cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

word - pomoč

clock-img

28.05.2006, 21:04

clock-img

tulip

pencil-img

917

Pišem diplomsko in imam problem z wordom. user posted image  Tega kar moram napravit nisem nikoli rabila in zato nimam pojma, kako se to naredi:
Določene stvari moram citirat in v besedilu na koncu citata napisat številko  (npr.1, 2 ..)(kot na kvadrat), spodaj na dnu strani pa narisati črto in pod črto pod posameznimi številkami ( npr. 1, 2,..) navesti ustrezno literaturo...
Katastrofa, mi lahko kdo pomaga in mi pove kako se to naredi? A je kaj v zvezi s hiperpovezavo?user posted image
Sem res bosa, priznam!

clock-img

28.05.2006, 21:11

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Vstavi sprotno opombo, oštevilčenje 1,2,3.

clock-img

28.05.2006, 21:36

clock-img

urška

pencil-img

3136

tkole to narediš:
s kurzorjem moraš bit postavljena tam, kjer želiš imeti sprotno opombo
potem pa greš na VSTAVLJANJE->SLIC->SPROTNE OPOMBE.

to je res ful fajn zadeva. word ti jih tudi potem sam preštevilči, če naknadno kej vpisuješ, pa vedno program sam poskrbi, da sta številka pri besedilu in opomba (tista spodaj pod črto) na isti strani.

clock-img

28.05.2006, 21:38

clock-img

tulip

pencil-img

917

user posted image user posted image user posted image Najlepša hvala, super ste, bom takoj poskusila!

clock-img

28.05.2006, 21:39

clock-img

urška

pencil-img

3136

vstavljanje->sklic->sprotne opombe

clock-img

28.05.2006, 21:40

clock-img

tulip

pencil-img

917

Amerika, deluje!!!! Hvala, hvala!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem