cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 25 dan ( B )

clock-img

25.05.2006, 06:58

clock-img

dory

pencil-img

8852

Ojla bejbe...ker gremo iz siola na T2, me bojo dones odklopili..kdaj me bodo nazaj dal pa se nimam pojma...ampak vztrajala bom naprej se ve :)

dones bom jedla tkole :

Z: kava z mlekom + sadje
K: sadje
V: grem v kitajsko, kjer si bom prvosla piscanca s kalcki


clock-img

25.05.2006, 08:21

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro,

mene je včeraj spet apetit napadel (bliža se M), ampak sem se kolikor toliko držala. Sem 2 krat jedla sadje, popila full vode (sicer z jabolko), pa malo sem Mijici vkradla tistih krompirjevih medvedkov. Ampak je šlo pol kilce dol od včeraj (sedaj so mi kile 6 dni stale). Danes pa nimam pojma kaj bom jedla, ker imam spet en kup opravkov in kuha doma odpade-mogoče kak fast fooduser posted image  Če bomo zalutali v kakšno gostilno, pa bom piščančka in solatko. Za večerjo pa čokolino (verjetno).

Lep dan, zunaj že sonček sijeuser posted image

clock-img

25.05.2006, 09:07

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hojla!

Jaz sem pa včeraj spet nekaj zabluzila. Skoraj cel dan sem bila doma, pa še tako deževno vreme je bilo in mi sploh ni bilo cel dan sadje za jest. Sem jedla filane paprike, za večerjo pa pršut in kruh.user posted image  Bom pa zato danes imela sadni dan.

Pa za vikend bom spet nekaj dneve menjala, ker gremo v nedeljo nekam na kosilo in ne bom jedla sadja. Kako jaz to rundo ves čas menjam dneve...

A drži da imamo v ponedeljek 1. VODNI DAN?

clock-img

25.05.2006, 10:01

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Ja, tejčica, v ponedeljek je vodni dan. Ne že zdaj strašit s temuser posted image .

Jaz bom pa danes jajce. sploh ne vem, kdaj sem jih nazadnje jedla.

clock-img

25.05.2006, 10:29

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dan,jst sm pojedla banano, potem si bom privoščila tapravo veliiiiiko belo user posted image . Za kosilo bodo bučke v smetanovi omaki in polpet, zvečer pa najbrž mešana solata z dodatkom sira.user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

25.05.2006, 11:41

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Pri nas smo pa že imeli kosili, je moj moral v službo pa sem prej skuhala

Z: kava + banana
K: puranji zrezek + solata + kos kruha
V: še ne vem

clock-img

25.05.2006, 11:59

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Ola, punce! user posted image

Evo tkole bo:

Z: kava, hruška
K: goveje meso prepraženo na gorčici in čebuli kot jetrca, kruh, solata, juha
V: ribe, solata, kruh

Zej grem pa uživat, ker so knjige za dons že za mano. user posted image papa...

clock-img

25.05.2006, 19:30

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Moj izredni sadni dan je danes uspel. Pojedla sem 2 jabolka, 2 banani, cel popoldan in sedaj za večerjo pa sem jedla češnje. Sem se jih tako napokala, da komaj diham.

Jutri pa spet krompirček. Njami, njami, njami!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem