cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

začetek 90d

clock-img

02.03.2009, 10:57

clock-img

fraa

pencil-img

19

danes 02.03.2009, sem se odločila za začetek 90d diete. Shujšat moram najmanj 10 kg. Vem da bi poleg diete mogla tudi telovaditi. Sam ne vem kdaj. pridem iz službe ob 17.00, doma me čakata dva majhna otroka, ko jih dam spat ob osmih, sem tudi sama samo še za v posteljo. A je katera hujšala brez telovadbe?

clock-img

02.03.2009, 11:11

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz! Brez telovadbe, razen vsak dan eno uro sprehoda z otrokom po svežem zraku. Rezultat -13 kg. Ampak so prišli tud nazaj, vsi ne, nekaj pauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

02.03.2009, 11:14

clock-img

Vanj

pencil-img

11

IZVIRNO SPOROČILO: fraa

danes 02.03.2009, sem se odločila za začetek 90d diete. Shujšat moram najmanj 10 kg. Vem da bi poleg diete mogla tudi telovaditi. Sam ne vem kdaj. pridem iz službe ob 17.00, doma me čakata dva majhna otroka, ko jih dam spat ob osmih, sem tudi sama samo še za v posteljo. A je katera hujšala brez telovadbe?




pozdravljena,tudi jaz začnem danes.cilj vsaj -10kg (ostali od poroda) veliko volje in izgubljenih kg !!!

clock-img

02.03.2009, 11:46

clock-img

ona

pencil-img

3685

Sicer ne hujšam striktno,se pa držim jedilnikov po tej dieti že ena dva meseca,ker sem rabila nekaj,da mi presnovo zrihta,ker sem imela totalno zaštekan organizem in kljub temu,da sem tudi kar grešila,sem šla dol 6 kg in meni je to čisto dovolj.Telovadila pa vmes nisem,ker ne smem zaradi poškodovanega kolena,tako,da je vseeno šlo doluser posted image
Kar se tiče telovadbe pa tako,jaz od nekdaj telovadim,sicer ne kaj dosti,tam nekje 15 minut na dan tečem na tekaški stezi in to je to...kaj ti hočem povedat,pri tvojemu urniku in dveh otrocih si boš našla 15 minut,pa magari z otrocmi telovadi ali se kaj igrajte,tako,da se razmigaš,boljše to,kot pa prav ničuser posted image
Pa pogumno!

clock-img

02.03.2009, 12:44

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Jaz sem z ločevalno v 1 mescu shujšala 4 kg. Sem kar zadovoljna.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

02.03.2009, 14:02

clock-img

fraa

pencil-img

19

O HVALA za vaše odgovore, sem dobila dodatno motivacijo, evo že hujšam, pol dneva imam že za sabo, ha ha

lep dan,

clock-img

02.03.2009, 14:48

clock-img

2mama

pencil-img

425

No, jaz pridem domov ob 17.30 in ko dam otročka (še tudi majhna) ob 20h v posteljo, grem za pol ure tečt. Pa čeprav se tudi jaz ob tej uri počutim kot ožeta krpa (vsatajam ob pol petih zjutraj). Po teku in tušu se počutim tako prijetno utrujeno, da zaspim kot majhen otrok.
Kljub temu pa se mi na kg ne pozna tako zelo (najbrž prav zato, ker se topi maščoba, nabija pa mišična masa), kot na centimetrih. V treh tednih je tako na tehtnici samo dve kg manj, okrog tazadnje pa kar 4 cm.

clock-img

03.03.2009, 22:44

clock-img

tropical

pencil-img

2079

Fraa jaz ne telovadim skoraj nič, ker si mi ne lušta. Sem začela z dieto pa s 1.3.

clock-img

03.03.2009, 22:45

clock-img

tropical

pencil-img

2079

clock-img

03.03.2009, 23:04

clock-img

piule

pencil-img

177

evo me še ena tuki,sem 5 tednov po porodu in mam 7 kg viška,in vse tam okoli pasu in bokov.zdaj jih pa bom zgubila z dieto...

clock-img

04.03.2009, 10:25

clock-img

Vanj

pencil-img

11

ja res hvala vsem za motivacijo!!  user posted image user posted image
fraa - kako ti gre, danes je OH dan a ne?! jaz imam pol kile manj. če bo šlo tako naprej bo super user posted image

clock-img

05.03.2009, 19:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla punce no se vam še jaz malo oglasim jaz sem lan začela z hujšanjem malo sem hodila zunaj na sprehod ne pa preveč in sem zgubila 20kg, no sedaj pa sem spet odločna da še malo dam dol kg in do sedaj sem jih dala 3kg dol mam pa še v planu 7kg tko da pridem na 60kg če mi bo uspelo zadala pa sem si tam do konc aprila tako da sem sedaj zelo pridna vsake toliko časa se vam oglasim in povem kako mi gre upam da vam vsem uspe do idealne teže samo voljo morate imeti in vam bo uspelo shujšati

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem