cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 20 dan ( vitamincki )

clock-img

20.05.2006, 08:19

clock-img

dory

pencil-img

8852

Torej bejbe..a se meni samo zdi,da ste bile na zacetku ful zagnane in objavljale kaj imamo na programu...zej je kr en mrkuser posted image

Torej dones na programu sadje, sadje in se enkrat sadje....pa veliko tekocine :)

clock-img

20.05.2006, 08:30

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro,

ja v začetku smo bile res ful vztrajne, no sej bomo še, pri nas pa bo
Z: pomaranča
M: jabolko
K: breskov kompot
V: verjetno zelena solata 

pa vmes še kakšno sadje če bo kriza

clock-img

20.05.2006, 09:52

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

No, no, jaz sem še vedno vztrajna. Kg se spet lepo premikajo v minus. Že zdaj komaj čakam najutrišnji dan, ko bo meso :).

clock-img

20.05.2006, 10:36

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Še ena z voljo!user posted image Me je kriza minila in zdaj vztrajam naprej!user posted image
Za zajtrk je bila breskev, za malico banana, za kosilo bo mešana solata, popoldne grozdje, zvečer pa kivi. Vodo moram pa prav načrtno pit, ker žeje nič ne čutim.user posted image
Jutri imamo pa pri nas krst, tko da se bom mejčkn pregrešila.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

20.05.2006, 13:48

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Jaz sem še tud vztrajna..ne kritizirat no!

Ne vem kaj se z mano dogaja, ampak meni pa sploh ni več nič za jestuser posted image
Zdaj sem danes prvič jedla in sicer zelenjavno juhico in jabolko navrh. Za naprej pa sploh ne vem kaj, ker mi ni za nič. Klice res grejo dol, samo ne vem če je vse to skup zdravouser posted image  Bom vidla kaj bo naslednje dni-ko pride teta M, imam ponavadi full apetit. Sedaj pa se še mi meso gor postavlja.

clock-img

20.05.2006, 14:12

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Yup yup... dons pa sadje in zelenjava... sam to...

Uživite! user posted image

clock-img

20.05.2006, 22:14

clock-img

bonika

pencil-img

142

Men tud sploh ni nič za jest, kot tebi Tejči, in pol nič ne jem in posledica je da se ful slabo počutim, ali me pa zvečer taka lakota popada, da bi vse požrla. Zadnje dni kar malo grešim, se pa vseno trudim, da pravilno kombiniram, pa malo sem obrnila na glavo vse skupaj, tako da včasih normalno zajtrkujem, pa za večerjo jem samo sadje. Ne vem no, samo tale dieta men očitno ne odgovarja, če grem dopoldne tečt, sem do kosila že popolnoma sestradana in potem me po kosilu boli želodec, ali pa sploh ne morem jesti, zvečer mi tudi ni do hrane in počutje je totalno bedno. Bom z vami še naprej, poskusla se bom tudi čim bolj držat, pa veliko gibat in mislim, da mi bojo kile tudi šle dol. Pa ogromnooo vode popijem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem