cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 52 dan ( OH )

clock-img

21.06.2006, 06:59

clock-img

dory

pencil-img

8852

Na pa se je pri vodji vztrajnih zataknilo...mojcaaaa takoj nazaj...sej bomo se pol naprej vlekle dieto no.....takoj nazaj!!!

Z: kava z mlekom + banana
K: kuhana zelenjavca
V: kruh z nutelo :)

clock-img

21.06.2006, 08:30

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Helo, jupi OH dan:

Z: nimam pojma
K: testenine
V: sladkoooo

Lep dan!

clock-img

21.06.2006, 09:07

clock-img

Anonimen

Jutro. user posted image  No, zdaj vam končno lahko povem zakaj sem vas zapustila! Februarja bomo torej zibali, smo optimisti, da se bo vse lepo izteklo.
Me pa zanima, če bi katera začela z mano hujšat ...hm... nekje junija 2007? user posted image

Pridne ste punce, res ste vztrajne! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hothien -- 21.6.2006 9:08:40 >

clock-img

21.06.2006, 10:16

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Hothien, čestitke še tukaj! user posted image  Uživaj v nosečnosti, boš videla da bo vse v redu.  user posted image  user posted image  user posted image   Imamo pa v vsakem krogu nosečke. BRAVO!!!
 
Pa smo spet prišli do sladkega dne. Jaz bom danes zvečer najbrž kar sladoled napadla, pa upam da se bom spomnila na čokolado. Sem jo jedla samo parkrat, čisto pozabim nanjo. Za kosilo bodo makarončki, najbrž z gobovim ragujem. Mi je pa včeraj uspelo iti v trgovino in sem kupila melono, tako da ne bom SPET jabolka mlela. Tako dišiiiii... Grem hitro papat!
 
Pozdravček!
 

clock-img

21.06.2006, 10:35

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Čestitke Hothien user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa pravkar jedla melono za
K: pa bo verjetno pica
V: tortica

lep dan vsem

clock-img

21.06.2006, 16:13

clock-img

dory

pencil-img

8852

hijenca...edino ti imas tehten razlog da nehas z dieto...sam ce se prou spomnem,jih je vecina zacela hujsat k so pol zanosileuser posted image

skratka k bos redi za naslednje hujsanje me pocukej za rokav..pomoje bom jst zihr za :)

No drgac pa sem se dones pregresila...zjutri sem se zacela tko trest, slabo mi je ratal,da sem sla po en sendvic...zej sem mal zelenjavce pojedla, vecerje pa ne bo....jutri pa sadje...njamiiii

clock-img

21.06.2006, 16:49

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hello!!

Čestitke, hothien!!! user posted image user posted image user posted image Da bi blo vseeeeeee najbolj cool!! Pa oglas se še zmer kej tuki, na naših temah. user posted image user posted image user posted image

Tkole bo dons:

Z: kava, sadni sok
K: pizza, solata
V: tiramisu (k je še ostal od nazadnje), čokolada

Jutr pa se bomo spt pucal... user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem