cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 26 dan ( Š )

clock-img

26.05.2006, 06:51

clock-img

dory

pencil-img

8852

Ojla macke...kako ste? Jst pocasi obupujem...pa ne zato,ker ne bi zmogla, saj sem se ze navadla,da mi bolj al manj niti ni nic za jest...skratka vcer sem bla bolj al manj na sadju, saj sem sla zvecer v kitajsko in si privoscla kalcke s piscancem...no in do tega tedna je kazalo ful dobro, zgubila sem -4,5kg, potem pa sem v zacetku tedna nevem sicer kako pridelala pol like in do danes se eno kilo...skratka zalostna sem zato, ker dejansko vztrajam in se drzim...edino kavo si privoscim vsako jutro...je to tak greh? mal obupujem skratka...ker je tko fajn opazvat kako ti grejo kilce dol, potem pa za ceeelooo kilo gor...user posted image user posted image

Z: kava z mlekom + banana
K: pecen krompir s solato
V: nic

zalostna semmmmmuser posted image

clock-img

26.05.2006, 07:29

clock-img

manu

pencil-img

28

Dobro jutro !
Kako ste kaj. Teja in ostale ne obupat , če vaši kilogrami ne kopnijo kot ste si želele, saj je to komaj tako rekoč prvi mesec (skoraj) imamo jih še dva. Tudi sama sem mislila, da bo šlo hitreje . Pa ni niti tako slabo. Povem vam, da me moje hlače ne več tako tiščijo in tudi plavalni obroč je izginil, bo treba kaj novega za plavat.

No šalo na stran. Odhajam na mali dopust, tako da se vam ne bom nič oglašala, se beremo po mojem povratku. Lep prihajajoči teden vam želim.
Jedilnik pa je danes po spisku.
Vztrajne - vztrajnouser posted image Manu

clock-img

26.05.2006, 08:33

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Ev, se še jaz malo oglasim. Jaz bom pa danes grešila. TAKO!user posted image  Zvečer se štajerke dobimo in bo danes poseben dan. Vse skupaj zmešano. Bom pa potem bolj pridna. Obljubim.

clock-img

26.05.2006, 08:44

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Teja, to je normalno pri tej dieti, zato se rajš ne vsak dan tehtat. Kdaj kile tud po 4 tedne stojijo, pa se pol na hitro premaknejo. Glavno je počutje pa občutek, da so ti hlače bolj prav. user posted image
Z: grapefruit
K: zelena solata s krompirjem
V: ??? imamo piknik in bom probala čimbolj pazit:-)

Sam punce, kmal bo tretjina za nami-to je pa tud neki! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

26.05.2006, 09:04

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Evo še mene. Vztrajna še vedno, skoraj preveč. Včeraj sem bila do večera na vodi-ampak ne načrtovano! Do hrane sem uspela priti komaj ob pol šestih in sem pojedla kot ena mala mačkica. Potem še sem en košček čokolade, ker se mi je tako zaluštalo, pa je šlo pol kilce dol od včeraj.
teja. ne obupat, meni so zmes že tudi kilogrami poskočili-morda je v tebi samo voda, ki je še nisi polulalauser posted image  Drugače mi je pa vaga že tudi po teden dni stala, potem pa je šel cel kilogram dol.
Aja, danes pa je krompirčkov dan.
Z: še ne vem (mogoče nič)
K: pečen krompir+pesina solata
V: krompir (še ne vem kakšen)

Lep dan!

clock-img

26.05.2006, 09:37

clock-img

rubin

pencil-img

130

Pozdravček vsem,

jaz imam danes:
Z:jabolka
K:pečen krompirček + solata
V: verjetno bom malo grešila,ker gremo za vikend k meni domov in je vedno polna miza dobrot.

Pa se ne obremenjujem kaj dosti, saj skoz po malem grešim in kljub temu vse hlače lažje zapnem.

lep vikend vsem 

clock-img

26.05.2006, 12:02

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček

za zajtrk sem imela banano
K: pečen pomfri + zelena solata
V: verjetno spet pomfri

lep dan punce pa izkoristite ga

clock-img

26.05.2006, 13:35

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Živjo,

Jaz bom danes jedla krompirjevo solato. Štajerke lepo se imejte na pikniku.user posted image .
Pa poročajte kako ste se imele.

Predvčerajšnjem, ko je bil sadni dan sem imela ful krizo in sem pojedla šest žlic nutele. pol me pa moj vpraša zakaj to jem in sem mu rekla da lahko, ker so gor narisani oreščki user posted image .

clock-img

26.05.2006, 13:51

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Jaz sem pa danes do večera na sadju. Spet sem kljub dopustu v službi, zjutraj pa nisem imela dovolj časa da bi si kaj za s seboj pripravila. Na hitro sem vzela samo dva jabolka, ki  pa sta že zgodovina. Pa nikamor ne morem da bi prišla do hrane. Ob 17. zaključim, potem šibam v trgovino in po malo k tašči. Upam da si potem uspem večerjo pripravit do 20. ure. Je pa želodec že kar glasen. 

Teja., jaz se ravno zaradi gibanja teže -/+/-/+ ne vagam vsak dan ampak enkrat tedensko. Tiste dnevne spremembe so me pa spravljale v obup.

Manu, uživaj na dopustu. Pa tudi če kakšen greh pade, ne si dopusta kvarit s strogo dieto.

MojcaH, ti imaš tudi opravičeno grešenje. Saj sledita v nedeljo in ponedeljek sadni in vodni dan, tako da bo šlo hitro vse ven. Pa uživaj!

< Sporočilo je popravil tejčica -- 26.5.2006 13:52:51 >

clock-img

26.05.2006, 13:55

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: faca

Predvčerajšnjem, ko je bil sadni dan sem imela ful krizo in sem pojedla šest žlic nutele. pol me pa moj vpraša zakaj to jem in sem mu rekla da lahko, ker so gor narisani oreščki user posted image .



user posted image  user posted image  user posted image  Ma ti si paprov faca faca. Ni kaj, si zadela z nickom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem