cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaščita po porodu

clock-img

08.08.2007, 17:32

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Rodila sem pred 12 dnevi pa že razmišljam o zaščiti (in sexuuser posted image ). Je res da, če dojiš ne smeš jemati tabletk? Ali potem ostane samo še spirala?

clock-img

08.08.2007, 19:08

clock-img

Anonimen

ostanejo tut kondomiuser posted image

clock-img

08.08.2007, 19:31

clock-img

Pikicapokica6

pencil-img

655

Jaz sem za kondomeuser posted image  Menda pa da tabletke res niso priporočljive.

clock-img

08.08.2007, 22:36

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Najbolje po porodu so kondomi, zaradi kakšnih okužb (tako mi je rekla ginekologinja).

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

09.08.2007, 07:07

clock-img

Anonimen

Drugače pa, če redno dojiš je bojda 97% verjetnost, da ne moreš zanosti, to pa je približno toliko kot če uporabljaš kondom.
Ampak......jaz nisem ziher, da bi se samo na to zanašala.

clock-img

09.08.2007, 07:53

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Obstaja tudi hormonska inekcija (to je za doječe mamice) in takoj po prvem perilu lahko dobiš tudi hormonsko mireno, oboje dobiš pri g. in je primerno.

Sama imam trenutno hormonsko inekcijo, po prvem perilu pa grem po mireno.

lp, ECa


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

09.08.2007, 08:08

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

No meni te injekcije moja G ni priporočala, ker ne drži ravno tri mesece. Lahko malo  več ali malo manj, pa se lahko hitro zgodi, da zanosiš pomotoma. Zato imam do prvega perila "predpisane" kondome, katerih pa jaz fuuullll ne maram user posted image  Če pa greva po metudi predčasni odmik bom pa spet hitro noseča, kot sem bila tokrat user posted image  jah nič, pri nas ne bomo seksali user posted image user posted image  jeah right!user posted image

clock-img

09.08.2007, 08:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem