes sem naredila test cb tisti ki kao pokaže 6 dni pred M...pokazala se je rahla črticaaaa....🫣🥰bom ponovila se čez kakšne 2 dni...joj upam da je to to čist sm na luftu🥰🥰

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čakanje na plusek😊
24.6.2024 8:25:47   
miši21


[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/6274201-3531.jpg[/imgŠe slikca🫣

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čakanje na plusek😊
24.6.2024 8:26:55   
miši21


user posted image

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čakanje na plusek😊
24.6.2024 12:33:47   
beba92
Vauu, a lahko kar cestitam ker jaz vidim plusek 🥰🥰🥰 bravo, ponovi se cez par dni da se bo res vredu videlo. 

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čakanje na plusek😊
25.6.2024 7:52:19   
miši21
Hvala🥰 komaj čakam,da ponovim pa da bo močna crtica...Zate pa držim pesti da bo plusek v juliju...Koliko pa imaš stare otroke če lahko vprašam?Jaz sem stara 34 imam pa 12 in 9 stare punce...ja velike punce sta že🥰🥰In tudi punce si želita...brateca🫣 hehe🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čakanje na plusek😊
25.6.2024 10:02:24   
beba92
Super, se veselim s tabo. Jaz sem pa stara 33, imam tudi dve punci 9 in pocasi 3 ☺️☺️ pa tudi je velika zelja po bratcu 😁

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čakanje na plusek😊
25.6.2024 12:03:03   
miši21
Ja hehe da nebodo sam punce pri hiši 😉😉😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čakanje na plusek😊
26.6.2024 10:48:23   
rosi9x
Great. Good luck to you both! fnaf online

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čakanje na plusek😊
28.6.2024 8:55:58   
creepspectral
čestitke! geometry dash world

(odgovor članu rosi9x)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čakanje na plusek😊
1.7.2024 19:54:44   
miši21
Hej...Beba ta mesec držim pesti zate🥰🥰No men uradno M zamuja...😊naredila že nevem kolk testov hehe...plusek se zdaj faaajn vidi🥰🥰

(odgovor članu creepspectral)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čakanje na plusek😊
1.7.2024 19:57:39   
miši21


user posted image

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čakanje na plusek😊
2.7.2024 13:12:01   
beba92
Cestitaaam 🥰🥰🥰🥰 to je nekaj najlepsega zagledat +, zdaj pa srecno do konca 🍀

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 0:21:20   
Happytime
Živijo punce...tema še živi? Ostale ste še tukaj? Kaj novega? Tudi midva čakava na plusek....Miši tebi pa čestitke ob zanositvi...je bilo pa kar hitro😊

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 0:21:24   
Happytime
Živijo punce...tema še živi? Ostale ste še tukaj? Kaj novega? Tudi midva čakava na plusek....Miši tebi pa čestitke ob zanositvi...je bilo pa kar hitro😊

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 6:32:29   
beba92
Hojla. Veliko srece 🍀🍀🍀 pri cakanju na plusek ☺️ jaz sem ravno v casu O, M me bo pa ravno na morju doletela 😕 (upam da je nebo🤭). Kako si pa ti? Kako dolgo ze delata na bejbiju? 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 7:11:35   
Happytime
Ojla...ja midva sva pri prvem delala eno leto...ravno ko bi mogla iti na pregled kje je vzrok...sem zagledala +. Kakšna sreča. Rodila sem v letu 2023 in bo mali star ravno leto v avgustu.Sva pa rekla, da bi imela še enega dosti hitro. Pa ne gre in ne gre...sicer še dojim in horomni še vedno malo nagajajo. Menstrucije imam dokaj redne že od 3 meseca po porodu.
Jaz sem ravno po ovolaciji. Avgusta moram dubiti, tudi upam da nebo...Drugače pa tudi vseem drugi srečno in da bodo čimhitreje +... Vem kako je ko čakaš, čakaš...vsak simptom se ti zdi, da zdaj je pa res to to...🍀😊

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 9:08:06   
miši21


IZVIRNO SPOROČILO: Happytime

Živijo punce...tema še živi? Ostale ste še tukaj? Kaj novega? Tudi midva čakava na plusek....Miši tebi pa čestitke ob zanositvi...je bilo pa kar hitro😊


Hvalaaa🥰 ja v drugo nama je ratalo hitro ja heheSem imela 1 pregled vse je ok pdp 8.3🥰🥰🩵🩷Vsem ko čakate na plusek držim pesti da ga čimprej zagledate🙏😊

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čakanje na plusek😊
30.7.2024 14:00:36   
Anonimna294
Zdravo punce. Tudi midva sva v pričakovanju pozitivnega testa, želiva si še enega otročka, imava že 3letno deklico😊. Tako da se vam pridružujem v čakanju 😃.  Zaenkrat so testi negativni, ne glede na to s katerega kota jih gledam😄. Delal sem tudi teste za ovulacijo, ki pokaže 2 najbolj plodna dneva. Pozitiven je bil na četrtek 18.7. zjutraj, tako da predvidevam, da je bila ovulacija nekje do konca petka, upam da se ne motim. Od torka, 23.7. imam obcutljive prsi in rahle krče oz. precejšen del dneva čutim spodnji del (kakšen dan bolj, kakšen dan pa manj).  Je to lahko znak, da je uspelo? Ker meni se zdi da se je to prehitro zacelo, da bi lahko bil znak za prihajajoco menstruacijo. No testi so negativni, menstruavija naj bi bila predvidoma v petek. Čakanje ubija...😒 kdaj vam je kaj pokazalo pozitiven rezultat  ce ste delale pted menstruaciji test? 

(odgovor članu miši21)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čakanje na plusek😊
31.7.2024 13:25:13   
ŠeenaSanja
Hej punce, vidim da ste malo bol aktivne pa se pridruzim se jaz 😊Doma imam skoraj 1 letnika, cakali smo ze drugega otrocka pa sem zal imela spontani splav ☹️ zdaj pa cakava da grema spet lahko v akcijo 😝 
Happytime, tebe se pa spomnim. Mislim da sva celo na isti dan rodili 🫣🫣
Drzim pesti da vse nas da nam uspe cimprej zagledati ta carobni plusek 😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Idealna razlika med sorojenci.
пеперутка16

Kdaj imeti drugega otroka?